Естетични процедури за лице и тяло – 47 тема

  • 54 395
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 439
До края на месеца има промоция на Juvederm 0.55ml за устни при д-р Денкова, цената е доста изгодна, дали си струва?

# 61
  • Мнения: 33
Precious  преди да си направите каквото и да е на лицето попитахте ли дерматолога какви са рисковете от дадена манипулация ? И какво може да очаквате от нея ?
Ходихте при Ванеска попитахте ли я дали имате хематом или некроза ( тя се вижда почти веднага след поставяне на филър ) .
Написах ехограф с доплер . Само ДОПЛЕР е друг вид изследване . На ехограф ще се видят ( ако този който гледа знае какво вижда ) тъкани и мускули и филър .
Направете си ЯМР , не знам дали и това ще ви помогне . Не знам и какво очаквате  да получите тук като информация , тук тя е субективна и не професионална . Ванеска ви беше казала че трябва да се разгради поставеният филър , вие попитахте ли защо ?
Сега и да питате и да проучвате го правите малко късно , т.е. след процедурите  и тук всеки  ще даде своето субективно  мнение  . Какво ще най - добре на вашето лице ще каже специалист - дерматолог .

Не знам защо отговаряте така сопнато, ако считате, че постът ми е излишен и съм ви напрегнала тук или на лични, извинявам ви се.
Но не се извинявам за това, че разпитвам и пиша тук. Постът ми е към хора, които имат наблюдения върху това състояние, което съм описала (лични или опосредствани). С молба да споделят опит, който мисля ще бъде полезен, ако в бъдеще и друг попадне в сходна ситуация. Никъде не съм посочила, че търся експертен съвет, напротив изрично съм казала, че ще ходя при специалист. Моля, позволете ми да събирам субективни мнения, от тях имам нужда. Относно доплер - точно за ехография питах, няма самостоятелно изследване доплер, това е ехографски (доплеров) ефект по името на откривателя.
Винаги питам и обсъждам с лекаря рисковете, рискът от притискане на кръвоносен съд не е страничен ефект, а вследствие от дефектно поставяне на филър (неправилен вид или количество).
Както и при хиалуронидазата - рисковете са следствие от грешки при поставянето и непредвидимото взаимодействие с другите тъкани, не от самия продукт. Именно затова питам тук, знам какво казват лекарите, вкл. Ванеска - всичко е безопасно, но 89% постове "destroyed my face" ме провокират да пиша тук и да чуя споделен vis-a-vis опит.

# 62
  • София
  • Мнения: 779
Precious_,
Четейки те днес имах час за точков лифтинг и в назолабиалните гънки и се оказах Cold Sweat
Нещо много ме дошубя и на консултацията бях в еуфория и изобщо не се сетих да попитам за странични ефекти и т.н. Явно не ми е дошъл момента.
Дано да се оправиш бързо! Hug

# 63
  • Мнения: 2 948
Благодаря Алена за темата.

Момичета, а някой пробва ли hairfiller-a и мезото за коса.
Наистина ли са толкова ефикасни. След ковид още си ми е една идея по-рядка косата и мисля дали да не пробвам сега с 50% в Дерма акт. Току виж пък ми пораснала  нова коса хахах

# 64
  • Мнения: 23 290
Прешъс, NKV e лекар и чудесно е обяснила какво е некроза и кога състоянието е притеснително.Синина след филър не е нищо притеснително, а разсейващия се хематом от спукан кръвоносен съд може да е причина да се виждат кр. съдове. Както казах на мен всичко ми звучи ок.
Имала съм два случая на спукан кр. съд и посинях ужасно, поду се мястото, но всичко беше наред.Аз много кървя при убождане и посинявам по принцип лесно от лек допир дори.

Последна редакция: ср, 24 авг 2022, 18:07 от ДХ3

# 65
  • София
  • Мнения: 65
Алена, благодаря за темата!

# 66
  • Мнения: 2 028
А при мезотерапия може ли да се обърка нещо?
Някой във Варна да работи с така хваления Синекос?

# 67
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
Благодаря Алена за темата.

Момичета, а някой пробва ли hairfiller-a и мезото за коса.
Наистина ли са толкова ефикасни. След ковид още си ми е една идея по-рядка косата и мисля дали да не пробвам сега с 50% в Дерма акт. Току виж пък ми пораснала  нова коса хахах

Аз съм доволна от мезотерапия за скалп.

# 68
  • Мнения: 2 948
А забеляза ли нови косъмчета или по-скоро общо укрепване на косъма?

# 69
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
Тя е за самия растеж и по-дълъг живот на косъма. Дългата коса се обуславя от два фактора - косата да расте бързо и косъмът да живее по-дълго.

Уплътняване на вече израснала коса е възможно само с външна грижа, тъй като израсналият косъм е мъртва тъкан, като израснал нокът.

Да израства по-дебел косъм - толкова чак не мога да преценя.

# 70
  • Мнения: 2 948
Супер. Ще дом отзив и аз.

# 71
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 240


3 мл. постави - Ultra Deep (1 ml.) и RHA 3 (2 ml.); една чзст отиде и в другата половина, но повечето е в дясната. Ще пробвам и РЧ преди да си сложа хиалуронидаза, стига да се установи, че няма възпаление.
[/quote]
3 милилитра наведнъж, и то почти на едно място, в едната скула, за първи път?? Браво на доктора, който и да е.

# 72
  • Мнения: 8 775
А кой е доктора?
Със сигурност няма да има повече пациентки от форума.....


Нона, в Естетик Клуб работят със Сунекос.

# 73
  • Мнения: 1 368
Привет красавици,
да питам някой правил ли е Liquid lift? LIQUID LIFT е индивидуален цялостен подход към лицето на пациента, при който с помощта на хиалуронови филъри се постига възстановяване на загубени обеми. Виждам,че д-р Георгиевски е специализирал в тази област и обмислям да запиша час.

# 74
  • София
  • Мнения: 779
Здравейте,

След като се отказах от филъри на този етап, обмислям HiFu 7D, някой с отзиви?

Предварително благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт