Как се казва това цвете? Тема 2

  • 17 128
  • 137
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 658
Скрит текст:
Помогнете, моля 🙂 Как се казва?
Аихризон, Дървото на любовта

Много ви благодаря!

# 61
  • Мнения: 25 600
Аз това го знам като „дървото на парите“. Simple Smile

# 62
  • София
  • Мнения: 22 735
И аз го знам като дървото на парите.
За съжаление, когато прецъфти, умира.

# 63
  • Мнения: 192

Здравейте,
аз пък имам питане за името на това цвете. Става доста високо, в различни цветове, а стеблото и листата му са като на копър. Миналата година си взех семки от него от една баба, когато прецъфтя, но не знам кога и как се сади(забравих да питам бабата).

# 64
# 65
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 987
И аз често се питах как се казва това цвете. Знам че е супер лесно за отглеждане и разпространяване, но тук където съм не съм го виждала или поне не в етап на семе.

# 66
  • Мнения: 5 378
Космос е. Самозасява се, ако птичките не му изкълват семената. Може да се засее и сега, може и малко по-късно като се затопли, пак за да не отмъкне някой семената. Не се сеят много нагъсто или се разреждат след поникване, защото иначе си пречат, остават дребни и не цъфтят. Ако има достатъчно място, става огромно растение, а цяла леха от такива е разкош.

# 67
  • Мнения: 7 039
Космос е. Много красив в градината, на фона на зелена трева. Аз се провалих с него, не ми се хвана.

# 68
  • София
  • Мнения: 11 471
Привет,

Загубихме етикета на това цвете и сега не знам, кактус ли е, какво беше и как се полива, присажда? Мерси! (Бяха ги пуснали в билла неотдавна)

# 69
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
Привет,

Загубихме етикета на това цвете и сега не знам, кактус ли е, какво беше и как се полива, присажда? Мерси! (Бяха ги пуснали в билла неотдавна)



това?
https://www.modandmint.com/dragon-fruit-plant-care/

# 70
  • София
  • Мнения: 2 669
Здравейте, не е точно по темата питането ми, защото ще питам за дърво, не за цвете. Онзи ден видях тази красота. Дървото е голямо, изпълнени с лилави цветя, приличащи на камбанки. Thinking

# 71
# 72
  • София
  • Мнения: 2 669
Много благодаря, мисля, че е това Hug

# 73
  • Варна
  • Мнения: 332
Някой знае ли как се казва това цвете?

# 74
  • Мнения: 25 600
Клематис.

Общи условия

Активация на акаунт