Facebook / Фейсбук – 6

  • 38 791
  • 737
  •   1
Отговори
# 660
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 332
Задръж леко на кръгчето му, когато ти и излиза и после избираш опция "скрий контакта".
Оооо благодаря много! Изобщо не знаех за съществуването на тази лесна опция. Преди май я нямаше. 😁

# 661
  • Мнения: 1 021
V.I.P. златен/златна сте ! Flowers Four Leaf Clover

# 662
  • Мнения: 1 940
Добро утро,къде се вижда даден човек какви профили е търсил и историята на фейсбоока??

# 663
  • София
  • Мнения: 7 986
Добро утро,къде се вижда даден човек какви профили е търсил и историята на фейсбоока??
За собствена история ли говорите или за историята на някой друг потребител на фейса?

# 664
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 207
Това може да се види само за собствената история.

# 665
  • София
  • Мнения: 7 986
Това може да се види само за собствената история.
Знам и затова ми стана любопитно.

# 666
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 207
Цъкаш си на профила, трите точки и архив или  дневник на дейностите.

# 667
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 332
Какво е търсено - с лупата горе в дясно и Вижте всички пак там.

Едит: Не мога да коментирам, защото съм автор на последното мнение, но ако някой прочетете може ли да ми каже каква е тая щуротия да ми излизат сторита на две жени дето нито ги имам в приятели, нито съм им изпращала покани, не ги следвам и не съм писала никога с тях. 😳😳

Последна редакция: вт, 15 авг 2023, 10:09 от proletno cvete

# 668
  • Пловдив
  • Мнения: 1 936
Здравейте!
Днес получих това в пощата ми .
Дали не е филинг?
Някой да е получил такова нещо?
Слагам снимка.


Благодаря ви предварително!

# 669
  • Мнения: 7 810
не е, това са новите правила за профилите в гугъл

# 670
  • Пловдив
  • Мнения: 1 936
не е, това са новите правила за профилите в гугъл

Благодаря от сърце !

# 671
  • София
  • Мнения: 9 973
Как се заглушаваше разговор в messenger, който ти е приятел и да няма индикация се е писал, но да се доставят съобщенията.

# 672
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 883
Как се заглушаваше разговор в messenger, който ти е приятел и да няма индикация се е писал, но да се доставят съобщенията.
Като цъкнеш името излиза меню и от там избираш mute

# 673
  • Мнения: 2 979
И аз с въпросче, защото не знам какво съм натиснала! По-рано можех  да споделям дирекно пост от страница с група приятели в месинджъра, сега като дам това споделяне и ми излиза червено кръгче и не иска да го сподели. Трябва да копирам линка и да го сложа в месинджъра, а по-рано ставаше директно. Та въпросът ми е какво евентуално съм направила и как да си върна старото и лесно споделяне?

# 674
  • Мнения: 1 235
Здравейте!
От 5 дни ми стоят публикации, които не съм харесала. Не се махат. Това нещо ново ли е? Защото тези, които съм харесала се махат.

Общи условия

Активация на акаунт