NEXTDIRECT.COM - 15

  • 13 676
  • 101
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 682
Здравейте!
Харесах и за мен някои дрехи, но досега не съм поръчвала освен за децата и не знам какъв размер да избера.
Дребничка съм 162 см., талия 76 см., ханш 96 см и 72 см от вътрешната страна на крака до чатала.
Ако някой вече си е поръчвал от тези панталони, моля да сподели дали си заслужават и какъв размер са поръчали.
Предполагам съм за pettit размер.
https://www.nextdirect.com/bg/en/style/ST757369/931565#931565

https://www.nextdirect.com/bg/en/g75114s2/U76480#U76480
https://www.nextdirect.com/bg/en/g7654s1/C07751#C07751

Последна редакция: чт, 16 мар 2023, 15:39 от йоко

# 61
  • Варна
  • Мнения: 223
Пазарувам от сайта сигурно вече 15 години и за първи път виждам намаления в българската версия.
Честито ! Simple Smile

# 62
  • Мнения: 63
Здравейте, има ли ограничение до каква сума пазаруваш, за да не отиде на митница? Искам да поръчам неща които надвишават 150 паунда, това значи ли че ще трябва да платя мито, тъй като не се разбира съвсем от описаното в сайта.

# 63
  • Мнения: 109
Здравейте! От брекзит насам не съм поръчвала от nextdirect, но харесах много неща и се чудя дали да рисуквам. Преди време трябваше да извадя ЕОРИ номер от митницата, сега пак ли трябва, или направо поръчвам и чакам доставса? Благодаря!

# 64
  • Мнения: 2 434
Поръчвай Simple Smile Не се вади ЕОРИ номер. Нещата идват до адрес със Спиди.

# 65
  • Мнения: 109
Поръчвай Simple Smile Не се вади ЕОРИ номер. Нещата идват до адрес със Спиди.
Това са чудесни новини, веднага ще поръчам!

# 66
  • Мнения: 9
Здравейте, връщането на стока доколкото разбрах става по пощата. Това което искам да попитам е до какъв адрес? На лепенката, която трябва да отлепя от листа, който беше в пратката, адресът е един( в Германия) , а в сайта пише да се изпратят нещата за връщане до друг адрес (в UK). До кой адрес в крайна сметка трябва да изпратя нещата за връщане?
Здравейте, виждам, че няма отговори на този въпрос, а на мен ми се налага да върна няколко артикула Sad
Някой може ли да сподели до кой адрес е връщал артикули? Благодаря!

# 67
  • Мнения: 399
Може да пишете на съпорта. Преди време съм се обръщала към тях и отговаряха много бързо.

# 68
  • София
  • Мнения: 2 056
Някога в пликчета със стоката прилагаха лепенка с обратен адрес, на който да се върне при нужда. Ще е жалко, ако е отпаднала и тази практика.

# 69
  • Мнения: 399
Днес получих пратка и имаше лепенка. Чуденката на Tsenka идва от там, че в сайта е посочен различен адрес. Аз лично, ако трябва да връщам, бих писала на съпорта и си мисля, че по-скоро се праща на адреса, написан на лепенката. Simple Smile
Някога в пликчета със стоката прилагаха лепенка с обратен адрес, на който да се върне при нужда. Ще е жалко, ако е отпаднала и тази практика.

# 70
  • Мнения: 9
Споделям за всички, които се чудят като мен Simple Smile От супорта на Next ми отговориха, че трябва да си ползвам стикетите за връщане, които идват с артикулите и да изпратя/ върна до германския адрес (поръчката е от България, предполагам има значение).

# 71
  • Мнения: 1
Здравейте, имали ли сте проблем със загубена поръчка?
Поръчката ми трябваше да пристигне на 02.08., но още никаква я няма Sad При проследяване виждам, че на 04.08. е потеглила от Гърция към desitnation country/area, но оттогава не е мръднала.
Вече на два пъти си писах със съпорта, и двата пъти ми казаха да изчакам, първия път - още 5 работни дни, втория път - още 2-3 работни дни (изтичат днес).
Да я отписвам ли тази поръчка и да искам рифънд? Получавали ли сте закъснели поръчки?

# 72
  • Варна
  • Мнения: 223
И при мен имаше забавяне, но по-малко. Поръчах на 31,07  ; пристигнала в държавата на 03,08 ; доставена на 09,08.

# 73
  • Мнения: 213
Здравейте,
Пристигна ми първата поръчка от Некст, но ще я връщам. Тъй като прочетох, че връщането не е безплатно, има ли някой, който е връщал до Германия и може да ме ориентира в цената?
Благодаря Simple Smile

# 74
  • София
  • Мнения: 415
До Германия може да я върнете със Спиди за около 40 лв. Може и с Български пощи, но там цена не зная. Ако са сходни цените, препоръчвам Спиди - за около 5 дни стига до Германия и после ден, два до Некст

Общи условия

Активация на акаунт