Баланс и оптимизиране на митохондриите в НЕМСКАТА тема (236)

  • 18 475
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
GlowFlow, нищо не ти разбрах, ама си много сладка. 🤣
Ей завиждам ви на пиенето. Искам и аз едно-две твърди питиета, но ще оплета кънките много бързо. Нищо, ще дойдат пак добри питейни времена и в моя дом.

# 706
  • Мнения: 1 468
Аз пък от любопитство погледнах месечната прогноза за времето и видях,че след 20 октомври  се очаква сняг...и ми се допи греяна ракия! Stuck Out Tongue Winking Eye Сега при нас също вали и май ще спре след седмица!

# 707
  • Берлин
  • Мнения: 4 495
Съни, к'ъв сняг, бе душко 😂 хич не е съни тая работа. Още не са ни пуснали парното, бримчим на 5, щото съм ужасно зиморничава. Не знам само с алкохол ще компенсирам ли градусите 😂
Софт, сипи си де и...кото е-то е

# 708
  • Мнения: 1 281
Освен, ако нещо не са изтрили, за изборите на алергии от които всички  деца да се защитени, ама не от безхаберието на възпитателките, алкохол, дъжд и такъва неща Satisfied

# 709
  • Мнения: 1 247
Аз пък от любопитство погледнах месечната прогноза за времето и видях,че след 20 октомври  се очаква сняг...и ми се допи греяна ракия! Stuck Out Tongue Winking Eye Сега при нас също вали и май ще спре след седмица!

Месечна прогноза за след 5 седмици? Дай и ний да видим, де.

# 710
  • Мнения: 7 062
Въх, Съни, не думай! Октомври сняг!
Не че не помня такъв, де. Като бях ученичка в немската гимназия в съседен град, помня, че на на 15-ти октомври забръска сняг и татко скорострелно ми донесе ботуши и палто.
А аз се надявам на топла и хубава есен. Толкова го обичам тоя сезон!

# 711
  • Немция
  • Мнения: 6 887
Тя, Сънито, на високо живее май, ако не се бъркам, доста планинско е по мои спомени Smile, така че да се подготвя за първи сняг през октомври. Grinning
Ние до холандската граница ще видим сняг през октомври през крив макарон.
Даваха за Мюнхен вдругиден 11 градуса максимално, вЕрно ли е това?

Папурче, почивка, после хоум офис от чужбина, много ще ти стане. Grin

# 712
  • Мнения: 1 247
Въх, Съни, не думай! Октомври сняг!
Не че не помня такъв, де. Като бях ученичка в немската гимназия в съседен град, помня, че на на 15-ти октомври забръска сняг и татко скорострелно ми донесе ботуши и палто.
А аз се надявам на топла и хубава есен. Толкова го обичам тоя сезон!

Ще е топла, само да падне снега и палим парното. Joy

Да, Папурчето е мега нагла, Бибит. Хората пари нямат тока да си платят, тя хоум офис иска - че и в чужбина. Ай сиктир.

# 713
  • Мнения: 6 454
Толкова много нови отговори... Реших,  че сте захапали новия Bürgergeld , а вие още фъстъци белите. Засрамете се!

# 714
  • Мнения: 6 724
Синьо има правни регулации доколкото знам, но има и изключения за известен брой дни. Според мен е добре да попиташ за такива и да си обявиш. Всичко се случва. Но всеки си знае за себе си.
А с тези фъстъци ме разбихте. Цял свят е оцелял и хората са станали много милиарди и без подобни регулации с фъстъците , но сега щом е станало изведнъж фокус ... да се неначуди човек .
 Бибтка щом е на холандската граница има едно завид от мен. Аз съм фен на Амстердам. И едно благодаря. Тъкмо се чудих какво да правя на 3 ти октомври. Може и това да направя.

# 715
  • Мнения: 1 247
Толкова много нови отговори... Реших,  че сте захапали новия Bürgergeld , а вие още фъстъци белите. Засрамете се!

Да не го направиха 5900 евро месечно? Да пускам предизвестие.

# 716
  • Мнения: X
Днес като излезнах в 10 и се прибрах в 9 вечерта, бях с дребното, заспа за секунди.
Сутринта в градината се видях в чудо. Оставам вътре уж да свиква детето и станах свидетел на лудница. Три дракона се замерваха отвън с кал и не престанаха докато не си напълниха очите с пясък и ревнаха 🤦‍♀️, в същото време едно се беше проснало по средата на стаята по очи и пищеше, две други се дърпаха за една играчка, имаше един пластмасов термометър който беше облизан от всяко дете в чийто ръце попаднеше, бутнаха една купа с перли за низане и в същото време онези трите от терасата влезнаха с мокри чорапи и окаляха целия под. И на този фон има едно детенце с аутизъм което викаше, а тази която отговаряше за него му крещеше 😔 Накрая влезна един усмихнат и надъхан фотограф и каза "ihr seid dran" 😂
Рязко ми се пресече ентусиазма за детска значи..

# 717
  • Мнения: 6 724
Споко Рейна , този лукс в ДГ скоро ще има край. Не можело толкоз лукс при толкоз много бежански деца ... та да му мислят децата, възпитателките и родителите на малки деца.
Ако искаш си пусни зеления БВ дядка , който наред с наставленията как да се триеш с кисе и да не се къпеш и подобни разни умнотии разяснява защо се увеличават групите в ДГ и защо възпитатеките не е нужно да са педагози. И да не си мислиш че е заради доброто на децата ? Не , А защото нямали пАри.
За какво ли отидоха в последните години толкова много пари? За да си подобрим стандарта на живот?

Последна редакция: ср, 14 сеп 2022, 23:28 от bella-ciao

# 718
  • Мнения: X
Толкова много нови отговори... Реших,  че сте захапали новия Bürgergeld , а вие още фъстъци белите. Засрамете се!

Какъв гелд? Раздухай малко.

Детската градина на Reina ми хареса.
Ако искат камъни да валят през октомври, само да спре да пече. Като няма море, тези жеги са неприлични направо.

# 719
  • Немция
  • Мнения: 6 887
Рейна, мамма миа! Grinning Ти си външно лице и не си им свикнала на екшъна.

Белла, не съм директно на холандската граница, но не съм и далеч.
Миналата година бяхме в Амстердам краят на октомври и ни валя един дъжд няколко дни... Много дискомфортно при разходка. Имам спомени и от един летен, слънчев Амстердам. Времето играе голяма роля, мда.

Общи условия

Активация на акаунт