Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през септември

  • 93 755
  • 3 079
  •   1
Отговори
# 3 030
  • Мнения: 10 920
Сиросче, ние ходим в Амудия, малко след Парга. Също така едно селце е, спокойно, плаж голям дори и в най-пълното време има място за всички без да е гъчканица.
Ние много обикаляме наоколо, храна, плажчета, абе супер е. Най-добрите агнешки котлетчета и телешки стекове са там в околността

Карамел, мерси, супер, тъкмо тази година си говорихме, че не сме ходили към Арта и може да идем някой път. Слагам го в листата.

# 3 031
  • Мнения: 1 705
Няма справедливост, няма и начин на употреба с МНто (съответно ВНтата😁). Вие се чудите как да изхвърлите, аз съм обездумена, че съм изправена пред въпроса "бе моите дрехи къде са?". Подозрението, че съм ги шкартирала, не може да бъде предадено по нета, то е интонация, то е поглед... добре животът ме научи на приоритети, та мисля си една приятелка, после Джонито, после останалата част от осъщественият ми генетичен материал и...то място за друго няма.
И това, отчитайки че аз съм първообразът на Плюшкин, просто съм закъсняла малко с материализацията си!

# 3 032
  • Мнения: X
Не разбирам защо не се харесва Бяла роза. Има си ритъм, няма циничен текст, чудно за хорце. И уточнение-не слушам чалга.
Кичозно ми звучи, Донси. Нещо като роза от пластмаса, вместо истинска роза в градината. Особено извивките на гласа и тембъра на певицата.

# 3 033
  • Мнения: 684
"С бяла роза ще закича на баща ти аз Москвича, щото съм егати пича ..."

# 3 034
  • Мнения: 2 830
Идеята е с Райда да не се пръскат кухненските шкафове, а торбата с гъгриците и чая, която ще трябва да стои няколко дни, докато не минат да вземат боклука на Кайсия. Тя се притесняваше гадинките да не плъзнат навсякъде, докато боклука бъде събран.
Добре, че при нас тая лудост я няма. Отиваш и си хвърляш боклука в контейнера. В моя роден град има общи контейнери и индивидуални/за живеещите в къщи/, жълт и зелен контейнер, минават в определени дни да ги изпразнят, но едно е контейнерите да са навън в двора, друго е в затворено помещение.

# 3 035
  • тук и там
  • Мнения: 11 685
Изчистих всичко и изхвърлих всичко. Изкарах торбата на двора.(добрем че имаме двор). К'от такова. Да се надяваме,че съм успяла да се оттърва от гадините.
Само "Бяла роза" не им пуснах..Stuck Out Tongue Winking Eye.

# 3 036
  • Пловдив
  • Мнения: 40 890
Пак забалежка, че е без униформа...тоя път бях предупредена предварително от виновника, че видиш ли е забравил, отново, късно било да се връща...и то при тая г-жа дето държи и пише забележки има днес час, че и тест. Кво да правя? Казах му, че ще скрия всякакви други блузи, за да ходи само с униформените. Ще го направя, ама нямам сили дори да се развикам.

# 3 037
  • Мнения: X
Ем, Кайсия, ако им беше пуснала "Бяла роза", те можеше сами, с танцова стъпка, да се изнесат навън.

# 3 038
  • тук и там
  • Мнения: 11 685
А, Уиш-те белгийски гъгрици. Знам ли на какво ще танцуват..
Ама другият път ще пробвам!
Още се хиля !

# 3 039
  • Мнения: 1 705
А, Уиш-те белгийски гъгрици. Знам ли на какво ще танцуват..
Ама другият път ще пробвам!
Още се хиля !

Е, хубава работа...макак на какво, ние помежду си някак имаме разногласия, не и пред чужденците 😁
Преди хикс години (знам числото, не ми отърва цитата) работех в бг-украинска фирма. Пращам двама колеги в командировка за месец и заръчвам "и да научите малко руски, шашкъни, че все трябва някой да ви ходи по... мероприятията". Чак украински не съм се и надАла, обаче като звъннах в Украйна след месец и местният младеж ме почна с "аааа, здрасти, 'кво правиш", окончателно ми стана ясно, че ние сме нация учители.

# 3 040
  • Мнения: 7 357
Защо пък да не спре водата, когато съм се разчистила и къщата е с главата надолу? В петък е 16, идеално. В сайта на ВиК се мъдри любимото ми "до отстраняване на аварията".

# 3 041
  • Пловдив
  • Мнения: 40 890
Ох, имах пререкание с колеги...направиха от мухата - слон Head Band и то задето си върша работата.Накрая така стана, че ме накараха да изпитвам вина, а аз най-малко имам такава. Абе...цирк и пълен абсурд.

# 3 042
  • Варна
  • Мнения: 10 688
Днес я водих на първа консултация с педиатър, благодаря ти, Бобчи ❤️
Грахчето е 3,140 и 49 см, педиатърката каза, че е много доволна, гордея се.
Мери всичко, главичка, гърдички, гледа фонтанелата, дупе, шушка, а бе Идеал Петров, пу пу пу. Ето я и моята безусловна любов 😍
За неуспелите да я видят 😁

Последна редакция: пт, 30 сеп 2022, 19:06 от esstela

# 3 043
  • France
  • Мнения: 13 039
Ох, Славчо е с 38,5...ох, ох, ох...

# 3 044
  • Мнения: 1 705
Ох, Славчо е с 38,5...ох, ох, ох...
Ох, бе...значи на всичко нося. Т'ва тухли четворки, това акъл, дето не съм искала, ама децата като не са топ и ми заминава дзена.

Общи условия

Активация на акаунт