Къде в Бургас? ( 60)

  • 50 664
  • 821
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 28 068
Някой да пътува скоро до Турция, трябват ми едни лекарства, или да знаете някой да предлага такава услуга

Питай тук

https://www.bg-mamma.com/?topic=1531872.msg46158349#new

https://www.bg-mamma.com/?topic=1493919.780

# 571
  • Мнения: 3 937
Здравейте , препоръка за  фирма на интериорни врати да ми споделите .

# 572
  • Мнения: 2 895
bur02, от този човек https://bazar.bg/obiava-35601028/maslo-ot-kanabis-na-kapsuli-1000mlg купуваме лекарства и хранителни добавки- масло от черен кимион, масло от бял трън, Омега 3 и др. Става и с поръчка, намира се в кс.Зорница до бл.7 и магазин Гочев. Цените са по високи от Турция, но доста по ниски от България. Продава и сирене, кашкавал, прахове, омекотители, шампоани, почистващи препарати и мн.други неща от Турция.

# 573
  • Бургас
  • Мнения: 1 227
Къде можем да празнуваме рождения ден на 9 годишно момче? Детските центрове сякаш са много бебешки, а отзивите за двата МОЛ-а са много лоши.
Дайте идеи, моля!

# 574
  • Бургас
  • Мнения: 6 007
С "Щура лаборатория". Имат чудесна програма за деца на такава възраст, с опити и експерименти. Нямат свое място, ходят по заведения. Препоръчват две места, където е по-спокойно и няма други хора - кафето на последния етаж на "Трия" и на ЦУРК.

# 575
  • Мнения: 1 332
Скоро празнувахме 11 рожден ден в escape room mazze и децата страшно се изкефиха.Като минус беше,че няма опция за почерпка,но после ги водих в Грог.На тази възраст е трудно,но при нас се получи готин празник.

# 576
  • Burgas
  • Мнения: 503
Здравейте!Моля за информация относно магазини в града за по-луксозни кристални съдове,чаши,сервизи и т.п.(Айко и Деникс не ги броя изобщо)

# 577
  • Мнения: 8 213
Здравейте!Моля за информация относно магазини в града за по-луксозни кристални съдове,чаши,сервизи и т.п.(Айко и Деникс не ги броя изобщо)

Към Първо районно, на едното кьоше имаше такъв магазин. Модерен дом май се казваше.

# 578
  • Мнения: 788
Скоро празнувахме 11 рожден ден в escape room mazze и децата страшно се изкефиха.Като минус беше,че няма опция за почерпка,но после ги водих в Грог.На тази възраст е трудно,но при нас се получи готин празник.
За колко деца е подходящо, да си го отмтна за догодина. Laughing

С "Щура лаборатория". Имат чудесна програма за деца на такава възраст, с опити и експерименти. Нямат свое място, ходят по заведения. Препоръчват две места, където е по-спокойно и няма други хора - кафето на последния етаж на "Трия" и на ЦУРК.

В крайна сметка и ние празнувахме с тях, но в кафето на ЦУРК. В Трия просто нямаше как да ни съберат, а и работят до 19 ч (ако помня правилно). Има недостатъци там, но предимствата за мен бяха повече.

# 579
  • Мнения: 1 332
Бяха 8 деца+1 възрастен и 1 актьор.Сега като се замисля май 8 деца беше максимума.

# 580
  • Мнения: 145
Здравейте мили дами , къде в Бургас подстригват с гореща ножица ?
Моля ако някой има координати на салон да сподели , благодаря Ви !

# 581
  • Мнения: 71
Здравейте!Къде в Бургас има премахване на грим с лазер...на нормални цени?

# 582
  • Мнения: 355
Здравейте, някой може ли да даде инфо дали 3 април е неучебен ден за всичкин училища в града? Интересува ме по-конкретно Коджакафалията.

# 583
  • Бургас
  • Мнения: 1 227
Не е неучебен за всички. Само за тези, в които ще има изборни секции. Например Механото ще учат. За Коджакафалията не знам.

# 584
  • Мнения: 1 746
Здравейте, има ли някъде в Бургас, където предлагат Specialty Coffee?

Общи условия

Активация на акаунт