Гримиране - идеи и техники. Тема №86

  • 62 716
  • 739
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 1 354
Дами, много благодаря за милите думи. Трогната съм. Сега ще пусна 2 снимки да видите, че на тях изглеждам на годините си.

Anastasiq glam-може ли снимка на грима Ви?

Последна редакция: чт, 26 яну 2023, 07:34 от stefina

# 661
  • Мнения: 22 876
Стефи, то лицето си е хубаво, няма какво да коментираме.А възрастта ти отива, както се казва.

# 662
  • Мнения: 2 689
48?? Не ти ги давам. Много си нежна.
Anastasiya-glam, красиви очи, много хубав грим. Дано се престрашиш да покажеш цяло лице.

# 663
  • Мнения: 1 298
Анастасия - уникални очи и очна линия, а цялото лице ще е още по-красива гледка, убедена съм.
Стефина, ти си като момиченце и като лице и като фигура.
Днешния грим

Последна редакция: чт, 26 яну 2023, 19:27 от Lioness77

# 664
  • София
  • Мнения: 1 354
Лъвице-много мило, благодаря. Blush
Да те питам виждам, е си с очила как виждаш без тях, за да се гримираш? Аз имам малък диоптър 0.75 и ми е размазно сутрин.
Анастасия глас-много красив грим.

# 665
  • Мнения: 1 298
Стефина, аз съм късогледа / и с немалък диоптър- минус три и минус 2.50/ и всъщност наблизо нямам проблем да виждам. Даже като чета и гледам телефона, махам очилата защото ми пречат. Заставам близо до огледалото и се гримирам.

# 666
  • Мнения: 3 308
Liones, аз много искам да видя как ще изглеждаш с очила, които са с прозрачни рамки (или много тънки) и малко по- големи. Грима ти както винаги е прекрасен. Simple Smile

# 667
  • Мнения: 1 298
Glossycherry благодаря, но за съжаление няма как да видим, дали ще ми отиват този тип рамки Simple Smile

# 668
  • Мнения: 22 876
В някоя оптика пробвай.И аз мисля, че за благото на грима, ще е супер.

# 669
  • Мнения: 1 298
Хаххахаха ДХЗ как ме разсмя момиче, с израза - "за благото на грима"   Simple Smile   Аз съм чешит за някои неща и  като свикна с определен тип очила /в случая продълговата форма/ и карам с тях дълги години. В интерес на истината никога не са ми харесвали стъкла без рамки. Харесвам цветни пластмасови рамки, за да мога да ги сменям според цветовете на дрехите. Е имам само три цвята - бежови,червени и тези тъмно кафяви. Да, бих се зарадвала на едни зелени , оранжеви и защо не -сини рамки. Лудичка съм си аз Simple Smile
А и всъщност,  очилата с рамки , прикриват една идея по-тежкия ми /цветен/ грим, та да не се шашкат хората за които опушен ,сив грим в 8.00 ч сутринта е тема табу Grinning

# 670
  • Мнения: 22 876
И аз не ги харесвам много тези рамки без рамки Simple Smile)), но на някои хора им отиват.Моите сегашни са хибрид.Нямам много чифтове  в момента, защото съм
вече с
пресбиопия и очилата ми са мултифокални/прогресивни, та ще ми е много скъпо да имам повечко чифтове, макар да са ми слабост.

Последна редакция: чт, 26 яну 2023, 23:58 от ДХ3

# 671
  • Мнения: 2 579
ДХЗ, много си секси. Напомняш ми малко за една актриса от Съни Бийч Simple Smile

# 672
  • Мнения: 1 298
ДХЗ отиват ти тези очила, много, особено с черната коса. Както казва Лакумпарсита, секси си, определено.
Скъпо удоволствие са си очилата, вярно е, особено когато стъклата са специални.

# 673
  • Мнения: 31 175
И двете мацки на тази страница са секси, шармантни и красиви! Браво!
Аз нося очила без рамки, или по-скоро с титаниева такава, защото съм с над 8 диоптъра и другите тежки рамки ми топят костта на носа.

# 674
  • Мнения: 22 876
Благодаря, момичета!🌹
Денси, уби ме сега.Там, където ми опират очилата в носа, ми стават като травмирани местата и даже получих пигментни петна, сигурно от търкането.Аз съм с 4+ диоптъра и ще го имам предвид.🙄

Общи условия

Активация на акаунт