Къванч Татлъту 💙- Yakamoz S-245/ минали и бъдещи проекти, партньори-103

  • 30 583
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 18 689
На ръката на Къванч е


един много специален пръстен с буквата на жена му Wink
И Хилял им е сложила сърчица.



Пепи, подгряха СМ Hands Plus1
хубави са Heart, дано и филма да е хубав!

# 31
  • AMS
  • Мнения: 6 448

Привет, мили дружки!!!
Благодаря ви за споделеното!!!
Щях да слагам нещо за Празник на влюбените,
но това "позвъняване" от NY, ми промени плановете.
Първият скок, след ЗП,  на Берен и Къванч, е успешен!!!
Нека пътят им да е открит за нови успехи!!!
Нека надскочат Бихтер и Бехлюл!!!
Нека новите им герои станат легенди!!!


# 32
  • Мнения: 18 606
Eхааа, каква страхотна изненада! Айре Heart Eyes благодаря, че ни зарадва! Честно казано, не очаквах, много им се радвам, толкова са хубави и двамата! Все едно гледам ББ след години! Heart

О, не съм те разбрала Smile И пак се чудя каква работа има там Букет ? Освен да е започнала да работи заедно със сестра си, друго не ми хрумва Thinking
О, феновете нищо не изпускат Smile

Пепи,  не се учудвам, че имат толкова харесвания, тази двойка се чака с огромно нетърпение, дано се оправдаят надеждите на феновете, че отново ще взривят екраните на тв- та! Стискам палци сценария да е страхотен, във възможностите на двамата не се съмнявам ни най-малко!
Терзи, Flowers Hibiscus
Диве Hands Plus1
Цитат
Щях да слагам нещо за Празник на влюбените,
но това "позвъняване" от NY, ми промени плановете.
Първият скок, след ЗП,  на Берен и Къванч, е успешен!!!
Нека пътят им да е открит за нови успехи!!!
Нека надскочат Бихтер и Бехлюл!!!
Нека новите им герои станат легенди!!!
Дай, боже, всички това се молим!
Е, супер ни тръгна тази седмица, надявам се на още такива хубави изненади! Лекинка! Hug

Последна редакция: пн, 12 сеп 2022, 23:00 от queen_fenka

# 33
  • Мнения: 3 230
Чета сега коментари. И при американки, и при рускините, и в фб групи , всички са във възторг.
И Ана е отбелязала, че толкова харесвания на снимки до сега е нямало на страницата на Нетфликс.
Включи се и режисьора



Фени, за Букет, мисля че е по работа. Дамла също е качила снимка и е отбелязала Букет и марка бижута, които мисля, че сестрата на Башак произвежда.
Лятото имаше и доста нейни снимки с Дениз та няма да се учудя ако тя има връзка със стайлинга на Берен, а Дамла да отговаря за Къванч. Междудругото рускините са написали, че роклята, с която е облечена Берен е разпродадена от сайта, който я предлага.

Диве, права си, че това позвъняване ни подейства, а Фени хубаво ни подкара сутринта за обсъждане, но няма как да се устои.

Лека, момичета 🤗🤗🤗

# 34
  • AMS
  • Мнения: 6 448

Дружки, благодаря за споделеното и реакциите!!!
Благодаря още веднъж за превода на филма!!!
Изгледах го, изчетох го, връщах се пак на някои кадри, ...
и чувството ми от първото гледане не се промени.
Къванч наистина е перфектен в този образ.
На него и съдран чувал да му нахлузят,
той ще остави впечатление, все едно носи кралска мантия.



Вече се спрях по-подробно на началните кадри,
но пропуснах тази снимка с майката >>>



Хареса ми този лаф от филма - перифразирам >>>
Гладният и влюбеният не се нуждаят от сън.



Хареса ми този кадър с единствената птица на жицата,
която бързо отлетя >>>



Както и тези стопкадри >>>




И тази сълза зад очилата >>>


        Лекинка!!!

# 35
  • Мнения: 18 606
Добро утро, дружки! Hug

Пепи, Диве, благодаря ви! Kiss

Действително се усеща същата енергия, дори на снимките, надявам се на екрана да е взривоопасно!
Ох, Диве, жесток е този гиф! Ами уникален е този човек, кара те да плачеш с него така естествено ...

Съжалявам, че не си си променила мнението и след 2 - то гледане, аз определено го направих и се усещам, че този филм не ме пуска вече толкова дни ... Наистина ме трогна тази история, но е вярно, че за това най - голяма заслуга имат Къванч и Сетар. Толкова майсторски показаха всички чувства, които изпитваха героите им, без много думи, само  с действия, погледи, големи са! Ще се опитам да обясня какво  ме докосна в този филм :
 Първо това, че от самото начало до края беше пропит с чувства, невидими на пръв поглед, но се усещат с цялото ти същество.Ненапразно толкова хора споделиха, че са плакали. Започвайки със самотата на Юсуф, която явно той сам си е избрал, видяхме, че не му липсва женско присъствие, че е търсен ... Допускам, че заради решението на родителите си на времето да се разведат, когато той е бил толкова малък, Юсуф може би не вярва  в брака, не може да се довери на жена, знам ли, така го усетих. Кой каквото ще да говори, разводът се отразява понякога много зле върху децата, имам много такива наблюдения в практиката си, за съжаление. Деца са се променяли буквално пред очите ми и никога към  добро .Особено пък в тази крехка възраст, в която не могат да си отговорят на много въпроси, а възрастните не им помагат да разберат защо се случва това с тях, нормално е да започват да изпитват вина. Не случайно Юсуф с такава болка и гняв каза, че баща му го е оставил сам, че двамата с майка му са взели някога явно най-доброто решение за всички, било каквото било, и го обвиняваше извън колата / нямаше сили да му го каже в лицето / че е оставил само пустота след себе си, че му е провалил живота Cry За това, когато Юсуф видя на вратата баща си след цели 25 години, объркването му беше явно, не очакваше да види вече баща си след толкова години, явно отдавна се беше отказал да го чака. И въпреки всичко го прие и се погрижи за него, не му каза и дума. Когато Юсуф се вкопчи и подуши сакото на баща си с такъв копнеж ми скъса сърцето ... много силна сцена. Сложи голяма сума пари в портфейла му и не остана равнодушен, когато видя лабораторните изследвания. А когато разбра от приятеля си, че е много болен, заряза всичко и тръгна лично да кара баща си там, за където беше тръгнал. Не зная защо беше този порив да спре автобуса - за да се грижи за него по време на пътуването или така намери възможност да прекара малко време с баща си ? Мисля, че имаше и от двете. Отначало между тях цареше само мълчание, много показателен момент бе, когато чакаха пътна помощ и двамата стояха от двете страни на колата, мълчаливи, сякаш са непознати. Но, въпреки това след всяка следваща сцена близостта един към друг нараства: Бащата не пожела да отговори на въпросите на сина си ЗАЩО ? Той разбира изблиците на гняв на сина си и не се обижда, разбира колко болка е причинил на момчето си. Иска да го докосне, но не смее, това също беше невероятна сцена. А Юсуф пък разбра, че баща му  цял живот е носил тяхната снимка и разбра, че баща му никога не го е забравял., също много силна сцена, която те стиска за гърлото. Това тяхно малко тридневно пътуване започна неизбежно да ги сближава, но не остана време. Юсуф, макар и трудно, разбра и прие баща си, изпълни и последното му желание. Болката от загубата му е твърде голяма: той чакаше баща си толкова години, а го загуби за три дни! Забравяйки всичко случило се между тях, синът най-сетне каза думата, за която е мечтал толкова много години: Татко!
Малко така на един път излях какво чувствам , дано да ме разберете какво съм имала предвид Smile Чакам и вие да споделите усещанията си.
Хубав ден! Hug

Последна редакция: вт, 13 сеп 2022, 09:08 от queen_fenka

# 36
  • Мнения: 18 689
Привет!! Hug


в ТТ коментират, че някаква написала под снимка на Къванч- "защо избра Башак?", и той я блокирал Laughing/намирайки я сред хилядите коментари/


Айдан в нейната група.....
Според daily Sabah сценарият, написан от Nuran Evren Şit, включва ретроспекции между две места - Истанбул и Ню Йорк, докато героите на име Мехмет и Серин говорят за връзката си с терапевт.

Фенче Kissing Heart много хубав пост за филма, с удоволствие го прочетох. Hands Plus1
Диве, Пепи, благодаря за споделеното!! Flowers Hibiscus
не съм много по писането, днес.........

# 37
  • Мнения: 18 606
Айре Heart Eyes благодаря! Kiss Каквото усетих, това споделих. Като гледам, на никой не му се пише днес, освен на мен Stuck Out Tongue Winking Eye
Феновете не се спират ...






# 38
  • Мнения: 3 230
Привет, момичета 🤗🤗🤗

Фени, даже много ми се пише, но нещо не мога да смогна.
По-късно ще споделя мисли за Празникът на влюбените.
Само ме покрии.

Берен е качила снимката в своето ИГ

# 39
  • Мнения: 18 689
хубави колажи! Hands Ok Hand
от мен едно страхотно ново клипче от Маука Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 3 374
Здравейте

Благодаря за споделеното

https://www.instagram.com/p/Cic_Qx3jgWC/

# 41
  • Мнения: 18 606
Пепи, ще чакам да споделиш! Kiss
Айре Heart Eyes какво страхотно клипче, оправи ми настроението, благодаря, че го  донесе! Kiss
Скрит текст:
Днес цял ден чета дебилни коментари от фенове на Туба в Тиймито Smiley Тя била в момента на Олимп, а той  провал след провал, ти да видиш Stuck Out Tongue Closed Eyes Той имал един ? успешен сериал, и за това Туба била допринесла най-вече Stuck Out Tongue Closed Eyes Те да внимават, щото палачинката се обръща, едни такива разбирачки вече се опариха след много хвалби Smile В тази работа никой не е застрахован, днес си на върха, утре нищо не се знае.Това по повод филма на Берен и Киво, голяма злоба се лее, голямо нещо ... Вместо да се кефят на успеха на любимката си, тръгнали да пишат гадости за Киво и Берен, т........те  Money
Терзи, благодаря! Kiss И МАВИ са се раздвижили, супер!

Последна редакция: ср, 14 сеп 2022, 07:49 от queen_fenka

# 42
  • Мнения: 18 689
Фенче Kissing Heart
Скрит текст:
толкова много се радвам на Различните и силни роли, които прави/снима Къванч, а и за това което му се случи в личен план 🧿, че никакви злобни  Тубоманки не могат да ми развалят настроението....

Терзи, бразилката нещо се е объркала Wink, това клипче е от мин. година, пуснаха го на РД на Киво.


Nature Stars

Последна редакция: вт, 13 сеп 2022, 22:36 от Airra

# 43
  • AMS
  • Мнения: 6 448

Привет, мили дружки, и благодаря за споделеното и реакциите!!!
Както и очаквах, снимките в NY ще са след премиерата на филма.
Нямаше как иначе да вървят заедно нещата.
Колкото до обсъждането на филма си признавам,
че най-силно за мен си остава първото гледане и първото впечатление.
Спомням си, за Хайде сине, че първо ви написах - Споко. Филмът е хубав.
За този, след 4 гледания,  пак бих казала -
Филмът е хубав изключително и благодарение на Къванч!!!
Сетар беше отличен негов партньор!!!
Но плаках не заради друг, а заради Юсуф!
Не си спомням за коя роля, май за Кадир, бях написала -
Хубаво дете не случило с родители.
В повечето случаи, екранните бащи на героите на Къванч,
късно се усещат, а някои, като Джансъз, изобщо.
Извинявам се, но не очаквайте от мен повече за филма,
но с интерес ще чета вашите коментари.



Лелееее, с този анонс на Netflix за филма с Берен и Къванч,
не знам как ще се дочака излъчването му.



Голям фурор предизвика появата им отново заедно.
В репортажа даже споменават за сценарий на феновете, свързан със ЗП.
Бехлюл се съгласил и заедно с Бихтер бягат в NY. Дали?
 


Да, голям фурор, но и голяма завист предизвикват Берен и Къванч.
Очаквах го. Спомням си всички обсъждания на ЗП през годините,
както и обсъждането на ДК, когато също бяха намесвани Башак и Берен.  
За мен е доста низко такова поведение на феновете.
И да им кажа пак, именно заради феновете ѝ,
не харесвам толкова Туба, още от времето на ДК.
Иначе ДК и Туба си има своите достойнства и красота,
които са за уважение, а не повод за хейт.  
А за Башак е просто кощунство да посягат на нея.
Сигурна съм, че тя също желае успех на новия проект
и помага с цялото си поведение за това.



Лекинка, дружки!!!

Последна редакция: ср, 14 сеп 2022, 11:23 от * Diva *

# 44
  • Мнения: 3 230
Фени, няма да си изпълня обещанието, за съжаление, но едва гледам.
Дано утре стане, че иначе ще го откарам чак до събота 😜
Айре, тази публикация я видях в ИГ страницата на въпросната дама. Аз я следя още от времето на Сблъсък. Направо съм изумена, защото тя винаги е демонстрирала голямо уважение. Тя преведа цялото интервю на Къванч от пролетта. Какво я е прихванало ?

Фени, има ги всякакви. Аз онзи ден какви коментари четох за Баръш Ардуч по повод раждането на детето му не е за вярване.
Диве, много си права за Башак. Наистина и се възхищавам. Сега настъпи истерия, а после какво ли ще бъде ?
Не знам защо от Нетфликс сега решиха да сложат снимките, малко след премиерата, но за сметка на това сегашния ни режисьор е сложил снимка как гледа Празникът на влюбените.




Лека 🤗🤗🤗

Общи условия

Активация на акаунт