Професионални серии за коса - тема 157

  • 55 987
  • 768
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 10 329
Момичета а боята на Олиосета, става ли?

# 706
  • Мнения: 23 126
Ползвала съм безамонячната.Хубава беше, ок за косата, покриваше ми добре, но се изми бързо на белите коси.Мисля, че идваше една идея по тъмна за моята коса от цвета в каталога(3.0).
По ваш съвет поръчах Лакме Колаж, да видим как ще се държи.

# 707
  • Мнения: 31 321
Аз ще отида сега до магазина директно, да видя какво е положението там.

# 708
  • Мнения: 290
Сигурно си знаете, но да подсетя, че FJY65W79 сваля още 10% от цената в ЗР.

# 709
  • София
  • Мнения: 462
Здравейте,
Някоя от вас успя ли да пробва от боите на Andreia Professional? Искам да я пробвам, но не знам цветовете как са, защото при повечето бои става по-тъмни от показаните, а Google не казва нищо особенно за тази марка бои Simple Smile

# 710
  • Мнения: 283
Има страхотни намаления в златна рибка и много се чудя а съм зарината с продукти за 2-3 месеца напред.Head Band
Видях ги, поръчах само и единствено шампоан.Всичко друго си имам и няма смисъл да трупам.
В емаг има преса L’Oréal Professionnel Steampod 3.0 за 370 лв, ако някой си търси.
Споделям линк https://www.emag.bg/presa-za-kosa-l-oreal-professionnel-steampod … 280359_5880_62865
На мен от линка ми излиза на цена 756,86 лв.?!! Сигурни ли сте, че може да се намери на цена от 370 лв?

# 711
  • Мнения: 4 071
Еми свършили са. Ето скрийншот от сутринта в 8.

# 712
  • Мнения: 666
Много добри намаления в ЗР, дори и Напура са включили в промоциите. Аз засега поръчах само крема на Олиосета, но се чудя за реконструктура със зелен чай на Афоджи и серума за скалп на Епруваж.
Ще пусна нова тема. Какви искате да са въпросите? Аз си мисля за находки от ЧП, както и марките Лалга, Лакме и Олиосета.

# 713
  • Мнения: 301
За тази марка боя има много добри отзиви и е супер щадяща косата
Ей днес видях, че даже има -33% отстъпка. Понеже ми трябват 3бр.и с другите ще си е цифра Simple Smile

# 714
  • Някъде там
  • Мнения: 4 849
От ЗР поръчах и две бои, една за мен и една за колежката.
Поръчах новата боя, която споделих няколко страници по назад.За мен взех с оксидант 1.5 % плюс система за защита на олиосета.
Ще правя матиране на косата през месец декември и ще споделя с вас какво се е получило.

# 715
  • Мнения: 283
На 370 лв. си взимах още една е така да ми седи за резерва, ама съм изтървала Емаг.
Искрица и Снежинка, ще чакаме отзиви от боите Simple Smile

# 716
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Благодаря за отговорите по въпросите ми, момичета! Засега съм спряла Керастаз денсифик, имам чувството, че с нея ми се появи нещо като натрупване по косъма, може и да се внушавам. Нито маската, нито пяната ми допаднаха, само шампоана.

Водена от хубавите отзиви си взех крема всичко в едно на Олиосета, уви на мен изобщо не ми хареса, сложих много мъничко и пак ми утежни косата, и го дадох на майка ми Confused Дадох му само веднъж шанс де, може би ако бях пробвала по-упорито, знам ли…

Имате ли отзиви от серията на Шу за обем? Все пак се чудя дали да не пробвам И нея 🫣

Като казвам, че косата ми е тънка, имам предвид наистина много тънка, като паяжинка, показвам:

Скрит текст:

От ЧП се въздържам, засега.

# 717
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 239
Аз специално този черен петък го дебнах заради Напурата. Не очаквах да има намаления,
но приятно ме изненадаха.

# 718
  • Мнения: 32

Днес пристигна от експерт бюти, много бързо го пратиха, в крайна сметка за 205лв го взех. Страшно е красив на живо. Сега остава някоя да ме научи как да се изправям, защото на четки успявам и къдрици като с маша правя, но право не успявам:confounded:

# 719
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Момиченца,кой шампоан на Напура да заложа?Имам тънка права коса.сухичка?
Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт