Как бързо времето лети, ЕДИНАДЕСЕТИ клас ни предстои.

  • 43 648
  • 730
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 033
Скрит текст:
И моят син няма часове с класната, но с нея така и не изградиха връзка. В профила са 7 момчета и 14 момичета Wink и любими преподавателки по история и философия. Мотиватори много засега, пък да видим.
Я да се допълня, че нещо ми тежи от вчера - голяма част от нашите ученици и в частност -чки вчера дойдоха облечени с въз-къси силно разръфани панталони, подобни раздропани дънки...дали и в други училища е така? Почувствах се неудобно от родителите на 8-мокласниците, които присъстваха на тържеството.
Стерснах се от вида на някои ученички по улиците на София.
Имаха вид на много по-големи и силно предизвикателни. Момичето, което ми направи най-силно впечатление беше облечено с гащеризон, като горната част на облеклото бяха ... тънките презрамки на гащеризона и нищо повече - голо тяло с гащеризонЧЕ.

# 46
  • Мнения: 2 396
Успешна, ползотворна и спокойна година за деца и учители и от мен!
Спунк, благодаря за усилията и за чудесния първи пост! Flowers Hibiscus
Наборката в школо се води 10 - ти клас и наличната програма е от юли, ама нейсе!
Всяка година започваме в пълно неведение.
Вчера и ние с мм се стреснахме от тоалети и високи токове по улиците. Някои от роклите бяха толкова къси, че надали може да се сяда с тях.
Наборката отиде с униформена риза , дънки и кецове. Общо взето прилично, като изключим дългата църковна броеница на врата.

# 47
  • София
  • Мнения: 11 699
Има проблем с школото.Не знам,кога ще заработи нормално.

# 48
  • Мнения: 2 071
В училището на наборката държат много на униформата, особено в 8-10 клас, от миналата година обаче ризата се носи намачкана в раницата, облича се, за да се мине на входа, после ако влезе някой директор в стаята и ги види без ризи си отнасят забележка и така...
Школото като родител ми е ОК отдавна, като учител ми го няма обаче Simple Smile

# 49
  • Мнения: 1 812
Да се отбележа  в новата тема!
Спункче, благодаря , че ни зарадва точно на 15.09 с нова тема!
Вчера много емоции покрай първокласникът, наборката реално днес ще добие впечатления повече. Цялото семейство се вълнувахме с мъника, дори гаджето на батко му го уважи на тържеството. Откриването на учебната година беше официално на центъра на Божурище, а след края на тържеството, петокласниците хванаха за ръка  първокласничетата, минаха за късмет през една голяма цветна шестица и ги заведоха до училище. Децата влязоха без нас, само една майка фотограф+ още  1 родителка   за помощ на учителките присъстваха. Стаята беше прекрасно украсена, имаше изненади от учителките, представяне и разговори, както и първо домашно , което се състоеше в това да очертаят и изрежат ръчичките си. Ще си направят табло от тези ръчички! Очарован е от училището и учителките си младежът. Единственото неприятно е, че нямат стол за момента и се търси фирма, която да поеме стола и лафката, затова сутринта рано му спретнах една пържола и салата със сирене за обяд+сандвич за следобед. Мъж е това, ще трябва да го изхранвам някак Smile Ама в какви емоции Ви пратих с моите Радини вълнения с малкото ми гардже Smiley
За облеклото, съобразяват се децата в нашата гимназия. Даже миналата година имахме смешна случка, че беше тръгнала за училище с много къса пола , по пътя се усетила и звъннала на приятелка, която живее наблизо да и донесе панталон. Като се прибра вечерта и я видях с колко къса пола е била , тамън да я "насоля" и тя ми обясни, че през деня е била с панталон. Smile

Последна редакция: пт, 16 сеп 2022, 13:06 от Госпожа Рада

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 4 390
Ради, много ми е сладък този пораснал малък мъж! Ако яде колкото екранния герой, не искам да те мисля Kissing

Школо има проблеми заради въведента от МОН единна система НЕИСПУО. Сигурно сте чули, прочели - мазало е. Поправим нещо, три дни е ОК, после се върне в изходно положение. Дъщеря ми се появи от сутринта в Школо. Ще стане, само търпение трябва.

# 51
  • Мнения: 1 812
Ради, много ми е сладък този пораснал малък мъж! Ако яде колкото екранния герой, не искам да те мисля Kissing
Ха-ха, колко смях ставаше с този негов апетит точно на снимките. Като правeли дубли, той е трябвало отново и отново да похапва от реквизита и не му се е опъвала тази задача Stuck Out Tongue Closed Eyes

Последна редакция: пт, 16 сеп 2022, 12:01 от Госпожа Рада

# 52
  • Мнения: 888
Ааа, я кажете —и филмова звезда ли си имаме 😊

# 53
  • Мнения: 1 812
Ааа, я кажете —и филмова звезда ли си имаме 😊
То свърши вече сериалчето. Ако някой е засичал "Татковци", малкият Юли Smiley

# 54
  • София
  • Мнения: 11 699
Ааа, я кажете —и филмова звезда ли си имаме 😊
То свърши вече сериалчето. Ако някой е засичал "Татковци", малкият Юли Smiley
Отдавна разбрах аз,ама не смеех да се обадя.Страхотен е!Да Ви е жив и здрав и му желая попътен вятър в следващите 12 години!

# 55
  • Мнения: 1 812
Ааа, я кажете —и филмова звезда ли си имаме 😊
То свърши вече сериалчето. Ако някой е засичал "Татковци", малкият Юли Smiley
Отдавна разбрах аз,ама не смеех да се обадя.Страхотен е!Да Ви е жив и здрав и му желая попътен вятър в следващите 12 години!
Благодаря от сърце! То и аз не смеех да се обадя, но беше страхотно приключение. Smile

# 56
  • Мнения: 249
Ау и аз гледах сериала! Юли е страшен сладур! Да ви е жив и здрав! Не знаех, че във форума си имаме ТВ звезда😊

# 57
  • София
  • Мнения: 1 535
Ради, честит училищен прощъпулник на малкото синче ! Да е все по вода следващите 12 г. Не съм заглеждала сериала, но от сърце желая нови постижения, в която насока го влече!

Дано и наборите се окажат в правилната профилна посока и да са доволни от избора си! НЕГ ни държа в напрежение до снощи вечерта, когато вече г-жата по МАТ, (която не им е класна - да е жива и здрава много си ги обгрижва!) почна да изпраща списъчно-таблична информация кой къде и с кой учител ще е. От сглобената матрица може би ще излезе, че са уважили желанията им, но не е ясно дали на 100% от децата.

Не стигнах вчера да пожелая на  учители и ученици в темата ни - Попътен вятър! Здрава, по-спокойна и нормална година!

# 58
  • Мнения: 2 071
Дъщеря ми днес се прибра окрилена - страхотни учители по профилите, особено по БЕЛ, обещала им е да ги подготви за ДЗИ и да не ходят по уроци догодина Simple Smile. Модулът по устен испански е с испанец. Дотук добре!

# 59
  • София
  • Мнения: 6 169
Разбирам, че съм пропуснала снимки от първия първи учебен ден Sad
Надявам се утре да ги покажеш.
А на мъника желая много хубави моменти в училище!

Общи условия

Активация на акаунт