Финала наближава!Октомврийче се показва❤Тема 4

  • 25 500
  • 418
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 329
Съжалявам ДанниМ , надявам се бързо да се възстановиш психически и да продължиш напред, някой неща се случват за да ни предпазят от други, бъди силна ❤🙏
Аз не се включва, за да не притеснявам никоя от вас в очакването. Моята бременност завърши на 11 с неочакван финал. Отидох за планово секцио и се оказа че детенце няма пулс. Е извадиха го пак секцио, 5 дни болница и ме изписана. Сега физически съм добре, но психически не ми се говори за състоянието ми. Е надявам се на никой никога да не се случва такова нещо. Хубав ден и приятни моменти с малките съкровища!

# 346
  • Мнения: 225
DanniM, много съжалявам за това, което си преживяла, желая ти сила и от сърце пожелавам всичко да е наред в бъдеще, когато се почувстваш готова, прегръдки!

# 347
  • Мнения: 315
Нямам думи, съжалявам DanniM...

# 348
  • Мнения: 233
Благодаря Ви!

# 349
  • Мнения: 100
Съжалявам за преживяното, само бързо номализиране на живота и напред.
 И все пак и ние да се похвалим с бебе Мила, надула гайдата на 19.10 след малко нескопосано секцио, 3.150 , 50см. 2 дни кувьоз за "адаптиране" и сега придремва кротко до мен и утре по домовете...

# 350
  • Мнения: 54
Съжалявам за преживяното, само бързо номализиране на живота и напред.
 И все пак и ние да се похвалим с бебе Мила, надула гайдата на 19.10 след малко нескопосано секцио, 3.150 , 50см. 2 дни кувьоз за "адаптиране" и сега придремва кротко до мен и утре по домовете...
Честито!!!! Много да е щастлива Мила ❤
Ще е полезно да споделите къде се случва това нескопосано секцио, за да се предотврати за други мамита, които са се насочили натам.

# 351
  • Мнения: 100
Ами, резнали са я малко по главичката, и никой не ни осветели по темата. Малко ни изкараха акъла, като я видях- случвало се било.
Но наистина не е дълбоко, но е факт.

# 352
  • Мнения: 116
Честито бебенце, да сте много Здрави 🍀🍀🍀
А ако не е тайна къде ражда ?
Ами, резнали са я малко по главичката, и никой не ни осветели по темата. Малко ни изкараха акъла, като я видях- случвало се било.
Но наистина не е дълбоко, но е факт.

# 353
  • Мнения: 51
Аз не се включва, за да не притеснявам никоя от вас в очакването. Моята бременност завърши на 11 с неочакван финал. Отидох за планово секцио и се оказа че детенце няма пулс. Е извадиха го пак секцио, 5 дни болница и ме изписана. Сега физически съм добре, но психически не ми се говори за състоянието ми. Е надявам се на никой никога да не се случва такова нещо. Хубав ден и приятни моменти с малките съкровища!

Съжалявам много❤

# 354
  • Мнения: 116
Момичета имам питане... Колко градуса трябва да е в стаята, където бебето стои, и там където спи. Както и влажността ми е около 50% необходим ли ми е овлажнител ? Благодаря 🍀

# 355
  • Мнения: 528
Чела съм информация за 18-24° (20-22 обичайно, 18-20 при сън и 22-24 след баня) и за влажност 40-70%. Честно казано не знам точно на какво да се доверя. Снощи при нас валя и в стаята беше 63% влажността и на мен ми беше некомфортно, исках да падне, но отворен прозорец при този дъжд, нямаше да свърши работа, а уред нямам. Според мен е излишно да се овлажнява допълнително при 50%, но май си е до усещане.
Момичета имам питане... Колко градуса трябва да е в стаята, където бебето стои, и там където спи. Както и влажността ми е около 50% необходим ли ми е овлажнител ? Благодаря 🍀

# 356
  • Мнения: 25
Здравейте момичета! Имам питане към мамите родили нормално, които имат шевове. Третирате ли ги с нещо и паднаха ли ви конците? Аз си правя промивки с тетра. Минаха 16 дни, а конците ми все още си стоят. АГ каза че са такива конци, които падат сами. Кога да очаквам да паднат? Става въпрос за външни шевове.

# 357
  • Мнения: 35
Здравей, аз в болницата промивах със смрадлика и пръсках Цикатридина, после вкъщи само Цикатридината. На 15-16 ден видях, че паднаха част от конците, но не съм поглеждала дали има още. На мен ми казаха, че за около 20 дена би трябвало да паднат.


Здравейте момичета! Имам питане към мамите родили нормално, които имат шевове. Третирате ли ги с нещо и паднаха ли ви конците? Аз си правя промивки с тетра. Минаха 16 дни, а конците ми все още си стоят. АГ каза че са такива конци, които падат сами. Кога да очаквам да паднат? Става въпрос за външни шевове.

# 358
  • Мнения: 161
Здравейте. Аз започнах да пръскам с Цикатридина веднага като ни изписаха и съм много доволна.

# 359
  • Мнения: 34
В болницата ми казаха промивки с вода с йод и цикатридина сутрин и вечер, след това продължих и вкъщи. Днес ми е 20тия ден от раждането ,като само един външен ми остана да падне.

Общи условия

Активация на акаунт