🐑 ''Фермата 8: Мостът на времето'' - тема 3 (18.09 - 25.09) 🐄

  • 30 996
  • 766
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 10 858
Идват сигурно, но не са интересни. Я, виж как цяла седмица ни занимаваха с Аксения. Ако беше като Веселка, какво щяха да дават нямам идея Grinning Нали трябва да има вечната битка между селото и града, между работната мома и натоканата кифла..

# 751
  • Мнения: 2 289

Специално тук за този сезон има много точни включвания с много добри идеи и съвети. Дидо и Чочо изпкъват малко повече, след това са Яни и Гуспата, но това няма значение.

Дидо и Чавдар изпъкват, защото са на всяка манджа мерудия. Каквото и да се случи в отбора на новите, най- активните коментари идват от тяхна страна. Въпреки, че и Гуспата ги анализира, то за сега е по- сдържан и това му е в плюс.
Принципно, човек който говори много, рискува да каже нещо което не трябва и да изглежда глупаво след това.
Чавдар, ако си спомням правилно доста се подиграваше на новите, че нищо не били направили както трябва от задачите, дори си позволи да ги нарече хора с изкуствен интелект Grinning (нещо от сорта). После, когато Бети откриваше грешка след грешка в работата по пода на старите, доста се наслаждавах, ако трябва да съм честна.
Чавдар изглеждаше глупаво.

Дидо в спора си с Иван каза, че ще получат съвет, ако поискат, но е грозно да се крият и да преписват. Липсвало им уважение. Е, аз се сещам за един случай, при една от първите реални седмични задачи, когато Калин отиде да се посъветва с тях и точно Дидо му каза, че от тук нататък всеки ще си следи чертежите, и ако има въпроси да се възползва от 8-те минути. След което Калин си тръгна с отказан съвет и намек, че играта вече е започнала.
За това в спора си с Иван, Дидо ми изглеждаше глупаво, не защото не смятам за правилно едното или другото изказване, а защото идват от един и същ човек.

Ето, защо Гуспата ми е по- симпатичен от тях в момента.

# 752
  • Мнения: 2 094
ако Симона реши да ги накаже с Аксения фермер, си представям какво точно ще се случи-Ники обяснява задачите,Аксиния се прави че гледа умно и разбира и накрая отбора ще се мъчи да се оправя като копира от старите кучета Joy да не говорим  че какво разбира милата от строежи и ремонтни дейности,а което е по-лошото не само не разбира ,но и няма желание да разбере щото все пак е на почивка Grinning
Ами аз и Мажена, и Камелия не ги виждам по много по-различен начин...
Съгласна съм,но си мисля че тези двете имат малко повече акъл и поне ще си записват дословно какво трябва да се свърши. Докато като видях Аксения колко беше заинтригувана от обясненията на Ники относно доенето, не съм сигурна че изобщо ще се напъне да си запише задачите

# 753
  • София
  • Мнения: 15 242
Вие пък Аксения наистина ще я изкарате малоумна.
Как пък няма да си запише задачите?!?
Не че ще я предложат за фермер, де.
Ама вече взехте да й приписвате несъществуващи грехове. Simple Smile

Дидо и Чавдар ги дават най-често да коментират, ама надали е щото те са се натискали  да ги снимат. Че пък и само тях. Сигурно и другите коментират, но какво ще излъчат на драгия зрител - зависи от продукцията.

# 754
  • Мнения: 6 493
Е, колко неизаинтересована беше Аксения? Толкова, че не искаше от 2та седмица да е ратай. Като я видеше човек си дава сметка, че не знае къде се намира, те ѝ зачисляват крава, готвене, чистене и сума ангажименти. Ще кажете знае къде влиза, но всеки изживява различно промените. А като всички нейни съотборници гледаха, как пък един после не отиде при нея да види правилно ли дои, справя ли се? Всички бяха екзалтирани от щастие, че са я разкарали и начукали канчето. Някои злорадстваха колко некадърна е Аксения и мрънкаха, че ги държи гладна...

# 755
  • Мнения: 9 700
Някои злорадстваха колко некадърна е Аксения и мрънкаха, че ги държи гладни...
Каквото сам си направиш, никой друг не може да ти го направи Simple Smile

# 756
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Те на фермера даже и специален тефтер му дават, все някой ще ѝ каже на Аксения, че трябва да записва. Въпреки че не ми се струва да се стигне чак до напомняне.
Но то не е само до записване. Нали вече стана дума - трябва и да се разбира от дейностите, които се вършат. А в отбор Нови надежди не виждам жена, която да го може. Те записки задачи не изпълняват. Само общият стремеж към първа победа би спрял мъжете да се обединят и да решат, че няма да дават съвети на жената фермер. С изключение на Влад, разбира се, но той и като познания, и като умения не е кой знае каква сила.

# 757
  • Мнения: 9 700
Според мен жена ще е фермер и мъж ратай при новите тази седмица.
Искам да е Камелия, да види колко много стяга царската корона, но не изключвам и Мажена от възможностите, да кажем 65%-35% за Камелия.

# 758
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 107
Симона нали излезе? Камелия може би имаш предвид.

# 759
  • Мнения: 9 700
Симона нали излезе? Камелия може би имаш предвид.
Да, за нея мислех когото го писах, грешка в имената Simple Smile
Редактирах се, благодаря.

# 760
  • Мнения: 487
Иване и Андрей,  явно ще вкарвате по една Осипова, Симона, и т н . всеки сезон.

Моля те, не обиждай Осипова. Simple Smile Може да е кифла, но в нея гаднярщина не видях и беше приятна за гледане.

Много ми хареса Саня - тя единствена се възмути и защити онова момиче, когато мутрата я удари.

AB01, ако ще вкарвате кифли - макар че не бих определила Саня като такава - нямам нищо против да я погледам малко повече - и на външен вид прелестна, и като човек ми хареса.

За сезон 9 да помоля най-любезно Simple Smile :

- Калоян и Симеон, сезон 4 -  при тях поне беше чисто приятелство, не натъкмистика.
- Майора и мама Галя - като гости за някоя и друга седмица.
- Краси Испанеца, сезон 5 - само да ми се усмихва от екрана ми стига Simple Smile

Последна редакция: нд, 25 сеп 2022, 19:16 от Tahiti

# 761
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Да, да, аз също съм на мнение, че жена ще е изборът на Симона за фермер. Имах предвид, че ако мъжете решат да правят напук на тази жена, която и да е тя, могат да го направят, макар че ще бъдат по-малобройната част, тъй като Влад ще е на страната на фермера. В случая обаче мъжете едва ли ще се обединят срещу жените и ще ги бойкотират. Просто в момента общата цел - да постигнат първа отборна победа, е много по-голяма и би трябвало да е с приоритет.

- Братята Калоян и Симеон -  при тях поне беше чисто приятелство, не натъкмистика.
От сезон 4 ли? То не че в друг сезон е имало едновременно двама участника с тези имена, но не се сещам защо ги наричаш "братя".

# 762
  • Вестерос
  • Мнения: 38 272
Хайде без стари участници повече 🙄

# 763
  • Мнения: 487
Бяха се сприятелили - като по-младите участници в сезона - много приятни момчета и двете.

Нали в други сезони сме виждали "побратимявания" - изкуствени и грозни, неприятни за гледане тип насилници или  - "Сезонът е наш!" / Георги - Роман; пилота и постовия; онези двамата - издевателстващите над Ваня сезон 7 (нарочно не искам да им пиша имената)...

А Калата и Симо бяха свестни, поне така ни изглеждаха на нас.

# 764
  • Мнения: 490
Симона в ''Тази неделя'' при Петя Дикова.

==> Симона след Фермата: Надскочих възможностите си в дуела <==




За Гуспата.
За пореден път съм питан. Аз мисля, че бях писал още в началото и после няма за какво да се повтарям. А и досега не ме е разочаровал в сезона, че да го махна от върха. Трудно и ще стане.
Та накратко: в сезон 1 ми хареса с каузата, с която влезе. Много хора не го харесаха, защото си мислеха, че ще му подарят победата заради парите за синът му. Е да, ама не! Влезе също така и с тактика и стратегия. Винаги адмирирам такива участници. Но пак не се хареса на някои, за които думата стратегия е мръсна дума. Живка така спечели миналия сезон само да вметна. Направи паметен дуел със Симеон и огнените колесници. Най-великата огнена колесица в историята. Класика в жанра и Фермата изобщо.
И съм фен на Максимал и това което Гуспата се опитва да прокара като философия за живота. Хората да спортуват, да са по-близо до природата и да се предизвикват. Себе си и лимитите си.
Специално тук за този сезон има много точни включвания с много добри идеи и съвети. Дидо и Чочо изпкъват малко повече, след това са Яни и Гуспата, но това няма значение. Повечето харесват или не харесват Старите и трудно ще си променят мнението.
Надявам се повече да не бъда питан защо давам плюс или минус на някого. Това си е лично мое мнение и си го пиша. Ако някой не е съгласен, ами хубаво. Негово мнение, лошо няма. 🙂

Живка спечели на синхроните и социалната игра -със зрителя, а с останалите участници просто следеше да е сравнително последователна и да не се намаже като Кирил примерно. Далче съм от мисълта, че точно стратгията и спечелиха процентите на финала или поне беше в основата на цялото това нещо. За мен Гуспата по твоята схема е =, защото имаше заявка за стратегия, но изчаквал да види нагласите. Засега си оставаме с изчакването, а възможно и така до края на играта. Съвсем отделно, че ми изглежда от хората, които едно казват, а друго вършат. Не бих му дал вяра изобщо.

Общи условия

Активация на акаунт