Спойлери от реалити предавания - тема 3

  • 79 047
  • 908
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 53
Относно ИВ! Днес говорих с момче от Царево и каза, че ... "Ерски" е победител, но няма да каже срещу кого е играл, за да не развалял "магията". Както и че много неща не били такива каквито изглеждат, а сценария е в пълна сила и някои грешки в игрите нарочно не се зачитали, за да бъдат пощадени определени хора. Та, нима Ковидчо е казал истината? 👀

# 901
  • Мнения: 9 065
Все се надявах ,да не е Алекса 🙉

# 902
  • Мнения: 7 028
Бе май наистина е Алекса. Никой не го е отричал, имаше инфо (уж достоверно), че няма да сме доволни от победителя, а и предвид колко са близки останалите, може и да не е някой от тях, иначе щеше да се надуе Grinning
Това ще е поредното риалити, спечелено от чужденец - Ваня Джаферович и Зоран в Сървайвър, Андрей и Алекса в Игри на волята, един симпатичен македонец спечели първия Биг Брадър All Stars, Виктория Капитонова в Ергенът... пък после сме били нетолерантни към чужденците Grinning
Остава само Мажена или г-н Морков да спечелят във Фермата. Grinning

# 903
  • Мнения: 7 688
Имаме *сигурен* спойлер от нашия приятел (вече не), иконата на спойлерите този сезон - Ковидчо, че дуелът другата седмица е Калин - Гуспата, като Гуспата отпада поради контузия. Ако е вярно, най-вероятно Гуспата ще е ратай и 1-ви дуелист и ще си дръпне Калин (и без това днес се заканиха хаха), иначе едва ли Калин ще е ратай и ще викне Гуспата.
Защо пък да не ни е вече приятел? Напротив! И така по приятелски ще продължава да ни пуска спойлери. Нали, Ковид(чо)?

# 904
  • Мнения: 8 101
Алекса ще е победител ,пък Пух иска да го бие ,еее победителите не се бият  да се излагат така  Trollface

# 905
  • Мнения: 79
Това е много по-интересно от предаването! Капитански битки, които се преиграват след самата игра!
Обаче Алекса се държи много добре с Гого в лайфа. Даже се изказва с изключителен респект. Ако Алекса е победител, няма как да са в такива отношения. Човещинка. Гого е играчът на сезона, вижда се, че е обичан от публиката, възможни са много негативни коментари по адрес на Алекса, заради Гого. Това малко или много ще доведе до напрежение между тях. Или и двамата са с нечовешка психика, или не печелят и двамата играта. Гого се владее, но това са контакти извън формата, чак пък да е такъв мазохист. Не мисля, че Алекса печели, Елица също, гледайки как се държи. Лефтеров, Валери, също не са. То си се усеща. Филип не се вижда при тях, може би не иска да участва в тези неща, защото е ядосан.
Мисля, че Евгения печели формата, вече съм доста сигурна. Дано да има още лайфове.
Рожденият ден беше като посещение при кралицата. Натам вървят нещата.

Филип се включва често в лайфовете с Чакалов, Лефтеров, Илиян, Валери, Мирела, Мани и тн. Също така от Инстаграм се вижда, че често се събират и гледат заедно игрите, даже сега за елиминацията на Чакалов се бяха събрали. В добри отношения са, просто той не излиза чаак толкова с останалите от групичката по дискотеки и т.н. От лайфовете нещо друго прави впечатление, има тотално разделение на групичката Виктория, Цецо, Алекса, Елица и Гого, те винаги си правят отделен лайф и не включват други участници. Въпреки че тук съм склонна да мисля, че Гого Вили просто го кани в лайфа и той като добро момче се включва 😁 Той също така е бил в лайфовете и на другите, направи ми впечатление тогава как всички му се радват, Илиян изглеждаше доста привързан към него.

# 906
  • Мнения: 9 065
Предлагам да направят една реклама  и да я въртят по целия свят.Мотото ще бъде "Ако не си българин и имаш нужда от пари,запиши се за участие в българско риалити ,ние ще се погрижим за останалото "

# 907
  • Мнения: 7 038
Алекса по-лесно ще преглътна пред джаферката.

# 908
  • Мнения: 1 690
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА Hug

https://m.bg-mamma.com/?topic=1489069.new#new

Общи условия

Активация на акаунт