Обсъждане на имотни обяви-29

  • 35 059
  • 752
  •   1
Отговори
# 750
  • Варна
  • Мнения: 5 204
Ами аз например не мога да се завъртя в баня под 3 кв, нито ще ми е приятно да се къпя в някаква душ кабина 70х70 например, където ще си удрям лактите в стъклата. То си има и някакви минимални разстояния между мивка, тоалетна, душ, които не знам точно как биха се спазили при толкова малко помещение. Тук например, ако не обърнеш отварянето на вратата навън, къде трябва да застанеш, така че да отвориш вратата и да излезеш от банята? Може би да се покачиш върху тоалетната чиния Grinning

Не е нужно банята да е 10 квадрата, обаче това вече за мен лично е малко изващение. Но не изключвам да има хора, на които би им било удобно.

Ее какви са тия тъпи примери? В баня с такава квадратура да сложиш вана !?!? Махни ваната, сложи един нормален душ и с подходящо разпределение може да се направи супер баня, покриваща всички стандарти за отстояния, дори с отваряща се навътре врата.

# 751
  • Мнения: 2 826
Това с метрото в студентски и до Макси е толкова измислено, колкото и обявите за имоти около Ринг мол и Икеа, където също чакат аха-аха вдругиден да има метростанция. На кръговото на Драгалевци също.
Въобще, докато го няма черно на бяло и финансирано, разширението на метрополитена накъдето и да е,
за мен е абсолютно несигурно и имагинерно. Дори днес да го обявят, докато заработи ще минат +/- 5 години. Хората, които търсят метро, търсят метрото да го има днес. Или поне лично аз така разсъждавам.
Преди известно време бях в студентски и щях да се загубя, а съм живяла там 6 години. Ужас и кошмар, то просто въобще няма общо с какво беше.

# 752

Общи условия

Активация на акаунт