ДЕСЕТИ клас 2022/2023 - 2

  • 59 607
  • 831
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 926
А в 11 и 12 клас само четирите профила ли учат или имат и доп. предмети?
За профилираните гимназии: Бел, мат, 2 че, го, фвс и профили.

# 61
  • Мнения: 137
Здравейте в новата учебна година, вчера получих на имейл писмо от МОН с въпросник за училището ни, вие получавали ли сте такова писмо?

# 62
  • София
  • Мнения: 9 110
Аз да. Но в Школо ни предупредиха да очакваме такава. Доколкото знам тече някаква проверка на училището от МОН. Останах с впечатлението, че е тип регулярна и анкетата е свързана с нея.

# 63
  • Мнения: 890
Как са наборите с входните нива? Много се оплаквам от резултата от входното ниво по математика. Но голяма е вече, да се оправя както намери за добре...

# 64
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Нашето беше днес , ще видим какво е направил. Уж учи и решава задачи, беше болен, седя си вкъщи и симулира дейност.

# 65
  • София
  • Мнения: 486
Как са наборите с входните нива? Много се оплаквам от резултата от входното ниво по математика. Но голяма е вече, да се оправя както намери за добре...

Нашето го върнаха днес. Теста бил със затворени отговори и на една от задачата
всички отговори били грешни. И госпожата решила да им го каже в края на часа. И представете си- решаваш една задача, получаваш отговор, който не фигурира в посочените, пререшаваш я, и пак същото. И днес госпожата им казала, че на всички по-големи изпити имало такива въпроси, за да видят дали "децата" внимавали. Просто......

# 66
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Това е много гадно. Защото си мислиш, че грешиш. И си губиш времето.

# 67
  • Мнения: 2 208
Гледай ти, оказва се, че не съм се записала в новата тема! Grinning Голям пропуск от моя страна!
Бети, Flowers Rose

За някои от входните нива резултатите са вече ясни, за други се очакват.
Никаква анкета не е достигала до мен от МОН, вероятно не съм им таргет. Joy

# 68
  • Мнения: 47 981
Значи ставаме две
А бих им казала туй онуй

# 69
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Значи ставаме две
А бих им казала туй онуй
Да кажем,че сме три Grinning

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Значи ставаме две
А бих им казала туй онуй
Да кажем,че сме три Grinning
+3 ( за трите деца) 😀

# 71
  • София
  • Мнения: 6 140
Аз нямам десетокласник в Школо, вие за една анкета. Joy

# 72
  • софия
  • Мнения: 25 457
Ни анкети имаме, ни входните са минали. Предстоят. Предстои ни и отсъствие 🙃 Хубавото е, че единият от трите дни ще имат ден за разходки и няма да изпусне материал.
Утре ще ходим на изложение за висше образование и мисля да приключа с това. Придобих някаква бледа първоначална идея. Оказа се, че не съм била единствената луда майка миналата седмица. Доста приятелки на мрън също са били "закарани" 😂 и всички са в потресТ. Което е нормално. Ако не беше тъпото профилиране, изобщо нямаше да се занимавам.

# 73
  • София
  • Мнения: 3 561
Аз нямам десетокласник в Школо, вие за една анкета. Joy
Админ+ хал хабер си няма, че учебната година е започнала преди почти месец...

# 74
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
При Ема няма входни нива, но вече е направила по 5-6 куиза и 2-3 теста на предмет. Скоро имат 3 дни ваканция, ще си почине малко.

Общи условия

Активация на акаунт