За проблема със социалната фобия е много важно да четете книги свързани с работата на психиката, за да осъзнаете проблема. Аз дълго време имах социална фобия, депресия и паник атаки. Ходих по всякакви лекари, но единственото нещо което ми помогна беше това да чета книги свързани с психологията на човека. Просто трябва да разберете къде бъркате, защото зад социалната фобия има друг проблем и най-често той е неконтролирани мисли. Като откриете главния проблем ще разберете и решението. Ако имате нужда от повече информация ми пишете или тук или на лични. Мога да Ви споделя моя опит по подробно и да ви кажа какво съм чела

Здравейте, може ли да споделите какво сте чела, искам да опитам всичко за да се справя с проблема.

Здравейте! На мен ми помогнаха много книгите на Анастасия Нових. И по точно поредицата “Сенсей. Изконният от Шамбала”. В художествен стил са написани книгите, като приказка, но пък за това толкова лесно се разбира информацията дадена в тях. Също така в ютуб на АллатРа ТВ България има 2 много важни видеа, едното е “Силата на вниманието.Калейдоскоп от факти 25” и “Силата на образите. Калейдоскоп от факти 33” . Сигурна съм че ако наистина вникнеш в информацията и я приложиш в своя живот на 100% ще се справиш с проблема.
АллатРа ТВ е дезинформационна платформа на АллатРа/Съзидателно общество. Тази организация създава псевдонаучни видео материали с абсурдни твърдения за да баламосва хората. За повече информация:
https://www.bbc.com/news/blogs-trending-61166339
https://novayagazeta.eu/articles/2023/08/08/russia-declares-ukra … desirable-en-news

На мен лично ми спаси ЖИВОТА! След толкова ходене по мъките и търсене на решение за това какво се случва с мен, от една страна социална фобия, от друга паник атаки с тревожно разстройство. Просто нямате представа колко трудно се живее по този начин. Ходих на сумати психолози и психиатри. Пила съм какви ли не хапчета (изписани от доктори, естествено) и от тях бях станала една развалина. Докато ги пиеш си г/д добре, но си като в някакъв сън. Забравяш много и ти се спи постоянно. Нямаш никаква концентрация.Спреш ли ги ,живота става АД. Живееш в постоянен страх. Бях попаднала в такъв порочен кръг, че не виждах изход. Така че благодаря на БОГ че попаднах на АллатРа .Единствено тяхната информация ми помогна да се справя с проблемите си напълно САМА. Толкова много ми помогна, че просто каквото и да кажа положително за тях ще е малко. Просто не знаете в какво положение бях.Не ме интересува хората какво мислят за АллатРа. Да ,на пръв поглед може да изглеждат всякакви, защото казват много нови неща ,непознати за хората, но да говорят лошо за тях могат само тези, които не познават същността им! Така че може да пращате каквото и да е оплюващо АллатРа, но моя личен опит ми доказа, че информацията на канала е 100% вярна!  А мисля, че Опита и това, че с тяхната информация ми спасиха Живота,  говори много повече отколкото някакви очернящи ги статии!