Помощ - Свекърва

  • 8 361
  • 193
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 28 631
Ами той й е мъж, но не е й е съпруг. А и ако бракът ти е безразличен, не е нужно да си правиш труда и да се разграничаваш.

# 121
  • Варна
  • Мнения: 1 783
Ето, друга гледна точка - съгласна. Просто темата пак е завила настрани към брака с доста "убедени" мнения За или Против, а той няма нищо общо с поставения въпрос.

# 122
  • Мнения: 10
Хора,  не съм се обидила на никой! Всеки си има мнение! Минавам да споделя, че вчера трябваше да пазаруваме за бебо за около час. Свекървата дойде и каза, че иска да го изведе на разходка. Мъжът ми й обясни, че ние скоро ще се приберем и ще изведем бебето, но тя категорично заяви, че този път няма да ни слуша и ще си направи каквото е решила. В такъв случай казах, че няма да ходя никъде и тя ми се нахвърли. Напрежението ескалира и стана голям скандал, тръгна насила да ми дърпа бебето от ръцете с думите “ Това е детето на сина ми, дай ми го”. След това избягах с бебето навън, а мъжът ми остана да се кара с нея. Отново пуснах телефона на рекордер и го оставих в стаята. Познайте - многоуважаваната ми свекърва каза” Гони я тая к*рва”… Само да вметна, че когато мъжът ми не е на работа много ми помага в грижите за бебето.

# 123
  • Мнения: 39 342
Щом мъжът ти е останал да се кара, може и да има надежда да се махнете щ.

# 124
  • София
  • Мнения: 13 235
Аз пък в момента много съжалявам, че и моите родители, и свекърите ми са си на морето. С удоволствие бих им дала бебето да обикалят по цял ден с него. Поне в почивните дни, докато големите деца са вкъщи. Чак пък да бягаш с бебето, че да не го изведе баба му, която явно е трябвало да го гледа междувременно, докато вие сте по магазините.
Всички сте се намерили май.

# 125
  • Мнения: 39 342
Фейвър, соре, ма свеки не я слуша много главата. Ще дърпа бебе от майка му. И ще казваш, че е курва. Що? За да се наложиш на човек в очевидно неравностойно имотно положение.
Живяла съм девет години със свекърва. Ми един път дума накриво не съм чула. Сигурно съм и кривила капата някой път. Ма ей не съм разбрала.

# 126
  • София
  • Мнения: 28 631
Скрит текст:
Аз пък в момента много съжалявам, че и моите родители, и свекърите ми са си на морето. С удоволствие бих им дала бебето да обикалят по цял ден с него. Поне в почивните дни, докато големите деца са вкъщи. Чак пък да бягаш с бебето, че да не го изведе баба му, която явно е трябвало да го гледа междувременно, докато вие сте по магазините.
Всички сте се намерили май.
Не е лъжа.

# 127
  • София
  • Мнения: 13 235
Сигме, ама то и да грабнеш бебето от ръцете на баба му и да бягаш с него не ми е много нормално.
И да оставиш телефона на запис, че да не изпуснеш нещо от скандала.
Еднакво ми е нивото на мен. Надали и синът/мъжът е много сос.
Пък да беше я записала тайно. Можеше и ти да чуеш някоя приказка. Wink

# 128
  • Мнения: 39 342
Да, да. Крушата ябълки не ражда. А круша с ябълка не се събира.
Освен ако малката крушка не си плюе на сурата и се изнесат дружно

# 129
  • София
  • Мнения: 28 631
А, ще си плюе...
Ще продължава да плюе свекървата и няма да направи нищо.

# 130
  • Мнения: X
Боже, какво е това дърпане на бебе, какво е това чудо! Чак и запис.

Явно уважение в тоя дом няма, съветът ми остава същия - да се изнесете.

# 131
  • Мнения: 10
Бебето беше в моите ръце, при което тя започна да го дърпа. Избягах навън, защото не искам да си стресирам детето.Записах я за доказателство, защото тя се чуди с какво да се заяде.

# 132
  • Мнения: 39 342
Добре де, ти как я виждаш тая работа от тук насетне с живеенето заедно?

# 133
  • Мнения: 9 723
Доказателство пред кого? Били сте трима възрастни, станали видетели на сцените.

# 134
  • София
  • Мнения: 28 631
Пред кого ще използваш това доказателство и какво смяташ да предприемеш оттук нататък?

Общи условия

Активация на акаунт