Хапещо куче

  • 1 453
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 40 857
По Енимъл планет има едно предаване за един приют за питбули. Там спасяват и се грижат за всякакви тормозени и експлоатирани кучета и ги готвят за осиновяване. Но преди това ги тестват за агресия и, макар много да обичат кучетата, ако някое куче е агресивно следва евтаназия. А тук имат опция с родители и пак търпят да им хапят детето.

# 16
  • Мнения: 5 139
Търся съвети за възпитанието на кучето и как да процедираме. Ясно е, че детето е най-важното и са взети мерки.
Връщате времето назад и го пускате на училище Simple Smile Толкова своенравно животно на такава възраст трудно се учи, но не е невъзможно. Зависи основно от него. Така де - и аз няма да съм щастлива, ако ме глезят, гушкат и спя на топло и меко и изведнъж трябва да деля цялото това внимание с някого. Имайте предвид, че има кучета, които просто не харесват деца и това е. Даже познавах толкова глезено куче, което ревнуваше от собствените си кутрета, понеже получаваха внимание Wink
Препоръчвам училище "Послушен", имат групови тренировки за послушание, имат и индивидуални консултации при кучета с проблеми. Не са евтини, но не виждам друг начин.
Ако обаче видите, че детето страни от кучето, страхува се от него, както и от други кучета, когато сте навън значи сте закъснели И с това. Пък нека звуча грубо.

# 17
  • Мнения: 35 961
Ключ по молба на автора.

Общи условия

Активация на акаунт