Минерална баня

  • 678
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Здравейте!
Препоръчайте хотел с минерален басейн, нормални цени за нощувка! Същто така се интересувам и от обществена минерална баня.

# 1
  • София
  • Мнения: 7 874
В Банкя има обществена минерална баня с басеини.

# 2
  • Мнения: 587
Майка ми ходи на Панчарево и много я харесва. Ако сте от София де.

# 3
  • Мнения: 27
Майка ми ходи на Панчарево и много я харесва. Ако сте от София де.
Близо съм до София, но ми се искаше нещо и с хотелска част. София ми е лудница и неприятно за посещение.

# 4
  • Мнения: 587
Да, това беше предложение за обществена баня.

Ние ходим само на 1 място, не знам как би Ви се сторила цената. Хотела се казва Терма Вита и се намира в Огняново до Гоце Делчев. Обикновено има някакви оферти с малко по-добри цени от редовните, поместват ги в най-долната част настраницата си.

# 5
  • Мнения: 27
Да, това беше предложение за обществена баня.

Ние ходим само на 1 място, не знам как би Ви се сторила цената. Хотела се казва Терма Вита и се намира в Огняново до Гоце Делчев. Обикновено има някакви оферти с малко по-добри цени от редовните, поместват ги в най-долната част настраницата си.
Да, с.Огняново е добро поадение посещавахме хотел Valentina Castle  но много вдигнаха цените. Но ще разгледам и вашето предложение.

# 6
  • Мнения: 3 730
А колко е “нормалната” цена за теб за нощувка и какво очакваш да включва (закуска, закуска и вечеря и т.н)?
Така няма как да се дадат адекватни предложения, защото за един “нормалната” цена е 200лв, а за друг - 500.

# 7
  • Мнения: 27
А колко е “нормалната” цена за теб за нощувка и какво очакваш да включва (закуска, закуска и вечеря и т.н)?
Така няма как да се дадат адекватни предложения, защото за един “нормалната” цена е 200лв, а за друг - 500.
Факт е така е предвид, че на две места ми искаха 1100 лв.  за двама възрастни, за две нощувки с вклчена закуска, което според мен не е реално. За тези пари бяхме за 7 дни в Мармарис в 5 звезден хотел ултра ол-инклузив. Малко се престарават в България с цените.

Общи условия

Активация на акаунт