Търся електронна книга - 40

  • 76 623
  • 754
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 30 142
Благодаря, но аз търся превода на издателство Ибис.
Този е фен превод.
Този фен превод е перфектен, вероятно по-добър от Ибис. Едва ли някой ще се занимава да сканира и преформатира книги вече съществуващи във варианти за  четене на ел.носител.
В края на краищата можете и да си ги закупите, не боли.

Dream Team са екип от преводачи и коректори и преводите им са много, много, много добри, четете смело.
Фен преводът на поредицата е наистина много добър. Hands Plus1

# 751
  • Мнения: 41
Здравейте, сигурно не е тук мястото, но искам да попитам хората ползващи Мега, защо някои файлове които опитвам да кача там не се качват и изписва "file not uploaded". При вас случва ли се, как да качвам тези книги?

# 752
  • Мнения: 17
Здравейте, търся поредицата Бордън 1 и 2 на авторката Джорджия Ели Кар.Преглеждах стари теми и видях,че там се споменава че ги има преведени, та питам дали някой ги има и да помоля някой да ми ги прати? И като цяло всички преведени книги на авторката ме интересуват. Благодаря предварително!
vanesa_09@abv.bg

# 753
  • Мнения: 505
Здравейте, търся поредицата Бордън 1 и 2 на авторката Джорджия Ели Кар.Преглеждах стари теми и видях,че там се споменава че ги има преведени, та питам дали някой ги има и да помоля някой да ми ги прати? И като цяло всички преведени книги на авторката ме интересуват. Благодаря предварително!
vanesa_09@abv.bg
Приятно четене.Christmas Tree

# 754

Общи условия

Активация на акаунт