HIGHER NATURE - висококачествени витамини и минерали за цялото семейство

  • 4 103
  • 159
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 120
Приемам повече плодове, зеленчуци, непреработени храни. Избирам по марка и мнения на ползвали.

# 31
  • Мнения: 486
Гледам да се  храня здравословно. Повече разходка на чист въздух.

# 32
  • Мнения: 75
Целогодишно се храня здравословно и пия много вода, витамини и минерали приемам допълнително когато съм болна.

# 33
  • Мнения: 2 137
Залагам на чайовете, разходките пеш и увеличавам приема на плодове и зеленчуци.

# 34
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Ядем доста плодове, зеленчуци и риба.
Аз, лично пия доста билкови чайове - ехинацея, лайка, шипка. Ядем мед всички вкъщи.
Витамини взимам по-често през есента и зимата, както и цялото семейство.

# 35
  • Мнения: 251
Старая се да се храня балансирано - много сезонни зеленчуци, ферментирали такива, топъл чай от български билки, витамин Ц на прах, Омега 3 след похапване на мазна храна, магнезий и риба 2-3 пъти седмично.

# 36
  • София
  • Мнения: 577
3 месеца си правя курс като пия омега,капсули с лимон,чессън и джинджифил.Ям повече цитруси,плодове и използвам режим на хранене с по-малко мазнини.
Не ме е посъветвал лекар,пробвах различни добавки и разбрах,кой ми действат най-добре Simple Smile

# 37
  • Мнения: 700
Много плодове ,зеленчуци и хранителни добавки от качествени марки.

# 38
  • Мнения: 811
Храня се здравословно, спортувам и пия много течности. Приемам и добавки, които зависят от нуждите ми- за имунитет, витамини или добавки за трениращи. Избирам марки добавки, които са утвърдени на пазара и с добро качество.

# 39
  • Мнения: 282
Старая се да поддържам добър имунитет през цялата година, а като настъпи есенно-зимния сезон наблягам на повече плодове, мед и джинджифил. Чай от бъз също ми е сред любимите. Спорт и повече движение също са важни.
При избор на витамини за мен е важно да са колкото се може по-пречистени. Приемам само метилирани форми на Б витамините, защото другите не са подходящи за мен.

# 40
  • Мнения: 430
Как подготвяте организма си за есенно-зимния сезон и следвате ли специален режим за засилване на имунитета? И кои са най-важните фактори, когато избирате добавки с витамини и минерали?

Имам дете в градинска възраст и друго, ученик. Всички вируси от градината и училището ги прекарвам и аз. Старая се да се храня здравословно, взимам Рибено масло, чай, клеева тинктура, мед.
Избирам хранителните добавки по препоръка на приятел фармацевт, ако е нещо по-специфично се консултирам с ЛК.

# 41
  • Мнения: 8 485
Как подготвяте организма си за есенно-зимния сезон и следвате ли специален режим за засилване на имунитета?
Не, не спазвам никакъв режим за засилване на имунитета. Както и досега никога не съм подготвяла организма си за есенно-зимния период.

 И кои са най-важните фактори, когато избирате добавки с витамини и минерали?
Избирам витамини от органични източници и добавки с минерали с добри формули и форми.

# 42
  • Мнения: 1 565
Вземиме допълнително витамини, плодове и зеленчуци. Гледаме да ядем сезонна храна.

# 43
  • Мнения: 115
Не следвам специален режим,но застудее ли започвам с витамините. Ежегодно приемам и сироп от бъз. Спирам се често на витамини, който съм изпробвала.

# 44
  • Мнения: 1 938
През есента зареждам аптечката с противовирусни и имуностимулиращи препарати, които да са ми подръка през зимата, ако се наложи. Целогодишно гледам да се храним преобладаващо с пресни плодове и зеленчуци, а през есента увеличаваме приема на чайове, ядки и сушени плодове. Периодично приемаме мултивитаминни добавки, а при някакъв здравословен проблем, взимаме витамините и минералите, които са ни предписани от лекар. Водещото в случая ми е препоръката от лекар.

Общи условия

Активация на акаунт