Пъзели 47

  • 21 467
  • 743
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 957
Аааа на мен Чери Пази ми хареса и имам 3-4 в нас чакащи ред Simple Smile

# 91
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Дами, Крисника няма да може да поеме Гибсъна с разхождащите се хора и всички останали вече са извън София.
Florida M, дали ти би искала да ти го пратя?

# 92
  • Варна
  • Мнения: 727
Става. Изпращам на лични адреса.

# 93
  • Мнения: 2 458
Бухтичка се погрижи да ми свърши мястото за пъзели под леглото 🤭

Пълен догоре!
Благодаря, че и в дъжда ми го донесе:)

# 94
  • Мнения: 6 943
Тъкмо сядах да пиша как съм те затрупала Joy Надявам се да си успяла да ги пренесеш безпроблемно Hug

Beachfront Getaway
1000 части
Ravenbsurger

Предадох и крайбрежния Smiley Охх, не мога да се сетя кой го пусна, но благодаря за възможността, приятен пъзел е Blush Четвърти Равенсбургер ми беше подред и направо се размазах, понякога се чудя защо редя други марки Joy Единствено мога да кажа, че беше малко по-хлабав от другите, не съм сигурна дали е от повечето редене или просто си е бил такъв.
Аа, на една част на ушенцето се беше откъснал горния слой, може би при разглобяване се е получило. Но намерих липсващото и го залепих, дано да издържи.

Видрите също поеха на път Grinning

Уикенда се видяхме най-сетне и с HighSpeed, тя живее най-близо до мен, а само нея не бях виждала от по-редовно пишещите тук варненки. Но най-сетне запълнихме този пропуск с една много приятна среща ииии се надявам някой ден да успеем и да редим заедно Blush

# 95
  • Мнения: 718
И аз да си покажа успехите

Вретено 1000


Не е от лесните, но частите имат доста уникална форма и това направи нещата поносими. Иначе цветово беше само сиво, бежово, сепия и черно и бяло, при все много ми хареса.

Ravensburger 1000 Four Seasons



Изключително приятен, истинско удоволствие, без никакви усилия. Качеството както трябва да е. Благодаря на Sali.

# 96
  • Мнения: 13
Здравейте на всички, включвала съм се много отдавна в темите и то с малко, както се вижда. Понякога ви зачитам,  но нямате смогване и на редене и на изчитане. Grinning
Бухтичка днес публикува във Facebook пъзела на Eeboo с видрите и понеже много ми допадна я питах дали го продава. Тя ми обясни, че го е пуснала като пътуващ тук и може да го наредя след последния (12ти записал се).
Аз бих искала само да го наредя и да го пусна да си пътува и след мен ако има желаещи. Добавих се като последна в списъка, надявам се да нямате против.
Преди мен е Happy eyes може да ми пише да се разберем, когато стигне до нея и го приключи. Blush

# 97
  • София
  • Мнения: 8 606
Аз мисля, че щом идваш с препоръка от собственичката на пъзела, няма как да има възражения Simple Smile Обаче възразявам защо не показваш какво редиш - нямаме квота за наредени бройки на седмица, приемаме активно и не чак толкова активно редящи Wink

# 98
  • София, България
  • Мнения: 5 615
Аз ще се радвам Vartoglava да пише какво става при нея, защото има няколко пъзела, които я чакат и отделно Слънчогледа съм го изпратила преди един месец.
LoveDisney, включвай се тук, много приятна и скромна компания сме.

# 99
  • Мнения: 7 069
Понеже редя втори подред Gibsons, искам да се оплача,  че нито на кутията има хубаво изображение на пъзела, нито на постера, който все е орязан. Не че не може да се оправи човек,  но толкова ли не е можело да се постараят повече.

# 100
  • Мнения: 126
Минавам да рапортувам, че взех Слънчогледите на Cherry Pazzi и нямам търпение да ги захвана. Позамислих се дали да не събера двата плика, но по-скоро не ми се рискува. 😄

# 101
  • София, България
  • Мнения: 5 615
Минавам да рапортувам, че взех Слънчогледите на Cherry Pazzi и нямам търпение да ги захвана. Позамислих се дали да не събера двата плика, но по-скоро не ми се рискува. 😄
Медчо, определено недей! Joy

# 102
  • Мнения: 1 814
Аз мисля, че щом идваш с препоръка от собственичката на пъзела, няма как да има възражения Simple Smile Обаче възразявам защо не показваш какво редиш - нямаме квота за наредени бройки на седмица, приемаме активно и не чак толкова активно редящи Wink
Кат мен Joy Между другото, вчера влязох в Озон, от 32бтоя в любими само два са намалени Confused Дали ще има друго промоции?

# 103
  • Мнения: 13
Благодаря Toni Shu, Мона Лиза. Веднага показвам какво редих уикенда:

Black sea 500 части - Каубои и индианци
За първи път имам едно парче +, радвам се че не е минус де. Ако на някой му липсва точно това парче да ми пише. Иначе относно качеството съм много доволна от тази серия - имат матов завършек и чудесна сглобка, вдига се целия без проблем. Самия пъзел беше много лесен и приятен за редене, като изключа небето. Не знам как на Пъзелмания соло са го редили.. Стана ми ясно защо една жена по групите го продаваше полунареден - без небето.

# 104
  • Варна
  • Мнения: 36 868
Изненада за рождения ми ден, който беше преди десетина дни. Тони, обичам те, Човеко!



П.п. Имаше и едно шоколадово нещо, сигурно за да си правя компания с него, докато редя, но веднага отиде по предназначение, така ми се беше дояло сладко 😋

Общи условия

Активация на акаунт