Тема за бързи въпроси и отговори ~ Всичко за нашите деца ~ Училищен блиц ~ Тема №6

  • 43 521
  • 612
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 9 561
Ами аз миналия век бях ученичка, от тогава са ми спомените за пустата 1-ца. Много ме беше страх от нея. Laughing
Благодаря за отговора! Flowers Rose

# 76
  • Мнения: 387
Здравейте,интересува ме нещо от български език за 7 клас.В текста трябва да се подчертаят епитетите.Много се чудим дали думата " ободрителни "  в израза "ободрителни смехове", "стремително" и " гордо " са епитети или нещо друго?

# 77
  • Мнения: 12 145
Много неприятни спомени имам и аз от Лош 1, по биология. В миналия век беше, поне 15 години преди края му.

# 78
  • Мнения: 29 429
За пръв път чувам, че на някой наистина му е писана единица. Постоянно ни заплашваха, но реално не знаех, че наистина пишат. Дори си мислех, че блъфират с това.

# 79
  • Мнения: 12 145
Някъде си пазя старите бележници. Учителката ни по биология хич не се замисляше. Мисля, че и по математика са писали на съученик. Слаб се поправяше, но лош, много трудно.

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 6 638
Седми клас, първи срок по математика на класното ми писаха "Лош 1", защото реших задачите и на двете групи. Учителят ме хвана, по обозначението на височината на един чертеж Rolling Eyes За първия срок ми остави 2 за срока Flushed
Втория срок доста се замислих, дали да подсказвам (не, че не го направих, но си имах обица на ухото в обозначението на чертежите Joy). За втория срок и годишна оценка ми остави 6, но доста конско отнесох от нашите Flushed

# 81
  • Мнения: 29 429
Отваря ли ви се Школо?

# 82
# 83
  • Мнения: 29 429
Благодаря. Значи проблемът не е в моя телевизор....

# 84
  • София
  • Мнения: 12 421
При мен се отваря.

# 85
# 86
  • Мнения: 7 160
Скрит текст:
Здравейте,интересува ме нещо от български език за 7 клас.В текста трябва да се подчертаят епитетите.Много се чудим дали думата " ободрителни "  в израза "ободрителни смехове", "стремително" и " гордо " са епитети или нещо друго?

Можете да попитате и в тези теми:

https://www.bg-mamma.com/?topic=1418867
https://www.bg-mamma.com/?topic=1443144

Отваря ми се школо на мен.

Последна редакция: пн, 07 ное 2022, 23:18 от Фран

# 87
  • София
  • Мнения: 9 561
И при мен се отваря Школо.

# 88
  • Мнения: 29 429
Сутринта имаше някакъв проблем. Вече е отстранен.

# 89
  • Мнения: 21
Здравейте. По колко оценки на предмет е нормално да има първокласник за един срок?

Общи условия

Активация на акаунт