ЯМБОЛ(12)

  • 16 949
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 983
Абе,Мариелка,не разбрах,вие купихте ли апартамент или сте там на квартира? newsm78
Да, Мариелка си купиха апартамент и сега ще започват обзавеждане. Даже се каня лятото да й отида на гости. Ако ме покани де Laughing

Лилянче, ние днес също разпуснахме с приятели, ходихме за риба с още две семейства, бяхме в Ханово на реката, направихме си барбекю и си изкарахме страхотно. Дребните оставихме да ги гледат баба и дядо Wink
Да, наистина от време на време човек има нужда да се откъсне от ежедневните си задължения и да разпусне малко Wink, но за съжаление, ние рядко го правим Confused

# 271
  • Мнения: 3 537
И аз хванах грип.Цял ден лежа,а довечера и ще излизаме.Как ще стане това,не знам! Confused
Лилянче,какво се чува?Дали няма да удължат грипната ваканция?

# 272
  • Мнения: 9
Добър вечер и от мен. Браво на всички, които са използвали хубавия ден. Аз също се разходих доста добре с дъщеряси. А сега съм разбита, а тя кипи от енергия. Поспа си много, нали я бутам в количката. Заспа на обед и следобед преди да се приберем пак задряма.   Laughing  Май и утре ще е така, трябва пак да се възползваме, че от сряда го дават студено. Mr. Green
Лека вечер на всички Мами и татковци Rolling Eyes

# 273
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Здравейте!
И аз хванах грип.Цял ден лежа,а довечера и ще излизаме.Как ще стане това,не знам! Confused
Лилянче,какво се чува?Дали няма да удължат грипната ваканция?
Още нищо не се чува, но утре по обед комисията в РИОКОЗ(ХЕИ) ще заседава и ще решават дали да удължат ваканцията или не. Та утре ще съм цялата в слух, че ми е важно - на работа ли съм в сряда или не.
Днес водих децата на контролен преглед, че лекарставата им свършиха, а те още кашлят. Маги е по-добре с леко червено гърло, а Данчо е с остър бронхит, който вече 2-ра седмица кара. Изписа ни лекарства за 50лв. ooooh! и ни изпрати по живо по здраво до петък - пак да ги види.
Ми това е от мен. Лека вечер!

# 274
  • Мнения: 86
Добро утро,то незнам колко е добро,пишете ни и нас в отбора на болните,и малката и баща й са болни, само аз удържам фронта за сега т.е. главен болногледач съм.Даяна има кашлица на дърт пушач,вчера я водих на лекар няма нищо на гърдите изписа ни Стодал и Панадол за Т.
Абе,Мариелка,не разбрах,вие купихте ли апартамент или сте там на квартира? newsm78
да купихме си,ама няма още Акт16,нова кооперация е и както Роси каза започваме с обзавеждането,но преди това искаме да вкараме едната тераса към хола,но това не можа да стане преди този Акт16,затова сме малко в застой и докато не оправим поне една стая и WC-то ще сме на квартира.
 Хайде,лек ден,а аз отивам да си гледам болните бебета.

# 275
  • Мнения: 3 537
Това лято съм обещала на една приятелка да дойда в Пловдив.Ще ме развежда из Стария град.Може да се видим,ако ни остане време.
 Grinning

# 276
  • Мнения: 9
Хей как сте, болните оздравявате ли?
Добро утро,то незнам колко е добро,пишете ни и нас в отбора на болните,и малката и баща й са болни, само аз удържам фронта за сега т.е. главен болногледач съм.Даяна има кашлица на дърт пушач,вчера я водих на лекар няма нищо на гърдите изписа ни Стодал и Панадол за Т.
Абе,Мариелка,не разбрах,вие купихте ли апартамент или сте там на квартира? newsm78
да купихме си,ама няма още Акт16,нова кооперация е и както Роси каза започваме с обзавеждането,но преди това искаме да вкараме едната тераса към хола,но това не можа да стане преди този Акт16,затова сме малко в застой и докато не оправим поне една стая и WC-то ще сме на квартира.
 Хайде,лек ден,а аз отивам да си гледам болните бебета.
mariela_t, моята дъщеря също така нямаше нищо и след два дни се озовахме в болницата с Бронхиолит. На крачка от плевмония.

# 277
  • Мнения: 135
Здравейте.Всички сте използвали топлото време.Ние единият ден бяхме на село,дригия майка гледаше Деница  Mr. Green Абе починах си,не се оплаквам.
Болните,дано бързичко оздравеете.

# 278
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Здравейте!
Явно още са доста болните и новозаразили се има, защото днес решиха да удължат ваканцията до петък.
Пазете се много и болните да оздравяват бързо! Краси, как си?

# 279
  • Мнения: 3 537
С температура съм. SadА уж бях по-добре!

# 280
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Здравейте момичета...
Дойде и моят ред вече да се включа тук.
Нас ни повали грипа и вече втора седмица бера ядове със децата и мъжо. Tired
Боби от миналата седмица,непрекъснато беше със температура и кашлица.Цели пет дни температурата ни не изчезваше,нито кашлицата,в случая антибиотика,който му изписаха,не му действаше.
сменихме го преди два дни,та вече поне температура не вдига,остана само лека кашлица.
След Боби се разболя и татко му,температура и кашлица,кошмар. Tired
Преславка и аз издържахме няколко дни,без да имаме симптоми на грипа.
много се надявахПреслава да се размине,ама не стана.
във неделя вечерта,вдигна висока температура изведнъж и започна кашлица.Във понеделник,бяхме строени двете със нея на болницата,по настояване на лекарката ни правихме снимка,щях да припадна,като ми казаха,че отново е със Пневмония и тъй като и батко и още не се е оправил въпреки,че няма поне той Пневмония,лекарката ни каза,да се готвим да влизаме тримата в болницата. Shocked
Отказах да влизаме във болницата,защото мъжът ми беше зле и то доста, а ако се наложише някой нещо да ни донесе,единственно на него мога да разчитам,няма кой друг. ooooh!
та останахме си във къщи,като със триста зора намерихме мед.сестра,която се съгласи на ден по-три пъти да идва и да бие инжекциите на Преславка.
Някакъв кошмаре  във момента у дома,щом се звънне на входната врата Преслава почва да плаче жално,наплаши се милата.......
тази вечер трябва да е последната инжекция но лекарката довечера ще каже,какво ще правим и дали ще има нужда от още.
Аз два дни бях със температура но се стегнах яко,защото сега въобще не ми е време да се разболявам при наличието на трима болни у дома,остава и аз да легна и тогава кой ще ни погледне????? newsm78
Та температурата не можа да ме пребори,както дойде така и си отиде при мен,дано хич не се връща вече.

Та това са новините покрай нас.
Болните да оздравяват бързо,а тези които са здрави да се пазят,защото грипът е кошмарен просто,аз такова нещо не помня да е имало до сега. ooooh!

# 281
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
ivka10, много се надявам да оздравеете бързо! Знам какво е, Данчо все още се мъчи. Наистина вирусът е много гаден и силен, щом мъжът ми и Маги се разболяха, а те досега не са боледували. Тази ваканция беше точно навреме.

Заповядайте в новата тема: Ямбол(13) - дали ни е фатална или за късмет?
Чакам предложения за заглавие(това много набързо го измислих, работно дет' се вика) и за промени, ако нещо има да се дооформя.

# 282
  • Мнения: 152
някой може ли да ми даде последните отзиви за болницата в Ямбол, има ли промяна в отзивите, които досега са били само отрицателни.Мерси.

# 283
  • Мнения: 3 537
някой може ли да ми даде последните отзиви за болницата в Ямбол, има ли промяна в отзивите, които досега са били само отрицателни.Мерси.
Това е старата ни тема.Малко по-нагоре има линк към новата тема.Попитай там. Wink

Общи условия

Активация на акаунт