БИГ БРАДЪР- ФИНАЛ

  • 33 552
  • 1 180
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 8 916
Моите наблюдения от хора, които наистина притежават страшно много /далеч от хубаво жилище в луксозен квартал, нов скъп джип, огромна вила в планината и прсторен мезонет на Златни, да кажем/  са - глезят се по всички възможни начини / в смисъл си удовлетворяват капризите/, не никога не се хвалят.
      Да бе, само си говорят какво притежават... Ей тъй - съвсем междудругото, защото е станало дума...
      И аз за такива хора говоря, споко... Макар вече да забравих защо се обясняваме на тази тема  newsm78...
Свиркай си Whistling Grinning

# 211
  • Мнения: 2 001
Ако става въпрос за блъскане на глава, аз си я блъскам за това, защо не дадат парите на нуждаещите се семейства от Бяла, или поне колкото е наградата на победителя, толкова да преведат и там - и без това наградата бе 500 000, но не е това въпроса.

За мен човек, който обобщава всичко в едно "напраОнИзнам", има КИ под средното ниво, който прави правописни грешки, който не знае дори какво образование е завършил със сигурност не е от най-умните Wink А това, че имала възможности - ами всеки има и със сигурност  този, който има страшно много пари /както тя се опитва да се изкара/ не се хвали  колко му струвал телефона, колко му струвало зарядното, колко бил ФДТ и т.н. Peace

Идеята за парите е чудесна, но ББ  изобщо не са имали намерения да дават 500 000 лв. Те измислиха тези глоби така, че да ги направят реалните 200 000.Но пък съквартирантите имаха неблагоразунието да ги докарат до много по-мизерна сумичка и пак ББ им измисли начини да ги заформи отново до 200 000.

А за Лилето съм абсолютно на същото мнение  Peace

# 212
  • Мнения: 271
Гледай ти пак спора е между фенове на Лиляна и Любов. Явно и реалния сблъсък ще е между тях двете утре. Изказвания от рода, че тези които гласуват за Любов са тъпаци е също толкова тъпо, колкото и разсъжденията на тризначките, че който не ги харесва е прост, грозен и др. такива. Т.е. да не можеш да проумееш, че има хора с различно мнение от твоето е само  по себе си тесногръдо. С наближаването на края на ББ гледам, че доста злобни и крайни коментари са се навъдили newsm78.

# 213
  • Мнения: 4 370
Радвам се, че на Венетка и падна рейтинга. Заслужи си го!

# 214
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
С позволението на наша съфорумка пускам снимката й, защото много ми прилича на Лиляна.
А на вие откривате ли поразителната прилика или аз само си въобразявам?
Ето:

# 215
  • Smallville
  • Мнения: 994
С позволението на наша съфорумка пускам снимката й, защото много ми прилича на Лиляна.
А на вие откривате ли поразителната прилика или аз само си въобразявам?
Ето:

Не,нашата съфорумка е в пъти по красива!!!!

# 216
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 817
Момичета, много обиди се изляха тук. Нека бъдем по-добри и толерантни. Наближава Коледа  Heart Eyes

# 217
  • София
  • Мнения: 2 162
Може би само в очите има нещо, което напомня на Лилето от ББ3, но нашата съфорумка има къде- къде по- одухотворяващ и интелигентен поглед. Grinning

# 218
  • Мнения: 2 755
Радвам се, че на Венетка и падна рейтинга. Заслужи си го!
      А това кой го твърди?

Момичета... Нека бъдем по-добри и толерантни. Наближава Коледа  Heart Eyes
      Peace, всеки ден си го напомням и обещавам!   bouquet

Последна редакция: нд, 10 дек 2006, 22:32 от MechoPuh

# 219
  • Мнения: 4 370
Радвам се, че на Венетка и падна рейтинга. Заслужи си го!
      А това кой го твърди?

[

От форума се осведомих.

# 220
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236

Вярно е, че първата е по-хубава, но на мен пък ми се виждат доста прилики.
Спирам, няма да досаждам повече с това Crazy

# 221
  • Мнения: 1 545
Погледнах резултатите от анкетата тук и се хванах за главата... Лоша работа - Любов, Виолета...  Thinking

На мен лично много ми е интересно следното - каква би могла да е хипотетичната причина някой да гласува за Любов?! Защото трябва да има някаква логична причина, все пак...

1. Защото е красива и женствена
2. Защото е интелигентна и одухотворена
3. Защото е толерантна и търпелива
4. Защото има ясна мисъл и говори завладяващо
5. Защото е жизнерадостна и с чувство за хумор
6. Защото е сговорчива и дружелюбна
7. Защото не е нищо от гореизброените и това ме успокоява..


Мда... дали пък последното не е най-вероятната причина  newsm78

# 222
  • Варна
  • Мнения: 688
Преди малко гледах как им съобщават за трагедията в Бяла. Казаха името на момчето, което е карало тира. Коментарът на Палома беше: "Еми щом е турчин" Shocked

# 223
  • Мнения: 5 026
 Гласувах за Виолета-нека и тя поживее с парички, а иначе Боян ме кефи

# 224
  • София
  • Мнения: 2 162
Преди малко гледах как им съобщават за трагедията в Бяла. Казаха името на момчето, което е карало тира. Коментарът на Палома беше: "Еми щом е турчин" Shocked

Сериозно? А, защо така бе, моме?

Общи условия

Активация на акаунт