Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... октомври

  • 79 311
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 2 445
  • Мнения: 7 787
Скай, припадВам с твоите красоти, честно! Heart Eyes

# 2 446
  • София
  • Мнения: 9 562
Джун, Hug

Скай, събираш ми очите от възхита всеки път! И всеки път се чудя къде я държиш цялата тази посуда за всеки повод и за без повод. И как си спомняш какви комплекти съдове имаш също се чудя. Аз като прибера нещо, вероятността да забравя за съществуването му е много голяма, ако не ми потрябва  близките седмици. Ей така години наред режех торта с нож, защото съм забравила, че вече имам лопатка за рязане и сервиране на торта ( лопатка ли се казва не знам, ама схванахте за какво иде реч). Но не само съм забравила за лопатката, а при всяко рязане с нож си мислех, как е време да си купя лопатка. Докато един ден въпросната лопатка не ми се изсмя от шкафа когато търсех друго.

# 2 447
  • тук и там
  • Мнения: 11 556
Скай, страхотно приготовление за празника!  Мога да завиждам само..Невероятно!!! Но той си е Хамерикански празник,  и тук се празнува Вси светии, но  сме много далече от такива украси, тематични храни, приготовления..

Чак ме е срам да покажа нашите сладки,ама ще ги покажа -щото децата са ги правили..
Скрит текст:
  Grin
   

Няма ми вещерската шапка..Иначе се изографисах, сложих чернилка на очите, червено червило, черни дрехи..Ама без шапка не е същото..

Последна редакция: пн, 31 окт 2022, 18:32 от Кайсия

# 2 448
  • Пловдив
  • Мнения: 40 801
Аз отавна ги знам красотите на Скай Heart Eyes просто уникални с повод или без Heart

Кайсийка, браво на децата!

Аз не тача тоя празник, ама тийна тая вечер ще ходят на страшен филм Grin Сноще не са успели за резервираните места, щото нали уикенда рейсовете са веднъж на високосна, та днес 2ри дубъл, ама в квартала Simple Smile
Преди това го навиках, щото няма и няма да се научи да се реди задълженията и тва е!

# 2 449
  • Наблизо
  • Мнения: 6 101
Много хубави снимки момичета!
Кайсийка,супер са сладките!

Ние ще прекараме празника с детето в леглото,гледайки филмчета..Пак вдигна 39 градуса одеве к му дадох парацетамол.

# 2 450
  • Мнения: 5 715
Беболина е с гнойна ангина. Пуснахме изследвания,ще излязат чак в четвъртък. До тогава само ще пръскаме в гърлото със спрей. Горкото ми дете!
Скай, 😍

Последна редакция: пн, 31 окт 2022, 21:07 от Sissy

# 2 451
  • Мнения: 6 304
Яко ме хванаха лудите следобед.Подреждане, сортиране...Сигурно напълних един контейнер на БЧК с бебешки и детски дрехи.Ми никой като не ги иска,там дано на някой помогнат.А после като се разчистих,та до преди малко.Между другото и кекс забърках и изпекох.
Големия добре понася брекетите.Явно е "трениран" от няколкото години апаратче,та сега ни мрънка,ни гък казва.А как му отиват 🤩.И е в настроение днес,говори се нормално с него 🥳

# 2 452
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 070
гледахме "Гранд хотел Будапеща".
Господи, дай ми сили! - ако отделяше толкова време и енергия за учене и анализ на учебен материал щеше да има не 9, а 18!
има и плюсове - сега ще чете Цвайг, за да види кои книги са използвали за да направят филма.

# 2 453
  • Пловдив
  • Мнения: 40 801
Въх, Ренко, то за завиждане туй с тийна Grinning
Моя след викането дойде 2 пъти за целувка и обичам те! Blush

Сис, споко...ще мине. Синкото правеше всеки месец ангини.

# 2 454
  • Мнения: 6 460
Долу тече купон, тийновете празнуват. Сравнително кротки са засега, но все пак се евакуирах на последния етаж с котка, мезе, вино и плетка. Май се хваля, не е за оплакване туй.

# 2 455
  • Мнения: 2 170
Ама че гадост, Сис. Да се оправя бързо прекрасното ангелче Heart
Боли ме зверски ръката, чак кожата ми е болезнена при допир Frowning1

# 2 456
  • Наблизо
  • Мнения: 6 101
Ох Сис Sad моето беше тръгнало натам,-ама то удариха ушите.
Оффф предстои слагането на антибиотик в ушите..

# 2 457
  • Мнения: 18 496
Гадничко, Сис. Докато не спре с гнойта, ще си вдига t. Хубаво, че сте пуснали изследвания. Лошото е, че ще е без лечение 3 дни, докато не излязат резултатите. У нас обикновено подхождат малко по-различно - изписват аб, пускат изследване и ако аб не е подходящ…сменят сигурно. Не ни се случвало да ни изпишат такъв, към който стрептококът се оказва резистентен.

Следват 2 почивни дни. Хубавото е, че днес беше лежерно, вероятно и работните след почивните ще са така. Толкова имах нужда от почивка.

# 2 458
  • Мнения: 15 356
И моята я болят ушите. Днес имах онлайн среща,та баща й се върна по-рано да я гледа,ама като ревна за мен я взех и двете работихме.Скапах се,а имам още работа.

# 2 459
  • Мнения: 1 904
Съчувствам на всички майки с болни дечица. Ще им мине, ще оздравеят...

Мьоб, чиста хвалба си твоето, особено котката...

Гледах новата екранизация на "Доводите на разума" ... бля... два пъти бля...

Наспорт! днес спахме до късно, ма утре няма да имаме тоз късмет, щото баткото ше е на дневен център от  9...

Общи условия

Активация на акаунт