Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... октомври

  • 80 488
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 330
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 244
пропуснала съм, че е болен.
Sad фил, с болно дете е тегаво, а да се дават и съвети...
извинявай.

# 331
  • France
  • Мнения: 13 039
Няма нищо. Ще оцелеем.

# 332
  • София
  • Мнения: 10 396
13, кой номер са плавниците?
Simple Smile нашичкия е с 47-48, бащицата с 45, но да клони към 47 Wink
спори с мен гадината! 45 носел!
маКак в ни един магазин не се уцели обувката, дето му става да е 45?! все грешна им била номерацията...
де кютек, де...
Ох, и аз така. Кат меря панталони S, все не ми стават. Грешни етикетчета, значи. Харесва ми.

# 333
  • Мнения: 5 763
Фил, съчувствам и знам точно как се чувстваш! Втора нощ не съм спала и от днес официално Беболина си е в къщи с бележка от лекаря!

Не успях навреме да честитя деня на моята любима Карамел,но ще и пожелая повече прически, повече почивки и по-малко ремонти и каторги 🌹

# 334
  • Мнения: 7 940
ТиЛи, не знам кога тръгвате, но да прекарате страхотно,! Съветите на Добри са точно на място. Бих допълнила само, освен никакъв лед в питиетата, пийте само от вода, която е бутилирана или ви я сервират в кана за пиене.

Добре, че беше този пост, за да разбера, че има такива, които съм пропуснала.
Отивам да чета.

Така! Готово!
Мерси за съветите, Добри! Скоро и при теб ще дойдем! Hug
За дребните за бакшиши бях забравила, но вече харддискът е рефрешнат. За ентероли и подобни също мреси- тотално бях изключила. Да, навън само вода в шишета, то и без това друго не пием. Черен пипер не обичам аз, но за подарък може да взема. А каркаде (истинско, на листа както си е) имам сериозни количества, чудя се какво да го правя и на кой да го пробутам.
Нас пътят иначе не ни притеснява- с автобус, на климатик, със Сторител в ушите си е идилия (така от край до край и обратно за два дни сме прекосявали Тунис). Таман и слушалките са ми оправдание да не чувам деца и мъж. Grinning Те може вече сериозно да си мислят, че имам проблеми със слуха. Joy

Забравих за супата! Ще се решава на място (ако решат да ни впечатляват с нея). Така като чета, единствено ММ може да се престраши да я опита, а ние да се водим по него. Принципно обичам да пробвам местни специфични храни, ама се случват и ситуации на пълно вето.

Последна редакция: вт, 04 окт 2022, 12:14 от TuЛи

# 335
  • Мнения: 12 112
Аз хлопнах кепенците и сложих да се вари пача. 🐷

# 336
  • Мнения: 7 940
Аз хлопнах кепенците и сложих да се вари пача. 🐷

Обичам пача!!!

Вай, какво казаха лекарите? Успяхте ли да изкопчите някаква информация?

# 337
  • Пловдив
  • Мнения: 40 889
И аз искам неистово да ги хлопна /и без пача става Wink/ обаче не...бумагите се трупат Head Band Даже следобедно кайве не съм близнАла...ццц...
Отделно в главата ми е хаос, в душата тоже.Искам някой/нещо да ме рестартира.Помагайте!

# 338
  • Мнения: 12 112
Мисте, вземи си почивка.

Тили, добре дошла у нас!

# 339
  • Мнения: 2 268
Официално, по никакъв начин не ни дават информация.
Неофициално, намерих далечна връзка, не е добре положението, хич.
Стискайте палци да стане чудо.

# 340
  • Мнения: 6 496
Такова ринене от стаята килешова скоро не бях рила 😡😡😡 Два часа и пОлвина безвъзвратно загубени от моя живот 😡😡😡 Само под паркета нямаше чорапЕ... Ма бива ли такова прАсе. Все нямал за пране като питам, пералня пера, втора чака 🤦♀ Да споменавам ли фафли, обелки от шоколади, кенчета кола... трохи... Сигурна съм, че новата пандемия от неговата стая ще тръгне 😫🤦♀🤦♀ Еми един месец го чаках... То иначе щяха да пристигнат на пожар от ХЕИ- то 🙄 Чудо.
И както съм се улисала в чистене, пардон риене... звъни босЪт- днес няя идваш да работиш...макак обичам тъъъъййй. По тоз случай напълних една супена чиния с розаФ дом, карсатвици, сирене  и ... лук. Стар и много 🤣🤣🤣😂  Ях, ях, яхххх...
Сега почивчица, после ще забъркам вечерята.
Мист, влизаш в стаята на тийна и рестарта ти не мърда, сто прО 👍

# 341
  • Пловдив
  • Мнения: 40 889
13сче, той моя с апатия ме рестартиРва...м да... Па на твойот ни му купувай толкоз чорапЕ, де да го видим кво ши обува Smiley

Сиросче, неам шанс да е скоро...почивката...

# 342
  • Мнения: 12 112
Вайче, стискам. Дано се оправи човека.

Мисте, съчувствам. И аз не очаквам почивка до Коледа.

# 343
  • София
  • Мнения: 10 396
Вай, стискам. Как не дават информация, кошмар някакъв.

Търто, що му развали подредбата на момчето? Ся как шси намери чорапите? Можеше просто да минеш с пръскачката с ДДТ, не е толкова сложно, новите форми на живот щяха да изчезнат. Ей, се да ви обяснявам.

# 344
  • Мнения: 7 356
Ох, чета Мистето и се чудя какъв е тоз Панайот, откъде се е взел и колко чифта чорапи има Joy Една минута се пулих, докато разбера, че няма никакъв Панайот.

Ваичка, стискам палци!

Гледам пак някакви вкусотии сте правили. Аз наготвих праз с ориз за довечера.

Почивка...изкушавам се да открадна два дни на море. Да се шляя по тесните улички, да снимам, да се размотавам безцелно и да ям.

Общи условия

Активация на акаунт