На море в Турция - тема 76

  • 53 305
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 429
Здравейте!
Опитах да видя ранните записвания за 2023 г. на Версо травел,  но не откривам нищо .
Вие къде виждате цените за 2023 г., защото коментарите са, че са много завишени!
Как да видя цени за собствен транспорт за Vogue bodrum?

Само за 2 хотела има, Корумар и Аквазис, долу е за 7 дни за Корумар
https://www.verso.bg/offer/korumar-ephesus-beach-spa-resort-avtobus

Аз писах сега директно до хотела ще видя какво ще ми отговорят и съответно каква цена ще ми дадът,като имам инфо ще пиша!

Общо взето пълно дърво излезе. От хотела ме препратиха към техния партньор/агенция в Турция която им продава пакетите Irels travel. Писах им и днес ето какво получавам:

Dear Dimitar,
We are not giving directly offer to guests.
You can contact with our partner in Bulgaria VERSO TRAVEL.
At he below you can reach contact details.
Thank you.

Така че искате или не това са актуалните цени за Корумар за сезон 2023г.

Последна редакция: пн, 10 окт 2022, 13:23 от mitko_dvd

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 1 015
Привет, група! Понеже гледам,че вече коментирате ранните записвания, да се включа с няколко въпросчета, ако е удобно...
Както вече казах, тази година ще се ориентираме към самостоятелно пътуване. Насочили сме се към Кушадасъ, като по-близка дестинация. Ако имате и други предложения, приемам. В Анталия бяхме средата на юни и времето беше разкошно. Дали и в Кушадасъ ще е така или е по-хладно?
Гледам коментирате Корумар Ефесус. И аз го загледах. Какво друго бихте препоръчали? Среден към висок клас,ако мога така да се изразя. Знам,че в Аквафентъзи може да се влиза в аквапарка платено, така че и да няма пързалки хотела, но е в близост до него, пак ще ме устройва.

# 77
  • София
  • Мнения: 1 444
Привет, група! Понеже гледам,че вече коментирате ранните записвания, да се включа с няколко въпросчета, ако е удобно...
Както вече казах, тази година ще се ориентираме към самостоятелно пътуване. Насочили сме се към Кушадасъ, като по-близка дестинация. Ако имате и други предложения, приемам. В Анталия бяхме средата на юни и времето беше разкошно. Дали и в Кушадасъ ще е така или е по-хладно?
Гледам коментирате Корумар Ефесус. И аз го загледах. Какво друго бихте препоръчали? Среден към висок клас,ако мога така да се изразя. Знам,че в Аквафентъзи може да се влиза в аквапарка платено, така че и да няма пързалки хотела, но е в близост до него, пак ще ме устройва.

Еми всичко си казал, това е хотела, за аквапарк ще ти препоръчам обаче Адаленд, който щом сте с кола е на 10-15-тина мин от Корумар. На Корумар пързалките не са безкрайно зле, е все пак аквапарка си е аквапарк, разбира се. За да имаш поле за размисъл ще ти препоръчам и другия свестен хотел Севън Сийз, там плажа е шибан обаче, и е далеко от аквапарковете, абе с кола щом сте става.

# 78
  • София
  • Мнения: 232
Привет да попита някой да е ползвал АдвенТур ЕООД-/Turkuaz/  специализираната агенция само за Турция/ имат добри оферти със самолет за 2023г.

# 79
  • Мнения: 419
Ехх група бях Ви изгубила в темите. Намерих Ви 😂. Ние също гледаме лято 2023, не ни се бие път до Анталия, затова в предвид цените гледаме след 20.06 Кушадасъ и Дидим, гледам Аквасис имат оферта, ок ми е само ме притеснява дали нама да е студено. Ние сме били в него, ама началото на 08. Какво ще посъветва те. Или да се насоча към Кушадасъ и Коруман съм набелязала засега, една идея по скъп

# 80
  • Мнения: 569
айде честито отвориха тунелите при Ayvacık
https://www.youtube.com/watch?v=s4xZgQTtJkY

# 81
  • Мнения: 2 115
Здравейте,

Има ли някои впечатления от TUI Magic life Jacaranda ?

Тюркоз хотел в Сиде ?

Ария Резорт ?

Нещо друго да препоръчате за октомврийско море в Турция със самолет от София ?

Моля за съвет по-опитните !

Последна редакция: чт, 13 окт 2022, 11:33 от Deborana

# 82
  • София
  • Мнения: 1 444
Здравейте,
Има ли някои впечатления от TUI Magic life Jacaranda ?
Тюркоз хотел в Сиде ?
Ария Резорт ?
Нещо друго да препоръчате за октомврийско море в Турция със самолет от София ?
Моля за съвет по-опитните !

Първия ми е в топ 3 за догодина, препоръча ми го турагенция, въпреки, че е с 4 рейтинг в трипа. Много ти помогнах, нали?

# 83
  • Мнения: 2 115
Всяко мнение е полезно. Благодаря Валерко!

# 84
  • Берлин
  • Мнения: 4 720
Туи Джакаранда си е супер хотел (поне аз го харесвам), а и местоположението му пасва за октомврийско море

# 85
  • Мнения: 112
Deborana, моите впечатления от Turquoise Sorgun в Сиде са от преди пандемията и се надявам сега да не е паднало нивото. Ние останахме много доволни от почивката си там. Бяхме в основната сграда с изглед към морето. Тя е по-близо до плажа, който е със ситен пясък и плавен преход  . Почиващите в хотела бяха предимно немци. Българи бяхме само ние. На мен много ми хареса, че беше близо до Антик Сиде и голямата зелена територия. Чистота обслужване, храната на много добро ниво.

# 86
  • Мнения: 180
За Jacaranda спомените ми са от 2018. Чистотата и анимацията за възрастни бяха перфектни, плажът - също. След Topkapi и Selectum Side, направо бих се върнала там догодина, но вероятно вече му личат годините.

# 87
  • Мнения: 1 384
Здравейте,

Има ли някои впечатления от TUI Magic life Jacaranda ?

Тюркоз хотел в Сиде ?

Ария Резорт ?

Нещо друго да препоръчате за октомврийско море в Турция със самолет от София ?

Моля за съвет по-опитните !
На първата страница има отзиви за някои хотели. За Джакаранда със сигурност има. Аз ограничих изборът си между него и Blue Waters Club пак в Сиде, като вторият ми се стори с повече забавления за тийнейджър, което на мен ми е важно.

# 88
  • Мнения: 49
Oриент са пуснали цени за ранни записвания за Кушадасъ за някой хотели , който се интересува да провери .

Последна редакция: пт, 14 окт 2022, 10:31 от MaManaSaMi

# 89
  • Мнения: 711
Някой може ли да сподели разликата в стаите в Utopia World, кои са по комфортни, вилите или в основната сграда? За хора с деца кой тип ще са по удобни?

Общи условия

Активация на акаунт