Лидл 168 - октомврийска скука

  • 82 879
  • 1 483
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 69 228
Може да питаш в темата за пуберите момчета...аз само надничам засега....но има такава.
На мен мънички ми се виждат още за козметика...но не знам де, така си висля..

# 61
  • софия
  • Мнения: 25 810
Десертчетата с извара ми харесаха. Това с малините е по-сладко, но и леко киселее. Пуричките са с тъмен шоколад и несладки.

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 21 729
Питам, защото не съм запозната кое да и кое не за подрастващи.
А започва да понамирисва особено след час по физическо Simple Smile въпреки ежедневния душ.
Аз предпочитам рол он пред впръскване. Иначе нали е без алуминий...
Отделно и да не мирише особено, да не става манджа с грозде с парфюма (ако се ползва).
Иначе на щерката първо бях взела камък, след време мина на безалуминиев рол он.

# 63
  • Мнения: 7 716
Подарявам

# 64
  • Мнения: 2 400
Газта падна, дано и цените паднат!
То и правителството падна, но спекулатите са още в България.

# 65
  • Мнения: 35 187
Големи дупки по рафтовете, що тъй ?? Толкова ли пазаруват хората? В Лидл имаше в пъти по- малко хора, откакто в Кауфланд.

# 66
  • In transit
  • Мнения: 11 996
Благодаря за темата. Три дни не съм влизала във форума и нямате изчитане.

Да се оплача от прясното мляко на Ведраре. В петък купих една бутилка 3.7% от хладилната витрина, със срок до 09.10. Отворих го на следващия ден да си правя капучино. Направи ми впечатление, че стана едно гъсто такова...като отпих...киселок. Помисирах шишето и си беше вкиснато. Повече няма да им го купувам...не стига, че е по-скъпо от това на Недко Митев, ами и отива в кофата.

# 67
  • Мнения: 914
Аз на 29.09съм взела 6 бутилки от същото мляко,  но от К. Там беше на промо цена 1.79.
Отворих в събота за кафето, същата история.
Писах им и днес още преди обед един много любезен господин, ми каза че съжалява за ситуации и срещу физическа касова бележка ще ми възстановят парите, но се чудя дали да се разправям
Днес пуснах едната, опитаната, бутилка в Мултикукър-а , за Йогурт...
Не е  лошо, стана,  ама имам още 5 😆

# 68
  • Мнения: 2 088
Благодаря за новата тема, Брада! Аз ходих в събота в нашия Лидл, вбесих се от цената на голямата кухненска хартия Флоралис - вече 6,49 лв. Иначе разбрах от вас за автомобилната хартия миналата година по това време, купих и от тогава все дебна, но повече не я предложиха. А, и шарената сол се е появила пак при нас, за щастие си е същата. Относно сапуни Дав, душ гелове и др., купувам си от Гърция или от т.нар."магазини за паралелен внос", т.е.контрабанда и не ги и поглеждам в Лидл.

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 21 729
Аз днес мернах доматеното пюре - 1.35лв.
Взех кафето, оня сладкиш извара в какао - компромисно,  бейби спанак и обичайности.

# 70
  • Мнения: 27 787
Морена, ако говориш за двойноконцентрираното пюре в малки кутийки, да, отдавна се възмутих от тази му цена...🙄

# 71
  • Мнения: 46 597
Взех си днес тази масажиращата възглавница:
Скрит текст:
Просто съм влюбена в нея! Досега използвах тази, от която също съм много доволна, но с новата много по-лесно се придържа и мести, а за краката, ръцете и раменете е много по-подходяща. На практика си става за масаж на цяло тяло.


Питам, защото не съм запозната кое да и кое не за подрастващи.
А започва да понамирисва особено след час по физическо Simple Smile въпреки ежедневния душ.
Никакъв ефект няма. Пробвах го 2 дни и го изхвърлих.

Не съм доволна и от тази пяна. Нищо не прави, все едно чистя само с вода.

# 72
  • София
  • Мнения: 368
олекотената завивка, която пускат в четвъртък дали е зимна или по-скоро пролет/есен

# 73
  • София
  • Мнения: 2 439
Някой купувал ли е от пържените ядки микс с купони? Да сподели какви са ядките.

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 5 034
За готвене от кой боб в консерва да взема?
Май досега не съм взимала от Лидл, а гледам, че имат няколко различни варианта.

Общи условия

Активация на акаунт