Добър сешоар

  • 3 602
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Здравейте, мили дами!
Бихте ли ми препоръчали добър сешоар, а именно да бъде лек, щадящ косата, бързо да изсушава и да не наелектризира косата.
Благодаря предварително! Simple Smile

# 1
  • Мнения: X
Препоръчвам ти Парлукс. Това е най-хубавият сешоар! Всеки лев си струва, косата ми вече не гори, съхне по-бързо и не губи хидратация.

# 2
  • SF
  • Мнения: 21 226
Кой от всички модели е твоят? Има ли йонизираща технология?

# 3
  • Мнения: X
Кой от всички модели е твоят? Има ли йонизираща технология?

Ето този е моят:

https://www.arlen.bg/product/4867/profesionalen-seshoar-parlux-a … v-tsvyat-oro.html

# 4
  • SF
  • Мнения: 21 226
Няма дифузер. Много искам да има. Мощен е, а и в момента има 10% отстъпка.

# 5
  • Мнения: X
Есме, виж другите модели, има един с дифузер. А и можеш за около 40 лв да си поръчаш отделно дифузер. Аз лично не ползвам и не ми е проблем. Обем мога да подаря на целия китайски народ и пак ще имам…

# 6
  • SF
  • Мнения: 21 226
Аз ползвам сешоара само за изправяне и сегашният ми няма дифузер, но новият бих искала да има. Естествената ми коса е тип морски вълни. Без дифузер не си позволявам да се появя в обществото в натуралния си вид.

# 7
  • Мнения: 12
Препоръчвам ти Парлукс. Това е най-хубавият сешоар! Всеки лев си струва, косата ми вече не гори, съхне по-бързо и не губи хидратация.
Изненадвате ме с тази парка, но приятно!
Доста добри отзиви виждам за него.
Интересното е, че във вериги като техномаркет, технополис не мога да го намеря.
Явно наистина е професионален.
Благодаря Ви за насоката.

# 8
  • Мнения: X
Професионален е и затова го няма. Аз го поръчах от арлен, не знам къде другаде го има.

Не съм видяла лош отзив, наистина много се колебаех като го купувах преди 3-4 години. Дадох почти 300 лв и това са толкова много пари! Но всяка стотинка си струва, косата ми е гъста и дълга, трудно съхне и с този сешоар нямам такъв проблем.

# 9
  • Мнения: 855
И аз съм в търсене, защото в момента редовно прехвърчам между две локации и не ми се пътува всеки път със сешоар, а отделно застудя.
Бюджетът ми е до 100 лева, защото косата ми не ми е чак такъв приоритет. Мислех си за Remington D5219, но бързо се отказах след отзивите... та ако някой е октрил за себе си по-бюджетно решение ще се радвам да пише. Косата ми е гъста в краищата, но без всякакъв обем в корените, та ако са успели да закачат гребен за обем би било страшен плюс.

# 10
  • SF
  • Мнения: 21 226
Защо, какви са отзивите за този сешоар? Кои са му минусите?

# 11
  • Мнения: 855
Защо, какви са отзивите за този сешоар? Кои са му минусите?
Срещнах много оплаквания  в Амазон за това, че приставките са се стопили за отрицателно време и сешоарът е станал неизползваем.

# 12
  • Мнения: 48
Още едно мнение за Парлукс.Аз имам Парлукс Advance Light ioanic& ceramic от Нотино си го купих преди 3 години беше около 215 лв.Това е НАЙ- хубавият сешоар и си струва парите.Супер мощен е, има 3 степени на топлина,изправям  се с кръгла четка и става все едно от фризьорски салон.Косата ми става мека,изправена ,лъскава и без фриз,иначе ми е гъста и къдрава 3а/3b . Това е единственият сешоар,който ме изправя и не съм като гръмнал бойлер в главата.😀😀😀

# 13
  • София
  • Мнения: 8 566
Момичета, здравейте. Виждам, че се били полезни с препоръките за Парлукс и имам въпрос: изморяват ли ръката? Препдполагам, че не, тъй като са професионални и виждам, че дръжката е в средата, което би трябвало да помага за разпределението на теглото. Имам Ремингтън, който тежи 455 гр и определено ми изморява ръката докато се суша (средно дълга и средно гъста коса). Търсейки сега, виждам, че за олекотени сешоари се продават модели по 800-900 грама и направо се плаша. На Парлукс има поне един модел от 500 гр и според мен с така разположената дръжка би следвало да е по-удобен от Ремингтъна, ама знам ли... като няма къде да го усетя на живо, дано някой сподели мнение. Ето този само видях с отбелязано тегло: https://www.arlen.bg/product/4860/profesionalen-seshoar-parlux-3 … -ionic-2000w.html

# 14
  • Мнения: X
Въобще не изморява ръката, много е удобен, ергономичен. Професионалните са измислени да са удобни, защото замисли се колко време един фризьор работи със сешоара на ден…

Общи условия

Активация на акаунт