🐑 ''Фермата 8: Мостът на времето'' - тема 5 (02.10 - 09.10) 🐄

  • 33 073
  • 916
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 27 362
Много добър епизод. 🙄🙂
Доста неща се случиха и показаха.

Хубаво започнаха с шеги и закачки, надявам се така и да продължи.
След този майтап на Гуспата, на ход са Новите. Изражението на Евгени бе един път. Колко кисело гледаше, хахаха.

Трета поредна загуба за Старите в отборна битка?! Този път избраха най-добрите за подобен тип игра, но загубата им бе предизвестена още като се чуха правилата. В тази игра е важно общото тегло. Гуспата е много по-тежък от Иван и повече няма смисъл да се дискутира. Много исках да го видя в каква форма е Гуспата и тези близо 35 минути, които издържа са огромно постижение и ако имат поне малко акъл на Новите ще им светне лампичката. Но явно нямат и се възгордяха твърде много. За мъж с килограмите и кокала на Митко да виси над 30 минути значи само едно нещо - много яко е подготвен и дупе да им е яко на Арената. Където няма да се дават такива игри, а се иска главно издръжливост и сила.
Ванчето навири нос. ОК, има право, но тя не победи Валерия. Така че да внимава. Просто в тази игра Гуспата бе излишния и в тежест. Валерия можеше и до утре да виси. Игра, игра, но никакви изводи не могат да се правят от нея, заради килограмите на участниците и заради това, че бяха смесени двойки и не се видя реално колко можеха да държат Вал и Хепито. Според мен, Валерия щеше да бие. Категорично!

Най-накрая да видим Новите като отбор и сплотени. Каквото и да си говорим, победите помагат и лекуват. Права беше Веселка. Твърде много загуби им се натрупаха на Старите.

Финци не се справя като Фермер от това което виждам. Не се е провалил, но просто е твърде мек с някои хора и от двата пола и му се качват на главата. За първи път от началото на сезона, Новите надежди водят по отметнати задачи Старите. Което е показателно. И липсата на Дидо се усеща!
Гечо е като шило в торба. Не може да седи вътре. Веселка работи за всички, останалите скатават. Не са добре нещата, но както отбелязах победите лекуват. Една победа на Альона в дуела, става 3-1 и пей сърце!

Не съм съгласен да се съпоставя избора на Радо с този на Альона. Радо е млад и в разцвета на силите си. Альона гони 40 г. и е втора по възраст след Мажена. А и докога ще я пазят Мажена? Нищо интересно не е показала. Работи си, не може да се отрече, но няма никаква тежест над Новите, те просто я смятат за излишна. Даже вече коментираха как следващата седмица задължително трябва да стане 2-3. Т.е. те вече са приели тази загуба и не виждам да им пука особено. С нея, без нея все тая. Това не са старите Ферми да се пазят подобни 'майки на Фермата' И самите правила вече са такива, че без дуел не може да минеш. А Мажена е точно на един дуел до вкъщи. Според мен и Мирела би я победила и то на нула. Точката е важна за Старите и никакви компромиси не трябва да се правят. Добре, че Альона се усети и се допита до Гуспата, защото кой знае каква глупост би направила. Да вземе да предизвика Камелия или Ванчето и ще стане мътна и кървава.

Радо явно е набрал на Хепито от квартала и определено не се харесват. Това че той спомена за Гуспата не е никакъв критерий, защото цялата Ферма чу за скандала с Альона и за какво дойде тя при Новите, така че в яда си, Радо просто повтаря предположенията (за които Альона се извини впрочем) на рускинята. И нищо повече. То като ти се отвори име... "Ходи, разправяй, че нямаш сестра" Знаем ги тези неща...

# 451
  • Мнения: 2 970
Каак се смях, като треската излупа Финци по тиквата, да ми прости човека, ама сълзи ми течаха. Joy

# 452
  • Мнения: 5 879
Ами да го беше дръпнал. Рискува Радо много и си беше вън, ако Дидо не беше сгрешил. Реално заради това спечели. А пък Ванчето е едно 15години по млада от Альона. На нейната възраст е само Мажена. Нали? Леле дано не бъркам Blush
Бъркаш. Grinning Хепито е на 38, пък Альона на 39. Wink

Diavolo, не знаем каква е наградата за отбора победител. Може за тях правилото с дуелите да не важи. Също, твоето мнение е да се довериш на Гуспата, който познава доста от хората преди това (няма нищо лошо) и има прекрасната възможност да се уговори предварително с тях. Ето, Нина каза, че е влязъл в контакт с нея преди този сезон с предложение да я "подготви". Малко както Агонцев ги събира предварително. Както и да е. Сигурно накрая ще лъсне, че всички се познават. Възможно е и Радо да е имал договорка с Хепито - няма как да знаем. Впрочем и Калин е интересен случай - живее близо до язовира. Направо ми е смешно как са правили кастингите. Сигурно са отишли да огледат терена, той си е ловял там риба, заговорили са се и хоп, участник във Фермата. 😁 Това в кръга на шегата, де.

Последна редакция: чт, 06 окт 2022, 09:36 от Alucard

# 453
  • София
  • Мнения: 27 362
Няколко гифчета за добро настроение днес! 😁🙄


Когато спорът с шефа ескалира... 😀




Не се мяркайте около Радо когато е гладен... 😉




Още по-сърдити ''старчета'' 🤣




Любов ли е да я опишеш... 😂😛

# 454
  • Мнения: 10 943
Козичката и Альона са най-сладки Blush

Иначе ми омръзна да слушам колко е гладен Радо. По-отегчително е и от пеенето на Лили Grinning

# 455
  • Мнения: 2 039
Козичката и Альона са най-сладки Blush

Иначе ми омръзна да слушам колко е гладен Радо. По-отегчително е и от пеенето на Лили Grinning

Абсолютно, а още по дразнещо е перпеленето на Калин и опитите му да реабилитира Радо сред останалите.
Изключително дразнещо поведение!

# 456
  • Мнения: 10 943
Пропуснах да коментирам, че ми хареса сцената с лодката и хвърлянето във водата. Най-после видях тези сърдитковци да се усмихват Grinning

# 457
  • Мнения: 2 320
В тази игра е важно общото тегло. Гуспата е много по-тежък от Иван и повече няма смисъл да се дискутира. Много исках да го видя в каква форма е Гуспата и тези близо 35 минути, които издържа са огромно постижение и ако имат поне малко акъл на Новите ще им светне лампичката. Но явно нямат и се възгордяха твърде много.

Точен анализ на играта, но това удебеленото е излишно и невярно. Не видях никой да се е възгордял. Хората си празнуваха победата и съм сигурна, че всеки от тях има достатъчно акъл, за да не подцени Гуспата.

Браво на Иван и Ванчето. Иван беше като заспал и почти не трепна, едва ли му е било толкова лесно, колкото изглеждаше. Ванчето с право се кефи на победата, защото и беше важно. Ако не се лъжа старите не я избраха нито веднъж за отборните битки, което я е накарало да се чувства подценена, както сама се изрази.

Обратът в настроенията между двата отбора беше освежаващ, защото за пръв път от началото веселбата и спорната работа беше в новия отбор, а сълзите, кавгите и затруднението в стария. Но, това че новите си свършиха работата по- рано, все още не означава, че е и по- качествено. Оценките предстоят.

Имам лошо предчувствие за Мирела тази седмица.

# 458
  • Мнения: 5 879
Сигурно съм само аз, но на мен Калин засега ми харесва.

# 459
  • Варна
  • Мнения: 10 711
Не понасям Радо и Камелия, по втората се бях "прехласнала", но съм сбъркала.

# 460
  • Мнения: 10 943
Сигурно съм само аз, но на мен Калин засега ми харесва.

От мъжете в новия отбор, той е най-нормален, стабилен и уравновесен. Ако не е той малко да им влее акъл, просто ще се изтрепят от глупостта си. Той ми е някак неутрален, но по-скоро ме дразни с това закрилничество към Радо. Не мога да разбера дали го харесва като човек (което е минус за Калин) или го пази, защото им е силен коз на арената.

# 461
  • Мнения: 2 164
Бъркаш. Grinning Хепито е на 38, пък Альона на 39. Wink
Че тя Ванчето не изглежда по-млада от наборката си Альона. В тия лоши условия, без грим, недоспали и изморени всички с малки изключения изглеждат посъстарени, като се изкъпят, отпочинат, съвземат и гримират ще са си предишните. И ние ще сме същите в такива условия.
Diavolo, не знаем каква е наградата за отбора победител. Може за тях правилото с дуелите да не важи. Също, твоето мнение е да се довериш на Гуспата, който познава доста от хората преди това (няма нищо лошо) и има прекрасната възможност да се уговори предварително с тях. Ето, Нина каза, че е влязъл в контакт с нея преди този сезон с предложение да я "подготви". Малко както Агонцев ги събира предварително. Както и да е. Сигурно накрая ще лъсне, че всички се познават. Възможно е и Радо да е имал договорка с Хепито - няма как да знаем. Впрочем и Калин е интересен случай - живее близо до язовира. Направо ми е смешно как са правили кастингите. Сигурно са отишли да огледат терена, той си е ловял там риба, заговорили са се и хоп, участник във Фермата. 😁 Това в кръга на шегата, де
Гуспата ги познава всичките, но и всички други се познават. Така, че няма предимство пред тях в това отношение. Те се събират, знаят се дори тези от различните сезони. За предложението му към Нина също не виждам нещо, което не е фейърплей. Има ли нещо лошо да й помогне, в крайна сметка дори не се е случило, било е само предложение. Дори да има уговорка с някои пак не го смятам извън правилата, защото този сезон се разрешава да се обсъждат номинациите, да се правят коалиции. Дали отвън или на терен, който го може да се наговаря и да се коалира пак ще го направи.
п.п..Снощи Калин с раците дето били на някой, който ги забравил от миналата година много ме разсмя. Сложени са там от него или негов близък със знанието на продукцията. Явно беше, за да похапнат нещо извън менюто, затова толкова щедро предложи и другите да се присъединят, не ми се вярва иначе да го беше направил. Все тая, големи актьори всички.

# 462
  • Мнения: 913
Сигурно съм само аз, но на мен Калин засега ми харесва.

От мъжете в новия отбор, той е най-нормален, стабилен и уравновесен. Ако не е той малко да им влее акъл, просто ще се изтрепят от глупостта си. Той ми е някак неутрален, но по-скоро ме дразни с това закрилничество към Радо. Не мога да разбера дали го харесва като човек (което е минус за Калин) или го пази, защото им е силен коз на арената.

Калин е голям фукльо и лаладжия. С нетърпение чакам да изхвърчи, за да му видя физиономията.
От новите няма ни един, дето да е стока. Пълен бом-бок са всички. Мъже, жени… всичко паприкаш. Хейти Ванче перфектно се вписа в тая група.

# 463
  • Мнения: 659
Аз пък точно Калин не очаквах да се държи така. Сякаш някаква фиксация има към Яни. Все той му е в устата и все едно е на живот и смърт да се доказват новите. Иначе от новите мъже, той е най читав.
Супер грозно впечатление ми направиха подвикванията по време на играта точно от безнадежните.

# 464
  • Другата България
  • Мнения: 37 787
Аз пък точно Калин не очаквах да се държи така. Сякаш някаква фиксация има към Яни. Все той му е в устата и все едно е на живот и смърт да се доказват новите. Иначе от новите мъже, той е най читав.
Супер грозно впечатление ми направиха подвикванията по време на играта точно от безнадежните.
Това с фиксацията на Калин към Яни е от ден първи, аз мисля го писах няколко пъти.
И се чудя защо, точно към Яни.

Общи условия

Активация на акаунт