🐑 ''Фермата 8: Мостът на времето'' - тема 5 (02.10 - 09.10) 🐄

  • 32 886
  • 916
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 3 154
Тъкмо ми се беше доспало и поредицата от Камелия, новородени зайци и блеенето на Лили ми подейства рязко ободрително.

# 436
  • Мнения: X
Ако Акси не беше прецакала сладкото - нямаше да го има този забавен епизод. И тогава какво щяха да показват?
Щеше, щеше 😃 сладкото от рози се яде единствено с такава цел - слабителна! Ако са яли и не са го знаели, нека им е. 💩

# 437
  • Мнения: 487
Ако Акси не беше прецакала сладкото - нямаше да го има този забавен епизод. И тогава какво щяха да показват?
Щеше, щеше 😃 сладкото от рози се яде единствено с такава цел - слабителна! Ако са яли и не са го знаели, нека им е. 💩

😃😃 Азалия, любимо ми е! 😃
Колкото пъти отида до Банско си купувам катма от главната улица с розово сладко - супер вкусно е и нито веднъж не ме е разхлабило, а как ухаеее - божествено!
Пък и с айрянче си го допълвам - но ... няма при мен този ефект - поне не от онази фирма с ъглестите бурканчета.

# 438
  • Мнения: X
На мен не ми харесва ароматът на рози в храна и козметика. А цветето харесвам! Сладко от рози опитах веднъж, странно ми скърцаха листенцата между зъбите. Да го опитам беше грешка... 😆

# 439
  • Мнения: 5 602
Камелия си я представям като робовладелец. Защо ли? 😁

# 440
  • Мнения: 487
Обожавам аромат на рози. Ходих и до Музея на Розата в Казанлък.

IKAROV имат чудесна, за мен поне, почистващата вода за лице от розова вода и жожоба - любима ми е. Чисти по-добре от всички други тоалетни млека, които съм ползвала, без да ми запушва порите.

# 441
  • София
  • Мнения: 4 429




Фермата - сезон 8, епизод 28 (05.10.2022)




Последна редакция: чт, 06 окт 2022, 05:49 от Mari_Mar

# 442
  • Мнения: 659
Че защо пък да не дръпне Мажена Альона. Няма на младите да се пъне. По тая логика да ги пращаме слабите на финал. Тука е важно да останеш и точката за отбора. Много ясно, че по-слаб играч ще избере. В този ред на мисли, грешка беше че не изпратиха Нина миналата седмица да дръпне Елена или Мирела примерно

# 443
  • Мнения: 5 602
И аз така мисля, но да не говорят за чест на Радо тогава. Можеше да си дръпне Гечо. Старите прилагат двоен стандарт и това дразни. Ако става въпрос за равностоен дуел, тогава Альона би следвало да дръпне Елена примерно. Момент, всъщност не, Хепи Ванче, тя нали отдавна ѝ се точи.

# 444
  • Варна
  • Мнения: 289
Ванчето е доста издържлива и силен играч, не се изненадвам на печеленето и на битки, напротив.Иначе е чишит, по своему..
Ако е на дуел 90% спечелва според мен.Поне на този етап.
Сладко от рози много харесвам, аромата първо с локум го свързвам, обаче..този най-простия.И с баба, Бог да я прости и как го сервираше с клечки за зъби набучен редом до баницата.😪.Кълвяхме..целите в пудра захар...❤

# 445
  • София
  • Мнения: 11 659
Много готин епизод днес, позабавлявахме се на някои моменти. Някой, ако може да направи гифче как Гечо нацели Финци по главата. 😁 Як ефект бяха добавили с дрънченето на кухо.

Играта беше интересна. Валерия даде добра заявка за арената. Предишното ѝ участие беше отдавна и не бях сигурна как ще е сега, въпреки че тренира. Това да ти циврят на ухото така, той се и увисна на нея и тя издържа.

За Ванчето нямах съмнения, това ѝ е силата, но и Иван не трепна.

Самата игра не беше като за Гуспата, а и той се беше облякъл неподходящо, което допълнително влошаваше положението. Дано не се е контузил.

За раците не им повярвах, може да не са от продукцията, а от родата на Калин, но с лодката падна голямо забавление.

Посмях се и със Супер Експрес, не знаех, че сме имали такава група. Изгледах и част от клипа, единият приличаше на изваден от Боливуд и на погледи го докарваха. Тъкмо чета и Шантарам и съм на такава вълна.

# 446
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 124
Ох, голямо театралничене му удари Гуспата. И пак за сина си играел. 🙄 Смятах, че вече няма дс го намесва в този смисъл, но уви.
Альона да дръпне Мирела (така ли беше?). Нея според мен ще я победи без да си развали отношенията с Мажена, която е бита карта така или иначе. В никакъв случай не трябва да дърпа Шкафче. Тази е жилава и според мен няма да има голям шанс там.
Гечо започна да изнервя и мъжете. Много е досаден - като някой дървен философ.
Радо и той с неговото ядене минава всички граници. Никой не му е длъжен да му готви.
И ето ч, че Ваня си е в схема с Гуспата, лисицата й недна. Иначе голямо цупене беше, как можело Альона да й замесвала името и бла, бла простотии. Яд ме е, че взвха играта, защото сега съвсвм ще си вирне носа.

# 447
  • Мнения: 659
И аз така мисля, но да не говорят за чест на Радо тогава. Можеше да си дръпне Гечо. Старите прилагат двоен стандарт и това дразни. Ако става въпрос за равностоен дуел, тогава Альона би следвало да дръпне Елена примерно. Момент, всъщност не, Хепи Ванче, тя нали отдавна ѝ се точи.
Ами да го беше дръпнал. Рискува Радо много и си беше вън, ако Дидо не беше сгрешил. Реално заради това спечели. А пък Ванчето е едно 15години по млада от Альона. На нейната възраст е само Мажена. Нали? Леле дано не бъркам Blush

# 448
  • earth
  • Мнения: 1 334
Камелия погледната отзад - плоско дупе и някаква мацаница по гърба.

# 449
  • USA
  • Мнения: 7 336
Камелия има устни,силикон,направила и веждите(много неуспешно).Отслабнала е доста и като добавим няколко годинки разлика в снимките - ето ти колко различна може да бъде.
На мен сега ми харесва повече,виждам нещо чаровно в нея и като се издокара - мадама е.

Сега си пускам днешния епизод.

Общи условия

Активация на акаунт