лечебен глад - има ли желаещи?

  • 35 874
  • 311
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 834
След като пробвах Зелевата супа, сякаш съм навита да погладувам, но се притеснявам после да няма обратен ефект? Та мисълта ми е за колко време си запазваш килограмите след това Confused:

# 31
  • Мнения: 1 630
Цитат на: reni
Та мисълта ми е за колко време си запазваш килограмите след това Confused:


ами зависи как са храниш след това.
аз миналата година 2пъти правих по 10 дена гладуване. докато гладувах положението се търпеше - глад но поносим. От време на време дори успявах да мисля и за друго.
ноооо при захранването ставаше ужас
 #Milti  #Milti  #Milti  само ХРАНА ми беше в главата
и двата пъти си се върнаха килата за по 1-2 месеца
е поне не бяха в повече от стартовите

Сега пробвам с Weight Watchers
стува ми се разумен начин на хранене. Но без чудеса. за 3 седмици 3,5 кг но без глад

някой от вас пробвал ли е?

# 32
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 706
Е щом има желаещи да гладуват от утре и аз ще се запиша  #Milti  Отдавна се каня, но поне сега ще се подкрепяме взаимно. Успех!!! Утре ще рупам ябълки. Вие различни плодове ли на ден смятате да консумирате или от един вид само?

Афродита, каква е тази Лаксена? На билкова основа ли са таблетките?

# 33
  • Мнения: 5 500
Цитат на: logo5ka
Е щом има желаещи да гладуват от утре и аз ще се запиша  #Milti  Отдавна се каня, но поне сега ще се подкрепяме взаимно. Успех!!! Утре ще рупам ябълки. Вие различни плодове ли на ден смятате да консумирате или от един вид само?

Афродита, каква е тази Лаксена? На билкова основа ли са таблетките?

Значи първо: всички налични или пазарски плодове - мандарини, портокали, грепфрути, ябълки, киви, банани, круши, НО в 8,00 часа един плод, в 10,00 чай, в 12 друг плод. Добре е, ДА НЕ се смесват плодовете в едно ядене.
Лаксената е билкова капсулка от майчин лист, сена и още едно нещо, но го забравих ooooh! По принцип ако си ходиш редовно всеки ден до WC-то няма нужда от разхлабителни, или първия чай да е майчин лист, ако няма ефект, тогава Лаксена. Кутийката е два блистера по 10 капсулки и струва около 5,50 лв.

# 34
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 706
10кс Афродита.
Искате ли да си направим дневник на гладуващите и да се отчитаме - аз съм от хората дето обичат да се чувстват приобщени към дадена идея, та си мисля, че ще ми е приятно като споделяме ежедневните успехи с кантара, пречистването от токсините и къркоренето на чревцата  Laughing

# 35
Цитат на: anuschka
..Но, трябва първо да си оправя окончателно гастрита...
И аз имам(х) гастрит, но след гладуването (да чукам на дърво) не се е обаждал.

# 36
Цитат на: ina
А кафе може ли или само чай...
Само чай и то без черният такъв Grinning
Цитат на: logo5ka
Искате ли да си направим дневник на гладуващите и да се отчитаме ..
ТОва си е добра идея. Точно това ме активира в дира като си стъкнахме такава обща таблица на всички мами. И сега като свалях старият календар,  тъкмо да го изхвърля, и хоп мъжо вика "Е недей де, виж в него си писала килцата и грамовете дето изрита"(скъп спомен) Sunglasses

# 37
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 706
Хонда ти си ми голямо насърчение с твоите 40 кг, изхвърлени в небитието. Ти ще си ми пример през тези седмици. Забравих обаче да те питам колко време гладува ти?

# 38
  • Мнения: 3 146
Хубава идея!Давайте да правим таблици - колко тежим в момента и колко след гладуването.Ама аз искам само 7 дни, че ме е страх да не умра, ако е повече.Да си направим едно хубаво състезание - така ще е по-стимулиращо, дори забавно.

# 39
Цитат на: logo5ka
Хонда ти си ми голямо насърчение с твоите 40 кг, изхвърлени в небитието. Ти ще си ми пример през тези седмици. Забравих обаче да те питам колко време гладува ти?
Два пъти по 25 дена плюс захранванията. И няма да кажа, че единият път се падна точно по Великден...народя буха кузунаци и яйца, пък аз....ръфам ябълки Grinning

# 40
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 706
Утре (т.е. днес) всички гладуващи да се изповядат колко тежат, колко дни ще гладуват и дали са снесли във ВЦто. Laughing Аз май съм 75кг, а искам да стане 60 - все пак съм висока само 158 см, но утре ще се кача на кантарчето за протокола (дано не съм повече).

# 41
  • Мнения: 4 362
Амиии и аз съм с вас  Rolling Eyes включвай те ме хайде да правим таблица или отделна тема и всяка да се включва.Аз също смятам да направя 20 дни диетата и после захранването,началните килограми са ми 68 при ръст 173,ам искам колкото може по малко като например да стана 53 Embarassed  Rolling Eyes За сега са само мечта ама аз имам стимул моят обеща ако ги сваля до рожденният си ден (20.март)ще ми смени гардероба Wink  Flutter Диетата ще комбинирам и със тичане и без това вече втора седмица тичам.Хайде успех на всички Flutter
п.п.Honda ти колко свали с първото си гладуване?

# 42
Пишете ме и мен.Малко ме е страх,защото не ме бива по гладуването а и аз имах остър гастрит преди 2 седмици обаче няма за кога.До края на февруари трябва да съм 50.Сега съм 65 при ръст 165.В момента пия чайче(как не го обичам само) и се настройвам психологически.Смятам да започна с 5 дни  и ако има ефект ще продължа.

# 43
  • Мнения: 3 461
Госта бях аз.

# 44
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Да се отчета какви ги свърших с моето гладуване: Днес ми е 6ти ден (първоначално смятах да гладувам 5 дни само  Grinning ). Свалила съм малко повече от 2 кг. и в момента съм 54 кг  Laughing  За пръв път от година и половина вижам кантара да показва под 55 кг и това ме радва страхотно newsm44  newsm68  newsm44 Смятам да гладувам 10 дни с 5 захранване, освен ако не ми хареса и не го удължа още. Единственото ми прегрешение до тук е една глътка кафе.
Много съм доволна и се чувствам добре. Глад почти не съм изпитвала. Посещавам ВЦ-то ежедневно Wink Комбнирам диетата с Пилатес за стягане на корем (това ми е най-проблемната област) и по малко скачане на въже.
РАПОРТ ДАДЕН  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт