Любители на котки - Тема 177

  • 24 837
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 889
Катя, каква паст!

# 61
  • Мнения: 21 332
Запис и от нас:



# 62
  • Мнения: 10 812
Малинка - котето, което беше паднало от прозореца и ревало цяла нощ, дето стоеше неподвижна в един ъгъл, дето полях с две чаши вода... В момента е в критично състояние... От целия преживян стрес явно отключи латентен вирус. Секрети с кървящи язви, висока температура с треска и диария... И чишка зеленикава урина. Не може да си вдигне главата от безсилие, залита. Дадох ѝ синулокс с мус риковъри и преди малко една топка система. Един хилав бебо успях да върна от пътническия влак преди 2 седмици, сега се моля и тя да има също късмет! Hands Pray

# 63
  • Мнения: 203
amy_nka, дано да се пребори миличката котка. Heart

# 64
  • Мнения: 4 122
Малинка - котето, което беше паднало от прозореца и ревало цяла нощ, дето стоеше неподвижна в един ъгъл, дето полях с две чаши вода... В момента е в критично състояние... От целия преживян стрес явно отключи латентен вирус. Секрети с кървящи язви, висока температура с треска и диария... И чишка зеленикава урина. Не може да си вдигне главата от безсилие, залита. Дадох ѝ синулокс с мус риковъри и преди малко една топка система. Един хилав бебо успях да върна от пътническия влак преди 2 седмици, сега се моля и тя да има също късмет! Hands Pray
Колко нежна душа е Малинка! Аминка, ти си боец, дано ти даде да я вдигнеш!

# 65
  • Мнения: 701
Ани, според мен дай ѝ нещо за успокояване. Болестта е от стреса, значи трябва да бориш и него. Миличката Малинка...и по -силна храна.

# 66
  • София
  • Мнения: 6 335
Привет от мен в новата тема! Simple Smile

Таня, страхотна есенна тема, топла и уютна. Flowers Fallen Leaf

bethefirst, много съжалявам за загубата ви! Sad
Скрит текст:
При нас минаха 6м от раздялата с лабрадорката ни и още боли и липсва. Ние също в един момент обмисляхме кремация (по-скоро мъжа ми), но ни разубеди самия вет, ако не е късно и искаш - пиши ми.

Да се отчета с нашата Леа, свиква горе-долу с режима в къщи. Пак щурее по нощите, но вече повече в хола и не я чувам, освен рано сутрин. Редовно разпилява пране, но ми е по-важно да е тиха, за да можем да спим. Wink Вечерно време малкият има за задача да я разиграва, та да се измарят и двамата преди лягане.

Нормално ли е да не спи при нас по леглата нощем? Дали щурее цялата нощ, или защото беше улично коте и е свикнала по разни дупки да се крие... Вече стана хладно, но идва рано сутрин да ми мърка, за да я нахраня.

Сега сме в чуденка този месец къде да я заведем на вет за 2рата доза ваксина и да поговорим за кастрацията. Клоним пак към Добро Хрумване, там преди 8г кастрираха лабчето ни.

# 67
  • Мнения: 78


Здравейте и от мен,
Котето с операцията,махнахме конците,
Махнах и конуса,от 2 дена след махането обаче,продължава да си има някаква инфекция,защото пикае и кръв,
Пие още антибиотика,Уриновета и някаква билка,дето трудно се намира,защото е руска и червена боровинка пие за тази инфекция,

Лекарят каза ,ако още 3 дни не е спряла кръвта,да го водя пак да му правят промивка на мехура.
След като махнах яката,немога да ви опиша каква радаст беше,животното направо се промени тотално,все пак 15 дена беше с тази яка.
Цялото се къпе сега и съответно и раната си ближе,все се надявам че освен микробите,който си пренася има и нещо полезно в тази слюнка.

# 68
  • София
  • Мнения: 13 283
Valentinche, попитай ветеринаря какво мисли за Цистон на Хималая. При цистит е много ефективно. По принцип е за хора, но ветеринар ни го предписа за котки, на които им разбиха образувалите се камъни с инжекции. Вашият случай е по-сложен, но не пречи да попитате. А ако искаш да прочетеш по-подробна информация, търси по руските форуми. Според мен е доста по-ефективно от червената боровинка.

Аминка, как е Малинка?

# 69
  • Мнения: 10 812
Не стана, Танче... Отиде си животинката... Pensive Много рани е имала вътрешно. От устата ѝ потече червено... Ония прости люде сигурно ми я урочасаха... И Джеми много я мразеха, щото им отмъщаваше.
Спомен - Малина...

# 70
  • София
  • Мнения: 13 283
Милата! Sad Нали е паднала от ниско? От какво са били раните? Да не би да е била блъсната, докато е била навън? Но какво и да е, вече е без значение. Sad Такова хубаво коте ...

# 71
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 554
Много съжалявам.

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
И на мен ми стана жал за котето.
И аз се замислих да не са я ритнали.

# 73
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 554
И пак стигаме до какъв човек трябва да си....
Да Ви кажа, че Уши и "баща му" спят вече зимен сън. Много са смешни, дупето на котката на главата му.Joy

# 74
  • Мнения: 10 812
От вируса - кървящи язви по дихателните пътища. Не е падала от високо. Като си я прибрах нищо ѝ нямаше. Два дни по-късно не можеше да си отвори очите. Като бебе пребори един вирус, сега дали същия се е активирал или навън за една вечер е хванала някой друг вирус, не знам, но я помете за 4 дни.
 Наистина, хубаво коте беше Малинка...

Общи условия

Активация на акаунт