Бързи въпроси и отговори деца - 3

  • 25 811
  • 761
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 124
Аз взех идея от друга майка и сработи идеално, с тези предпазители един брой на копчетата за пускане

# 16
  • Мнения: 745
Искрено благодаря. 🍀

# 17
  • Мнения: 1 424
Здравейте. Правиха кръвен тест глюкоза наред с кръвна картина на бебка преди малко в спешното и сега като се прибрах видях, че глюкозата е 7.25 mmol обаче няма референтни стойности. Ако има значение е и с ковид. Това нормални стойности ли са за дете на 1г и 7м? В спешното казаха, че са му супер кръвните, които направиха обаче чак вкъщи като отворих папката, която ми дадоха видях този резултат и малко се стреснах. Не можах да намеря информация, то и не ми остава много време покрай детето в момента и всичките неща, които трябва да пие, за да се оправи...

# 18
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 260
Предполагам пробата не е взета на гладно, така че е нормално.

# 19
  • Мнения: 5 381
Minty, можеш за свое спокойствие да питаш личната на детенцето. За децата мисля, че глюкозата и инсулина са с по-високи референтни стойности.

Аз да питам по моята слаба тема.
Какво предприемата при първи признаци на настинка или поява на бистри сополки?
Аз започвам да давам вит.С + промивки на нослето с физиологичен разтвор.
Искам да си сверя стратегията. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 424
Предполагам пробата не е взета на гладно, така че е нормално.

Средно на гладно. Беше след обедната дрямка като стана и после беше цялото чудо. Сутринта само банана си изяде от закуската. Другото отказа, май и тогава я е почнало, но тя като принципно си идва злояда някои дни хич не се замислих.
Minty, можеш за свое спокойствие да питаш личната на детенцето. За децата мисля, че глюкозата и инсулина са с по-високи референтни стойности.


 Ще питам непременно като звънна отново на личната , обаче липсата на рефернтни стойности ме обърка.

# 21
  • Мнения: 5 381
О, Minty, направо си е било на "наядено" това взимане на кръв. Grinning
Бананите вдигат и захарта и инсулина доста.
Няма как да не си окаже влияние, пък било то и приеман за закуска.

# 22
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 260
Ако е пило и някакъв сироп от типа на Панадол и Нурофен, ето ти. Те са доста бъкани със захар.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 915
При бистри сополи пръскам само Стеримар и духаме нослето. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 424
Ако е пило и някакъв сироп от типа на Панадол и Нурофен, ето ти. Те са доста бъкани със захар.
О, Minty, направо си е било на "наядено" това взимане на кръв. Grinning
Бананите вдигат и захарта и инсулина доста.
Няма как да не си окаже влияние, пък било то и приеман за закуска.

Значи да не го мисля много  хахах пак ще питам личната и аз като ходя на кръвни ке го взема да му видят на гладно как е захарта. Хич изключих за панадола.

# 25
  • Мнения: 6 957
Моята януари е рожденичка има няма два месеца,ще стане на 3,вие от кога започнахте да празнувате рд по парти центрове?

# 26
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 260
По- късно. 3- годишни в парти център си е жива наказия за всички.
Аз и сега ги избягвам, рд прсзнуваме само на открито, защото децата се превъзбуждат зверски. Но вие през януари няюате друг избор 😕

# 27
  • Мнения: 6 957
Ми и аз това си мислих,че е и малко грипаво време,ще видим,но нали познати доста започнаха на три

# 28
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 260
Може да организирате нещо дрвбно вкъщи с познати деца. Ако ти се занимава, де 😄

# 29
  • Мнения: 5 381
Моят агент става на 3 юни месец.
Точно и аз това говорих тези дни с ММ, че е добре вече да му направим един по-голям рожден ден.
Първият го изкарахме само с роднини. Вторият беше с 4 семейства, които са с дечица на и около неговата възраст и бяхме в къщи.
Сега мисля да му направим нещо по-голямо с наши приятели. Освен това юни вече е към по-топлото време и живот и здраве се надавам да е подходящо. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт