Бързи въпроси и отговори деца - 3

  • 25 813
  • 761
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 735
Нашата госпожица преди няколко дни стана на 3 години.
Първият й РД беше с кръщене и съответно в ресторант с доста хора.
Вторият и третият бяха в заведение, в което има много хубав детски кът. Каним най-близките роднини и приятели (около 45 възрастни и 12-13 деца). Не всички идват, защото имаше и болни, но повечето присъстват. Заведението е само за нас, което е важно за мен. Дъщеря ми просто беше страшно щастлива. Получи желаната украса и торта. Искаше и Скай от Пес патрул да й поднесе тортата (изпълнихме желанието й). Определено се забавлява много.

# 31
  • Мнения: 5 381
Desi, ако не се лъжа, сме от един град, Стара Загора.
В кое заведение бяхте?

# 32
  • Мнения: 3 735
Desi, ако не се лъжа, сме от един град, Стара Загора.
В кое заведение бяхте?
Рокет, от Ямбол съм 🙂
В Стара Загора раждах и при нужда ходим по лекари 😊

# 33
  • Мнения: 5 381
Ох, извинявай.
Явно е ставало дума някъде в постовете ти за Стара Загора и затова се заблудих. Simple Smile

# 34
  • Мнения: 3 735
Ох, извинявай.
Явно е ставало дума някъде в постовете ти за Стара Загора и затова се заблудих. Simple Smile
Няма проблем. Дано да намериш подходящо местенце.

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Моят син миналата седмица стана на 3. Досега винаги сме празнували вкъщи в тесен кръг, другата седмица ще занесем почерпка и в градината, че седмица отсъства. Около нас нямаме близки деца, които да каним, а в 1 група още много не се познават. Вече догодина планувам да празнува някъде извън вкъщи с деца.

Моля за препоръка за книга, подходяща за 3-4 годишни, която обаче да съдържа отделни истории. Имаме "Приказки за Гугулета", които много се харесват, и "Писма на един дакел", които според мен не разбира изцяло, но също слуша с интерес. Търся нещо подобно пак. Не искам приказки (имаме няколко книжки) и историите за Франклин (че направо се изприщвам, като го чета).

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 1 915
Нашето момиче стана на 2 лятото. Бяхме в много хубав детски център, децата се забавляваха страхотни, останахме дори 30 минути повече от плануваното.
Рожденичката беше супер щастлива, имаше музика, игри, пинята…. Аз лично видях, че детето се забавлява и също останах много доволна.

# 37
  • софия
  • Мнения: 1 245
Хора дайте идея какво да кажа на детето за да спре да плаче за мен в градината, някакво мъчение е, опитах какво ли не вече.

# 38
  • Мнения: 6 957
Аз й казвах че трябва да ходя на работа за да имам парички за машинките,за сокчета и т.н.ако не ходя на работа няма парички и седим вкъщи.
И все пак бая си поплака,но свикна

# 39
  • Мнения: 5 381
Хора дайте идея какво да кажа на детето за да спре да плаче за мен в градината, някакво мъчение е, опитах какво ли не вече.

През целия ден ли плаче или само когато го оставяте/взимате?

# 40
  • софия
  • Мнения: 1 245
Кажи речи през повечето време, зависи коя учителка е

# 41
  • Мнения: 6 764
Хора дайте идея какво да кажа на детето за да спре да плаче за мен в градината, някакво мъчение е, опитах какво ли не вече.
Децата обичат да знаят кое след кое следва. При моето дете помогна да повтаряме модела. Мама те оставя в градината, играете, после хапвате и спите и идвам да те взема. Винаги напомнях като се наспиш и ще дойда. Така обяснено й се виждаше кратко време и бързо свикна. Успех

# 42
  • Мнения: 4 046
Един малко така странен въпрос
Когато детето започне да използва голямата тоалетна след всяко ваше ходене до тоалетната ли чистите? Grinning

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Не, детето си седи на неговата дъска, не бърка в тоалетната.

# 44
  • Мнения: 4 046
Е да де, ама все пак, има някакви бактерии сигурно...

Общи условия

Активация на акаунт