Бандата на Оушън ряпа да яде,Февруарчетата банда сме х2 тема 15та

  • 9 675
  • 251
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 639
Скк, Честит рожден ден на детенцето Ви. Пожелавам Ви много здраве, щастие, късмет и прекрасно безгрижно детство, пълно с игри и забавления. Бъдете благословени цялото семейство! 🎁🎈🎂🎊🎉🥳🎂🍀💐🤗

# 106
  • Мнения: 228
Честит празник! Жив и здрав да е рожденика!
Аз да ви питам... Дъщеря ми е с поставена ваксина Варивакс от ноември миналата година. Знам,че трябва да се сложи втора доза след три месеца,което се пада в началото на февруари. Знаете ли дали непременно трябва да е на третия месец,тъй като май се разболява и се притеснявам ,че няма да оздравее до тогава. Има ли проблем ако се сложи по- късно втората доза?

# 107
  • Мнения: X
Lili, втората може доста да се отложи май, така че със сигурност не е проблем да е точно след три месеца. Все пак в рамките на тази година би било добре, иначе ще кара на по-малък процент защита.

# 108
  • Мнения: 16 871
и ми вика: "Офф стига мамо, знам" Joy
Всеки ден по сто пъти поне чувам нещо подобна.
- не ми казвай, знам, че ..... 
Например: се прибираме и вечеряме, баня и лягам.
И тнт.
"Знам и не ми казвай" са вторите наю-употребявани думи след "няма" Joy
Пък какви разсъждения вади понякога ме измува. И как опитва да хитрува и философства.... понякога нямам сила да споря с него.

# 109
  • Мнения: 228
Момичета, малката хвана някакъв вирус с повръщане от детската градина ( засега без разстройство и температура). Какво давате за повръщане?

# 110
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
Момичета, малката хвана някакъв вирус с повръщане от детската градина ( засега без разстройство и температура). Какво давате за повръщане?
Лимон със сол и захар на малки глътки. Гадно е, но помага!!!

# 111
  • Мнения: X
Вомитусхил, натриев цитрат. Като понамалее повръщането нещо за оводняване може да не се обезводни.

# 112
  • Мнения: 6 218
Смекта и хидратин алфа.Моят така изкара грипа,висока т и повръщане три дена,после кашлица и сополи една седмица.Дано се разминете леко 🤗

Последна редакция: пт, 27 яну 2023, 19:01 от лещичка

# 113
  • Down Under
  • Мнения: 1 129
Първите рожденици минаха, споделете как изкарахте Blush
Нашият се вълнува, вече иска да е на 5 и все пита коя дата е. Тази год се пада понеделник и след училище ще поканим две приятелчета да разрежем тортата, няма да има голямо парти. Подарък още не съм взела, иска голям батут  Flushed

# 114
  • Мнения: 6 218
Страхотно си изкара,с три партита се оказа 🤣.На самата дата мислехме да е в градината и вкъщи вечерта само ние,но в другата група имаше варицела и карантина и го спряхме от градина.Та празнувахме вкъщи сами,наду ни главата.После в детския център беше лудница,още един рд имаше в другата зала,отделно в неделя и други деца,но пък се забавлява много.И в градината мина,тя половината група я нямаше,но пак беше радост голяма.Батут имаме от миналата година,ако имате място взимай смело.Много подаръци получи,най се радваше на един магнитен конструктор,голямо сглобяване беше.

Последна редакция: сб, 04 фев 2023, 13:42 от лещичка

# 115
  • Мнения: 3 998
Нашия в момента е болен. Беше в петък на детски рожден ден и в понеделник цъфна. Онази нощ беше с 39.9 градуса, казвам ви беше страшно! 😔 Все още поддържа температура има и разтройство, не пие антибиотик. Утре ще го водя пак на преглед. Цяла седмица съм като зомби от безсъние и тревога. Та за рожден ден изобщо не мисля.

# 116
  • Мнения: X
Coco, бързо да се оправяте. Ужасно е с такава температура, но дано ви се размине антибиотика.

Нашият РД също мина, доволен беше, макар накрая да дойдоха само две семейства, останалите ги повалк варицела или грип. Та така две деца и моето три плюс едно бебе Joy Но пък вдигаха дъндания за 20, играха, щуряха. В градината също отбелязахме с картонена торта, но на следващата седмица, че го бях оставила вкъщи да не вземе да се разболее за РД точно. Тези магнитни строители са голям хит явно, нашият обясняваше, че в градината има такъв и искал, та взехме и за вкъщи. Мен не ме впечатлява особено, но него го кефи да си строи замъци, кули, кораби, нека Grinning

# 117
  • Мнения: 6 218
Бързо оздравяване Коко,какво показват изследванията,цяла седмица с т ли се мъчи 😢.И моят така изкара грипа 3 дена т и повръщане от храчките,после седмица кашлица и сопорляци.Горе долу и ние така,абе домъкне ли нещо всички сме в кюпа.
Иначе и около нас много болни,варицела,скарлатина,грипа,много е и топло,вчера и днеска по 10 градуса,как няма да вирее всичко.

# 118
  • Мнения: 3 998
4дни е с температура. Педиатърката не пусна изследвания, каза че за нея си е типичен грип. Аз взех от аптеката един бърз тест за грип и ковид но не дава да го направя. Той и с вземането на кръв е много сложен трябва ми една бригада да го държи ,че ще потроши лабораторията. Утре ще видим какво ще става на прегледа.

# 119
  • Down Under
  • Мнения: 1 129
Coco, бързо оздравяване на малкия, това с високата Т е ужасно. Моят първолак започна у-ще в сряда и снощи три пъти повърна. Още не са почнали и вече влачат вируси, хем са една шепа деца.
Бадемче, пак че и две деца са успели да дойдат с тези болести. Щом са се забавлявали, това е най-важното. На една приятелка миналата седмица нито едно от 7 деца не е отишло, ужас. Това е добра идея за магнитните строители, аз ги бях мярнала, май ще взема.
Браво на Мони, кой като него с три партита. Ама така подобаващо е отбелязал петия юбилей Joy

Общи условия

Активация на акаунт