Предстои ми инсеминация - Тема No 32

  • 25 923
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 387
Момичета - успех на всички от мен!!! Аз приключвам "мача" засега с резултат 0.52 от ЧХГ теста на 14-ти ден след инсето. Като извод остава за мен - няма смисъл от ранни тестове, включително и кръвни, не си струват нито нервите и притесненията, нито похарчените парички, които и без това даваме в немалки количества... Та така, доста ми е тъпо, но поне не го преживявам толкова драматчино, колкото при минали неуспехи.... Все някога ще изгрее и нашето слънце!!! Успех!

# 61
  • Мнения: 1 530
Ох, много съжалявам! Чела съм за доста успели в старите теми. Има и с пет, шест късметлийки дори. Явно в миналото е имало доста коренктни лекари.

# 62
  • Мнения: 758
Наистина нещо се случва напоследък в тези теми. Не виждам някоя да се е похвалила с положителен резултат тук и да вдъхне малко надежда на останалите. Надявам се това в най-скоро време да се промени и да завалят положителни резултати!

# 63
  • София
  • Мнения: 3 847
Момичета, прегръщам всички, които този месец не могат да се похвалят. Стискам палци на всички, които очакват добри новини. Знам, че ще стане просто трябва постоянство и вяра.
Аз мисля, че при мен нищо не е станало. От вчера се появи някакво като мъзга, която честно се появява преди цикъл. Малко е рано, за да ми дойде, но нищо чудно и това да стане. Уви, много съм изнервена и всеки ден ме боли главата (което за мен е нормално).

# 64
  • Мнения: 37
Добро утро!
При мен днес е 10 ден,направих уринарен тест и
за жалост е отрицателен 😔

# 65
  • Мнения: 992
Добро утро!
При мен днес е 10 ден,направих уринарен тест и
за жалост е отрицателен 😔

На 10 ден няма да покаже уринарния тест , не се отчайвай

# 66
  • Мнения: 37
Надявах се че ще е положителен-така го усещах,но мисля в понеделник да пусна кръвен дано имам късмет

# 67
  • Мнения: 1 530
УСПЕХ!

# 68
  • Мнения: 250
Момичета, стискам ви палци на останалите където чакат! Търпение му е майката явно. Аз в понеделник съм на преглед да действаме за четвърта инсеминация. Дано тази ни е успешна! 🙏

# 69
  • Мнения: 1 530
Каки, направи ли биопсия? Желая ти успешна инсеминация! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 70
  • Мнения: 236
И аз се разписвам с неуспешна инсеминация този месец. Стискам палци на тези които чакат! Време е да има някой с положителен резултат!

# 71
  • Мнения: 250
Фрида, не съм почивах миналия месец. Ще видим в понеделник какво ще каже. А з бих искала да си направим четвъртата и после биопсия, че не знам дали може и инсе и биопсия на куп. Нали след овулация се взима материал уж. Да си ползваме вирусологията докато е валидна.

# 72
  • Мнения: 758
Believe, днес ли щеше да правиш тест?

# 73
  • Мнения: 992
Да, днес пуснах и беше паднал ….. имах голями надежди , но …. Уви !
Ще пробвам с 4-та последно и после ще го мисля

# 74
  • Мнения: 758
Ех, съжалявам за резултата...

Общи условия

Активация на акаунт