"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 59

  • 39 845
  • 853
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10
Направи утре сутрин нов тест с урина. Ако е негативен, не си бременна. Точни са си тестовете според мен, стига да се правят по указанията и не много дни преди цикъл, каквито са повечето теми напоследък...

Ми, ще направя май, ако все още го няма.
Дори да дойде... Пак ще отида на лекар след това, защото за мен не е нормално да закъснява.
Бях сигурна, че ще видя две черти, но уви... Само една беше.
Направих го вечерта, но все пак беше след два дни закъснение.

# 16
  • Мнения: 10
Здравейте,
Със съпруга ми правим опити за бебе от август,тази година. На 24 години съм. Първия ден на последния ми цикъл е 23 септември, цикъла ми е редовен - 28-30 дни. Овулация не съм тествала.  Трябваше да ми дойде на 21.10. Имам болки в гърдите, кръста и ниско долу, все едно съм в очакване на цикъл, имам бяло течение. Дали съм бременна? Според вас кога трябва да си направя тест и коя марка бихте ми препоръчали?

# 17
  • Мнения: 35
Здравейте, вчера си направих тест. Не очаквах да е положителен, защото е 8 дни след доказана овулация. Та беше си отрицателен теста след 5тата минута и след 10 минути излязох от вкъщи . Но като се върнах след 2 часа вкъщи видях, че е излязла втора бледа черта. Много, много бледа. Възможно ли е да е положителен или е изпарителна? Четох на няколко места, че изпарителната е сива ... Какво мислите?


При мен втората черта си беше доста бледа и след 2 месеца си прегърнах ангелчето направи си още един тест да си сигурна

# 18
  • Мнения: 5
Здравейте, дами! Имам притеснения и моля за помощ. Последния ден от цикъла ми беше на 11.10. Той ми е редовен между 28-30 ден. Не съм правила тест за овулация, но според каледара на телефона ми на 14.10 съм била в овулация. Точно в него ден не се пазихме. Очаквам следващия ми цикъл да настъпи на 02.11. Правих уринен тест, но беше прекале рано. Чувствам се уморена, гади ми се, имах леко и кратко прокървяване. Мисле да си пусна един кръвен тест (според лабораторията след 11 ден се отчитало резултат). Вие на какво мнение сте?

# 19
  • Мнения: 10
Здравейте,
Със съпруга ми правим опити за бебе от август,тази година. На 24 години съм. Първия ден на последния ми цикъл е 23 септември, цикъла ми е редовен - 28-30 дни. Овулация не съм тествала.  Трябваше да ми дойде на 21.10. Имам болки в гърдите, кръста и ниско долу, все едно съм в очакване на цикъл, имам бяло течение. Дали съм бременна? Според вас кога трябва да си направя тест и коя марка бихте ми препоръчали?

# 20
  • Варна
  • Мнения: 793
pafza
С няколко дни закъснение можете да си направите тест по всяко време на деня. Според мен, марката няма значение. Аз си вземам от обикновените лентички. Всички отчитат бременност на един и същи принцип. Simple Smile

lrp222
Кога беше първият ден от цикъла?
Ако чакате следващ цикъл на 2.11, според мен е рано за тест.

# 21
  • Мнения: 5
pafza
С няколко дни закъснение можете да си направите тест по всяко време на деня. Според мен, марката няма значение. Аз си вземам от обикновените лентички. Всички отчитат бременност на един и същи принцип. Simple Smile

lrp222
Кога беше първият ден от цикъла?
Ако чакате следващ цикъл на 2.11, според мен е рано за тест.
Първия ден от цикъла ми беше на 06.10.

# 22
  • Мнения: 4
Здравейте дали може да ми кажете този резултат от кръвен тест отрицателен ли е 0.36?

# 23
  • София
  • Мнения: 11 511
Да

# 24
  • Мнения: 616
Здравейте момичета, пак съм аз. 14 дни след овулация и 5ти ден с кафеникаво зацапване. Ходих на 2-ри ден на АГ, каза да пусна хормони на 3-5 ден от обилния цикъл, а още цикъл няма. Правих тест Престо-отрицателен. Какво може да се случва? На прегледа с ехограф каза, че вижда някакво одебеление в лигавицата и да отида на първите чисти дни на цикъла, но него още го няма и аз много се притеснявам!

# 25
  • Мнения: 242
Ами за най-сигурно пуснете кръвен тест за бременност, за да знаете със сигурност, ако сте бременна може зацапването да е от нисък прогестерон, ако не сте, продължава да ви цапа и не ви идва, посетете отново гинеколог.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 793
Първия ден от цикъла ми беше на 06.10.

Щом цикълът ви е обикновено 28-30, то значи този месец овулацията ви се пада около 19-20 октомври. Може да си направите тест на 2-3 ноември.

veli86,
Случвало ми се е веднъж. Оказа се киста. Засили ли се течението?

# 27
  • Мнения: 616
Цитат на: lrp222 link=topic=1492224.msg45494351#msg45494351 date=1666860701

[b
veli86[/b],
Случвало ми се е веднъж. Оказа се киста. Засили ли се течението?
Да, днес сутринта ми дойде обилен цикъл. Ще ходя след като ми свърши на преглед и ще пусна хормони на 3ти ден. Дано всичко е наред и не е нещо, което да пречи на бебеправенето! Благодаря за подкрепата!

# 28
  • Мнения: 20
Здравейте момичета! На 31-ви трябва да ми дойде този месец. Но преди 2ч. ми зацапа съвсееем малко кафяво течение. Буквално 2-3 капки. Това никога не ми се е случвало преди МЦ. Дори МЦ ми започва с ярка червена кръв. Та въпросът ми е възможно ли е това да е било имплатанционно кървене?
Отчетох ову на 08.10. била е доста ранна, а на 06.10. правихме опити за бебче. Да отбележа че нямам никакви симптоми на ПМС освен много лек дискомфорт долу ниско в корема и отшумява бързо. Гърдите въобще не ме болят.На някоя от вас случвало ли се е и след това да има бременност? Ще изчакам, ако ми закъснее ще си направя тест.
П.С. От това зацапване вече няма и следа.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 793
Ако овулацията действително е била на 8.10, всеки тест за бременност вече ще отчете и то с ярки черти. Как я засякохте?

Общи условия

Активация на акаунт