"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 59

  • 40 026
  • 853
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 5 137
Положителен е. Нисък е, но зависи кога е правен.

# 826
  • Мнения: 2 585
По моите изчисления началото на 5та седмица.
Мисля, че това е ниско и не отговаря на седмицата, но успях да намеря стойности само в друга мерна единица различна от моята в теста.
Какво би могло да значи това, че бременност вече няма и е прекъснала и хормона спада или може ли да се говори за извънматочна бременност?

Благодаря предварително!

# 827
  • Мнения: 1 467
Може наскоро да е станала имплантацията, да не е засечена правилно О. От 1 резултат няма как да се разбере дали всичко е наред. Това е само потвърждение, че има бременност. Ако пуснете 48ч след пускането на този тест още 1 ЧХГ, ще има по-пълна картина. А на ехограф вече ще се види като ЧХГ мине 1000.

# 828
  • Мнения: 156
Здравейте, на 13ти тествах овулацията и излезна малко по-бледа черта от контролната, днес сутринта направих отново,но този път и двете бяха бледи. Има ли вероятност да съм я изпуснала и има ли вариянт да се е случило нещо след като сме имали контакт на 12.02? Благодаря ви

# 829
  • Мнения: 125
Здравейте, на 13ти тествах овулацията и излезна малко по-бледа черта от контролната, днес сутринта направих отново,но този път и двете бяха бледи. Има ли вероятност да съм я изпуснала и има ли вариянт да се е случило нещо след като сме имали контакт на 12.02? Благодаря ви

Тест за Овулация не се прави сутринта с първа урина. Обикновено са дали период между 10:00 и 20:00ч. Но най-добре между 15 и 18ч, като 2часа преди това ограничаваш напитките и не ходиш до тоалетна. Не си я изтървала, нямаше да имаш и бледа черта, ако е отминала, а за да се потвърди втората черта трябва да е наситена, което ще ти подскаже, че овулацията ще настъпи след 24-36часа.

# 830
  • Мнения: 1 136
Аз да кажа за себе си, докато правех опити за бебе, така и никога не видях две еднакво наситени черти на теста за Овулация. Винаги контролната беше по-тъмна от тестовата. Но засичах и по календарния метод, засичах и цервикална слуз, и базална температура и нещата се получиха, въпреки проблемите ми. Ако бях питала тук, 100% щяха да ми кажат, че тестовете ми са отрицателни (за овулация), то и на мен така ми се струваше, но бебеправех ли, бебеправех, докато не ми светнаха две яркочервени на шуър чек-а.

# 831
  • Мнения: 32
Здравейте! 13 дена след О съм, симптомите са буквално същите като пред цикъл - крампи в корема и леко чувствителни гърди, като имам от два дена и съвсем леко зацапване ( което честно казано ми е адски странно, тъй като с цикъл е съвсем различна консистенция и цвят, но пък на 12/13ти ден имплантация ми се струва доста късно)
Та, реших да чекна с един тест - появи се супер съмнителна сивееща съвсем бледа черта на 2рата минута, макар че се сетих да го снимам за въпроса преди малко, според вас дали би имало някакъв шанс да е положителен?

# 832
  • Мнения: 1 467
Има шанс, да. На мен предната бременност точно този тест ми я засече рано рано с някакви бледи черти, обаче ми се струваха много бледи и направих кръвен за потвърждение.

# 833
  • София
  • Мнения: 11 543
Този тест все едно е правен преди 2 - 3 години.
Снимайте ги по-навреме тези тестове, ако искате накакъв коментар.

# 834
  • Мнения: 36 185
Моля някой да пусне нова тема.

# 835
  • Мнения: 3 597
Mimmy , не се засягайте . Теста наистина изглежда стар . Няма как да се даде адекватно мнение , защото резултата се отчита до 10 минута , след това каквато и черта да се появи , не се брои . Особено , ако е била сива и в началото , вероятно е изпарителна . Повторете и ако желаете снимайте към 5-6 минута , за да изкажем мнение . Успех ! Simple Smile

# 836
  • Мнения: 2

Какво мислите?
Резултатът се появи около 10-12-та мин.
Дали е изпарителна?

# 837
  • Мнения: 55
Теста ми изглежда положителен 😊, чертата според мен е розова, но повторете, защото не е в указаното време.
Пожелавам ви успех 🍀

# 838
  • Мнения: 81
эдравейте мами от 12 съм в плодороден проэорец ову ми е на 17 вчера имах полов акт и след половият акт се минаха 5 минути и эапочна една много силна болка в дясният яишник и в кръста но само от диясната страна от лявата ниямах никакви болки но от дясната страна болката беше много силна да ли ви се е случвало и на вас много се претесниявам и се чудия дали не е от плододродния проэорец благодария ви предварително

# 839
  • София
  • Мнения: 11 543
Усетила си оплождането, което е станало в десния яйчник.

Общи условия

Активация на акаунт