Време е за ИКЕА! - Тема 39

  • 41 065
  • 771
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 69 004
Матракът е важен. Рамката...не толкова...

# 526
  • Мнения: 5 313
Матракът е хубав ), но в предишното жилище имахме легло, което каквото и да го правеха майстори, скърцаше. Та и за това легло отзиви противоречиви.

# 527
  • Мнения: 69 004
Аа, за скърцането ли...разбрах.
Матрака на земята освен...тъй не скърца Stuck Out Tongue Winking Eye

# 528
  • Пловдив
  • Мнения: 3 567
В този смисъл, матракът с различно поведение ли е ако е на пода или на подматрачна рамка Simple Smile
Вече месец чакам новата спалня, матракът е нов и е на пода. Но ми идва твърд.

# 529
  • Мнения: 5 313
Моля, моля, високи хора сме, няма да има ставане от пода ))).

# 530
  • Мнения: 69 004
Аз съм спала на двулицев от пяна матрак, директно пльоснат на паркета. Разлика не усетих, но то и аз много не отдавам значение на тези неща. Добре се спеше, нормално, това помня.

# 531
  • Мнения: 13 200
Леглото не е лошо, таблата е мекичка. Отдолу има една дъска, която не бяха пратили, позабавиха я, малко е кекава. Става.

# 532
  • Мнения: 5 313
Благодаря! А дали скърца?

# 533
  • Мнения: 576
Аз се включвам да попитам дали има някоя от вас с отзиви за тази кана и чаши


Много ми допадат, но ми се щеше някой който ги е виждал на живо да сподели впечатлението си. Благодаря

# 534
  • Мнения: X
Имам тези, подобни са, много си ги харесвам. Тънко стъкло, леки са.
https://www.ikea.bg/products/tableware/glasses-cups-mugs/glasses … ha-300ml/00219763
Днес бях в ИКЕА, но тези, които си показала, сякаш не ги видях, щяха да ми направят впечатление.

# 535
  • Мнения: 6 320
Ако ти харесват взимай, защото май са лимитирана серия. Тъкмо я пуснаха и ще свърши...
Според мен ще се мият трудно. Свеки имаше подобен модел и по ръбовете се задържаше мръсотия/събираха отлагания дори от варовитата вода. Предполагам с миялна няма да го има този проблем.

# 536
  • In transit
  • Мнения: 11 914
Съгласна съм с написаното от Драго, за миенето на каната и чашата.
Имам подобни чаши на Бормиоли Роко, дори са по-заоблени извивките, но ако сипя айрян, примерно, миенето им е забавно. Grinning

# 537
  • Мнения: 816
Здравейте,

случайно някой от вас да е купувал от тези кутии?
https://ikeabg.azureedge.net/images/1860x1860/2/variantimages/80066723/3.jpg
Но питам за малкия размер, които са една върху друга.
Последните пъти като ходя в Икеа се оглеждам за такива, но има само от 1,3 л и по-големите. Тези малките не съм ги виждала в магазина, а и на сайта не ги намирам.

Аз имам също само от големите и никога не съм виждала малките, за пръв път ги виждам на снимката сега. Сигурно са удобни. За сведение, купих си подобни от English home, влизат една в друга. Само че са квадратни, поне тези, които купих.

# 538
  • Мнения: 3
ИКЕА правят ли намаления по Великден?

# 539
  • Мнения: 6 320
Преди ги организираха около празниците, напоследък няма кой знае какви кампании. Имаше ваучер при покупка на спалня преди месец, сега за диван, но ваучер за следваща покупка 10 или 15% на каквото и да е без кухни не е имало отдавна.

Общи условия

Активация на акаунт