Време е за ИКЕА! - Тема 39

  • 41 114
  • 771
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 3 216
Навий го наобратно и задръж рулото с ластици в двата края, ще се изправи. Дори вече изрязано.

# 511
  • Мнения: 3
Здравейте, забелязали ли сте през колко време се зареждат наличности? Интересувам се от кушетка Flekke. Децата много я харесаха , развеждам се и трябва да се преместим след 2 месеца. Дали има шанс да заредят бройки до края април? Много ще се радвам ако някой отговори.

# 512
  • София-Младост
  • Мнения: 23 383
Няма зависимост на зареждане, въведи си имейла за уведомяване при наличност. И появи ли се, действай бързо.
В ИКЕА в Мол София дали мога да върна продукти?

Последна редакция: нд, 26 фев 2023, 09:30 от Ала-Бала

# 513
  • Мнения: 425
Здравейте! Харесала съм диван angsta, но този модел вече не се предлага в икея, иначе в другите го има модела. Съобразявам се с размера 200 см и искам да и лежанка. Да попитам някой поръчвал ли е от чужбина

# 514
  • Мнения: 6 349
Здравейте! Харесала съм диван angsta, но този модел вече не се предлага в икея, иначе в другите го има модела. Съобразявам се с размера 200 см и искам да и лежанка. Да попитам някой поръчвал ли е от чужбина
Да, поръчвала съм до превозвач и после ми го карат до БГ. Много от тях предлагат опция преглед на пратката, т.е. можете да помолите най-малкото срещу дребна такса да сверят цвета ако имате съмнения, или да искате снимка на кашона и баркода, за да сте сигурна какво ще дойде. Поискайте цена по габаритните размери на опаковката от няколко места.
Проверете рецензиите. Има на няколко места по сайтовете, че плата лесно се разтяга и износва. Че едната част на дивана е мака, а другата твърда и не е удобен  за често преспиване на него.

# 515
  • In transit
  • Мнения: 11 985
Ала-Бала, с грапавото нагоре го слагам. Огъвам на обратно, докато се изправи. Изрязвам и слагам на дъното на шкафа или чекмеджето. Не го залепям с нищо. Много ми е удобно на мен, под чиниите.

# 516
  • Мнения: 2 699
И аз го позлвам с грапавото нагоре. При мен не се изправи с огъване на обратно. Просто малко време му трябваше и то си застана плътно, след като се отпусна.

# 517
  • In transit
  • Мнения: 11 985
Ако не се оправят извитите краища му сложете по една-две тежки книги или предмети за някой час. Няма начин да не се оправи.

# 518
  • Мнения: 5 320
При мен подложка се изправи от само себе си.

# 519
  • Мнения: 11 462
Аз пък го слагам с грапавото надолу, към дъното на шкафовете или рафтовете.....явно не го правя правилно....

# 520
  • Мнения: 5 320
Някой има ли тези щори, дали затъмняват напълно?

https://www.ikea.bg/products/curtains/curtains-blinds/blinds/tri … s-str-ra/00541338

# 521
  • Мнения: 34
Здравейте. Разбирам, че темата е за ИКЕА и в случая всичките сте почитатели на марката. За това се извинявам за спама. Харесвам мебелите на ИКЕА, но в момента имам закупени само дребни неща от там. Искам да закупя скрин за спалня, но също се спирам на турската марка Чилек. Какво ви е мнението за съотношението цена-качество на двете марки? Благодаря на отзовалите се!

# 522
  • Мнения: 904
Понеже имам чувството, че напоследък има само лоши преживявания с доставката на Икеа, влизам да споделя положителен опит - поръчах в неделя, днес си получих нещата. Може би защото бяха малко и дребни, но не очаквах толкова бързо да стане.


И да ви питам какво мислите по моя въпрос - харесала съм една спалня, която я няма в България (като размер), не се предлага въобще. Преди месец случайно попитах на информация дали мога да поръчам нещо от чужда Икеа, като знаех какъв ще е отговора
Но момчето пита кой е продукта и каза, че се очаква април да се предлага и тук (аа преди това им бях писала мейл да питам за конкретното легло и от customer service отговориха, че не се планира да се предлага в нашата Икеа). Как мислите, дали има някакъв шанс момчето да не ме е залъгало жестоко? Grinning

# 523
  • Мнения: 6 349
Ако е проверило по код на артикула има шанс да НЕ е излъгало, да.

# 524
  • Мнения: 5 320
Отзиви за това легло? Очертава се няколко месеца да сме в стая за гости. Търся компактно бюджетно легло за матрак 160 *200. Задължително без долната табла.
https://www.ikea.bg/products/beds/double-king-size-beds/double-b … 4x206-sm/60446376

Общи условия

Активация на акаунт