Време е за ИКЕА! - Тема 39

  • 40 996
  • 771
  •   1
Отговори
# 765
  • софия
  • Мнения: 25 457
Звънче, може ли снимка/линк за кои сандъчета говориш?
И кои са тези, на които дъното се е пробило? Икейски ли са?
тези
тези
Да, старите също са Икейски - черни, купувани преди повече от 5 г. Стойките им бяха по-стабилни.

# 766
  • Мнения: 11 336
От известно време ползвам стъклени тави. Смятам, че са най безопасни за ползване и нищо не се "отлага" при тях при готвене.

# 767
  • In transit
  • Мнения: 11 811
Звънче, може ли снимка/линк за кои сандъчета говориш?
И кои са тези, на които дъното се е пробило? Икейски ли са?
тези
тези
Да, старите също са Икейски - черни, купувани преди повече от 5 г. Стойките им бяха по-стабилни.
Благодаря ти. Гледах ги тези и им се чудех. Хванах една промоция в синсей, същите сандъчета за по 10лв. Ужасни тенекета са. Даже не съм сигурна дали ще издържат на натоварване, толкова калпаво направени бяха и ги върнах.

# 768
  • Мнения: 6 292
Това и аз щях да пиша вчера - стъклени. Pyrex и Luminarc купувам. Последно от Куфланд на 50%. Във Фантастико също пускат намалени.

# 769
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 421
Имам 2 стъклени тави от Икеа и нямам забележка, много съм доволна. Ползвам и стъклените им кутии за съхранение в хладилник, махам капака и ги слагам във фурната, за да се стопли храната.

Купих си кръгла тава на Хром Силистра, ами тя е много тъкна и се надра от ножа (правя баница в нея). Явно качеството навсякъде е паднало на металните съдове.

# 770
  • Мнения: 46 511
Моля, пуснете нова тема.

# 771
  • In transit
  • Мнения: 11 811
Готово. Заповядайте в НОВАТА ТЕМА.

Общи условия

Активация на акаунт