Време е за ИКЕА! - Тема 39

  • 41 033
  • 771
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 3 933
Защо ме търсиш? Много благодаря за мнението! Точно това ме интересува много ли са различни. (и защо тези хора започнаха да прецакват основната идея на Икеа - да допълваш и съчетаваш след време!) Вече всяка година несъвместими и несъчетаеми артикули със старите!

Ами все пак те трябва да изскачат и с нови разцветки. Инак ще са години наред с едно и също. Няма как. Пък и да допълваш се предполага с неща от една и съща серия. Malm  в случая си е едно, Pax - друго.

И все пак според мен може да се добави такъв гардероб към спалня Malm. То малко отмина модата на това всичко да е така нареченото "комплект". Преди се правеше в спалните всичко да е еднакво. Сега насоката е например нощните шкафчета да са съвсем различни, да стоят като акцент. Може би по същия начин би стояло хубаво ако спалня и шкафчета са еднакви, гардеробът пък да е акцентен и съвсем друг.

Сам по себе си цветът не е лош. Единственото, което на мен лично не ми допада, е ако и вътрешността на гардероба е същия такъв кафяво-сив цвят. Ако няма вътрешно осветление ми се струва малко тъмно. Но може да се направи комбинация вътрешността да е дървесна, а вратичките да са кафяво-сиви чрез програмата им за планиране

# 751
  • София
  • Мнения: 44 140
https://www.ikea.bg/products/cookware/ovenware/koncis-tava-za-pe … -stomana/10099053

Тази е тавата , нали? Пълен боклук!
И при мен само от едно печене ѝ се развали повърхността. Никога до този момент не бях попадала на подобно ниско качество.
Такава тава имам от години, ползвам я нин стоп и е супер. 365+същи имам по същото време купувани, супер са си, сега си допълвах с една тенджера, също съм доволена.

# 752
  • Мнения: 6 308
Аз преди някакво време точно в тези теми прочетох че е хубава тази тава и си взех, но по малкия размер, която няма скара вътре. Наистина е боклук и според мен, същата история с повърхността.

# 753
  • София
  • Мнения: 44 140
Може да са сменили качеството/производител, да моята е без скарата

Последна редакция: вт, 25 апр 2023, 16:08 от Angel_Dust

# 754
  • Мнения: 5 107
Преди разочарованието с голямата тава, бях хвърлила око на малкия вариант, но вече се отказах да я купувам. Дайте препоръка за неръждавейка в същият размер, макар и не от икея.
https://www.ikea.bg/products/cookware/ovenware/koncis-tava-za-pe … -stomana/90099054

# 755
  • In transit
  • Мнения: 11 866
Миналата седмица си взех тази тавичка, много добре изглежда.
https://www.ikea.bg/products/garden-outdoor/bbqs/bbq-utensils/gr … ervirane/30542261
Обаче сега, като ви чета ме е страх да я ползвам. Grinning

# 756
  • Мнения: 5 107
Охх Мики, същото тенеке ми изглежда.

# 757
  • Мнения: 10 698
За неръждавейки си е риск вече.
Всякакви китайски и други сплави с вид на неръждаема стомана пробутват за такава.

# 758
  • Мнения: 5 107
За неръждавейки си е риск вече.
Всякакви китайски и други сплави с вид на неръждаема стомана пробутват за такава.

Малката тавичка от снимката на коя фирма е?

# 759
  • Мнения: 10 698
О, тя е от много години и нямам представа. Ще погледна довечера дали пише нещо отзад, но е истинска неръждаема стомана.

# 760
  • Мнения: 5 107
Прилича ми на малката тавичка на Хром Силистра, но не съм сигурна.

# 761
  • Мнения: 46 535
Явно са развалили качеството. Бих пуснала рекламация.

Иначe имаме и голямата със скарата, и малката. Но са купувани преди около 2 г., не са мръднали.

Последна редакция: вт, 25 апр 2023, 20:54 от Не се сърди, човече

# 762
  • софия
  • Мнения: 25 483
Ходих до ОколоМръсното за външни сандъчета и еднократни щори. Тъжна работа - празни рафтове, затворен ресторант, на касите за самообслужване седи една жена, която ти говори на "ти" и стои на 20 см от теб, сакън да не откраднеш безценното. Ниско качество на обслужване, занижено качество на нещата.
Стойките на външните сандъчета ми изглеждат афиф. Исках черни, има само бели. Няма да се занимавам да ги пръскам. Ще сменям всички. На старите дъното ръждяса и се проби на места.
Не се сдържах и взех поредната свещ, която в момента е запалена и не мирише.
Най-доволна съм на силиконовите капаци за тави. Не знаех, че имат.
В определени сектори имаше повече служители отколкото клиенти.
Силно се надявам това положение да е временно. Малко като магазин втора употреба е.

# 763
  • София
  • Мнения: 1 177
И аз ходих преди няколко дни и същото ми направи впечатление. Купих си само няколко броя от белите стъклени купички по 1,19 лв. Исках да взема и някакъв малък тиган, но нищо не ми хареса. Имам от няколко години един масивен и тежък от серията 365+, не е мръднал. Видях подобен, сега цената е двойна, за качеството не знам.

# 764
  • In transit
  • Мнения: 11 866
Звънче, може ли снимка/линк за кои сандъчета говориш?
И кои са тези, на които дъното се е пробило? Икейски ли са?

Тези силиконови капаци все ги забравям, като вляза в магазина. Head Band

Общи условия

Активация на акаунт