13-дневна диета

  • 2 237
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Бързам да пиша Grinning до като бебето спи така че някой да е правил тази диета 13 дневна още наричана метаболна аз днес съм на ден 5 тръгнах от 78 кг днес се претеглих 75 кг продължавам смело на пред като се надявам да стигна поне до 70 кг висока съм 165 килограмите са качени по време на бременност но така и не свалих нищо влязох да раждам 89 излязох 82 опитвах доста диети но така и не изсържах до края и просто все се провалям огромен апетит имам в края на диетата ще споделя резултатите ако някой я е спазвал ще помоля да каже колко свали за тези 13 дни
Благодаря! Предварително

# 1
  • Мнения: 1 281
Ще ги върнете тези кг, когато се върнете на нормалното си хранене. Hамерете си режим, който може да спазвате постоянно. Например: без бързи въглехидрати и т.н. И когато ви е възможно някакъв двигателен режим. Иначе няма смисъл.

# 2
  • Мнения: X
Няма смисъл в тази диета. Не топите мазнини. Ще си качите всички кг обратно, когато спрете с диетата. Намерете си режим и спортувайте.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 139
"Свалете между 7 и 20 килограма за 13 дни" - това е сред първите резултати. Как ги мислят тия глупости...

# 4
  • Мнения: 2 352
Ако си 100+кг вероятно бързо ще се свалят тези 7-20кг.

# 5
  • Мнения: 305
И каква точно е диетата,къде да прочета за нея?

Общи условия

Активация на акаунт