Стани богат с водещ Михаил Билалов - тема 11

  • 24 127
  • 702
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 25 602
Толкова беше яко, когато и тук още имаше "Най-бързият печели"!
Някак си по-постничко е шоуто без тази "прелюдия" Simple Smile
Как мислите?

Не ми харесва този вариант. Иска ми се да има поне едно предаване, където да се набляга на знанията, а не на бързината на натискане на бутони.
Гледай какво става в „Последният печели“.

# 46
  • Мнения: 8 218
Не е ли Шварци? Нали той беше от Грац?

# 47
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 585
Много лесни въпроси на този човечец, той пък иска жокери...
Сега този предполагам е Шварци....
Ама грам не мисли...

# 48
  • Мнения: 7 856
Този със супер елементарни въпроси се закопава. Изобщо не вдява, че Шварценегер е австриец.
Бързо ни отърва от присъствието си. Какъв хълм, около Бяла Слатина няма такъв. А единственото общо с Дива Слатина (селце в северозападна България в Стара планина) е само водата.

Последна редакция: пт, 28 окт 2022, 18:48 от Недоволна

# 49
  • Мнения: 25 602
Мен "Най-бързият печели" винаги ме е дразнело и се радвам, че го махнаха, не знам дали във всички издания е вече така. За Гугъл и аз не виждам нещо лошо, я се оправи жокера ти, я не, но все пак ако се ползва Гугъл има някакъв шанс да има полза от този жокер.

И на мен ми е по-интересно колко бързо и успешно ще се справи жокерът с Гугъл (както и играчът колко успешно ще му подаде „задачката“), отколкото колко бързо някой си може да натиска бутони (нещо, което може да направи и една маймуна).

# 50
  • Мнения: 40 905
Ха, че кой от младите по 40 години знае за тази игра? Кралю порталю имам предвид.
П.П. Винаги съм си мислела, че трябва да е "портарят", защото "порталю" няма никакъв смисъл.

# 51
  • Мнения: 1 469
Старшината как се притесни на тоя въпрос, че така го прочете, че никой не можеше да отговори.
Иначе излиза веднага...

# 52
  • Мнения: 25 602
П.П. Винаги съм си мислела, че трябва да е "портарят", защото "порталю" няма никакъв смисъл.

Смисъл няма, има рима. Което е и целта и на всички детски броилки. Simple Smile

# 53
  • София
  • Мнения: 27 175
Учителката също е рисков играч. И тя ми хареса.
Така трябва да се играе, иначе както казах, ще сме в един вечен омагьосан кръг. Докато с такива по-луди участници, някой ден ще видим и ние въпрос айде поне за 50 бона.

Simple Smile

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 14 403
Май Кенеди не е участвал във война. Военна телеграма,залагам.
Самият текст е очевидно телеграма, но телеграмата не е вещ, на която се записва, така че точно това отпада. И аз се колебаех между черупка и манерка (що пък да не я надраска, не е голяма жертва, така, де). Wink

За Слатина звездите и на мен ми говореха за хълм. Не знам около Бяла Слатина точно, но в Северна Бг си има хълмове.

# 55
  • Мнения: 7 856
Катаджийката не знае какво е гилотина и ползва жокер на въпрос за 500 лева!

# 56
  • Мнения: 3 509
Гледам безмълвна!

# 57
  • София
  • Мнения: 27 175
Писна ми от Билалов наистина.
Насочва я на два поредни въпроса какво да прави и какво да маркира. Отвратително.

# 58
  • Мнения: 36 482
Изтървах! Сега пускам.

# 59
  • Мнения: 14 418
Много зле таз мома,че и и подсказват!Възмутително!

Общи условия

Активация на акаунт