Родени през 🐟☀АВГУСТ 🦜🏖 (Тема 4)

  • 14 831
  • 721
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 331
Оле момичета като ви чета с тия свекърви , за пореден път разбирам , че моята е слънце направо.
Сама си гледам детето, понякога само ако се налага нещо ,я оставям на майка ми и баща ми ,понеже са ни по-близо.
Иначе поне веднъж в седмицата водя малката на гости в свекървата, винаги ме посреща със сготвени манджи за поне два дни, което на мен си ми е голямо помощ, а и аз много мразя да готвя.
Постоянно ми дава и пари за малката, кошарата и количката ми са изцяло от нея.
Миналата седмица й се похвалих ,че си чакам новата пералня , и като си тръгвахме ми бутна в ръката плик с пари, искала да е от нея.
Направо щяхме да се скараме ,защото на мен ми стана неудобно, все едно излезе така ,че съм й казала за пералнята , за да може да ми даде пари.
После като се прибрах и отворих плика ми стана лошо.
Имаше пари за още една пералня..

И да се похваля за Стефи, вчера малката ми котка се обърна сама 🥰
Свърши ми рахата с оставянето сама на високо хаха.
И кучето е потресено ,понеже започнах да я оставям на земята върху килимче за игра, и как така сега някой друг ще обитава неховата територия:)

# 721
  • Пловдив
  • Мнения: 792
Момичета, новата тема: https://www.bg-mamma.com/?topic=1502088.new#new

Ако някоя мама иска да допълни информация в първия пост, нека ми пише и ще ъпдейтна 🙂

Кратка редакция: Темата и момичетата, които сме се събрали, много ми допада - всяка има право на мнение и да се оплаче. Не го приемайте лично и не се дразнете Heart

Общи условия

Активация на акаунт