Как да постъпя? (Приятеля ми не казва на детето си, че сме заедно)

  • 8 245
  • 138
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: X
Анелия, нормално е да те боли. Времето лекува. Ще се справиш.

# 136
  • София
  • Мнения: 35 167
Не сте се обичали или поне той теб. Това не е било тайна завера, а чисто малотопкие.

Боли, разбира се. За всички надежди, любов, отдаване. От твоя страна.
Ще спре да боли, когато проумееш, че само си давала и не си получила.
Ще мине, пак ще обичаш Hug

# 137
  • Paris, France
  • Мнения: 14 100
an3liq6, желая ти новата 2023 година да ти донесе само радост, щастие, много истинска любов и успехи. Не всяка връзка е трайна. Дано болката бързо да отшуми!

# 138
  • Мнения: 1 840
Разделихме се…И то по ужасен, грозен начин който няма да забравя…Но ме боли все още, все още се чудя беше ли правилно, защото само аз и той знаем че се обичахме, имахме хубави моменти…Знам отстрани как изглежда…Тази връзка ми взе много, но и ми даде много…Никои който не е бил в подобни обстоятелства не знае… Боли ме, надявам се че ще мине…


Скрит текст:
Не си губи времето. Ти си млада и имаш да изживяваш толкова много!
Да намериш Него. Да заживеете заедно. С трепет да си чакате първото дете.
Защо ти е да си мъчиш душичката по този начин.
Да живееш с разведен с деца си е упражнение. Не разбирам защо едно младо момиче ще си го причини.
Ако има деца и е ангажиран с тях,  няма да го получите, така както бихте получили мъж без деца.
Ако има деца и не е ангажиран с тях, за мен е огромна червена точка! Идея нямам как има жени, които се връзват да живеят и създават семейство с мъже, които не им дреме за децата ми. Че и им раждат.
С една дума все си е упражнение и ако си ми една дъщеря, ще ти кажа да не се мъчиш с този човек, особено при разказаните обстоятелства.
А пък колко е хубаво всички да знаят, че се обичате и имате хубави моменти, и роднините му, и приятелите му, и колегите му, и магазинерката, и съседката... Wink Ще срещнеш тази взаимност и ще видиш колко по-сладко е, без горчилка и без грозни сцени.
Болката ще мине и ще дойде нещо по-добро.

Общи условия

Активация на акаунт