Всичко за всички марки гел лакове - тема 43

  • 20 694
  • 718
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 625
А де, чудесата на мейкъп Joy

Поръчки от 24.10 и 26.10 дойдоха в понеделник (31.10) с двама различни куриери с 20 минути разлика Joy
Последната поръчка от неделя (30.10) дойде в сряда.
И в трите съм поръчвала само продукти на Клареса Joy

# 76
  • Мнения: 184
В София живея, и съм поръчала клареса и несс. Поръчката я направих в петък. Сега си прегледах имейлите и в първия пише, че ще дойде до вторник, във втория, че ще дойде до петък, а в последния - че ще дойде до другия вторник, но сроковете били ориентировъчни и мейкъп не носели отговорност за забавянията. В смисъл?!? Аз нали поръчвам от тях, с техен куриер, какво значи, че не носят отговорност? Тези от мейкъп са българската версия на алиекспрес явно, сроковете им за доставка варират от 5 дни до побеляване.

Впрочем миналия септември си бях поръчала едни фрези от алиекспрес, които взех преди 2 седмици, защото.... Ами защото в пощата колета ми бил паднал зад рафтовете и сега го намерили.

# 77
  • Мнения: 1 114
Този сайт е малко зле организиран, снимките и описанията не винаги отговарят. Аз поръчах днес, да видим колко ще чакам.
Ама то нищо не сте оставили от Кларесата Grinning дано пак позаредят.

# 78
  • Мнения: 1 860
Аз от кларесата само ултра базата си щипнах, реших за цветове да дам шанс на неесс и един семилак. Преди малко мина при мен мацката, не се отчайвай, воге и на теб да ти де обади! Аз нямам проблем съд сайта - свикнах му и ми е лесен, цветовете го проверявам в гугъл и имам търпението за около 7 дни да пристигнат. Бях си поръчала и парфюм от там и той си дойде и е ок, а беше на изгодна цена, а да и козметика за коса(пак на промоция естествено) и до сега не съм имала грижи.

# 79
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Аз поръчах на 31 и днес дойдоха нещата ми.
Цветовете и аз сравнявах в Гугъл, уж гледах разглеждах сто часа се бавих да разгледам всичко през гугъла и накрая ми взеха под носа двата цвята в кошницата, които бях сложила.
Да видим дали съм ги нацелила цветово 😄

# 80
  • София
  • Мнения: 576
Аз поръчах на 31 и днес дойдоха нещата ми.
Цветовете и аз сравнявах в Гугъл, уж гледах разглеждах сто часа се бавих да разгледам всичко през гугъла и накрая ми взеха под носа двата цвята в кошницата, които бях сложила.
Да видим дали съм ги нацелила цветово 😄

И на мен ми се е случвало същото Grinning. Успокоявам се, че явно не са били моите.

Аз си имам папка на компютъра с всичките ми налични цветове и ако един цвят ми прилича на друг не го купувам. Първо си сравнявам там и после ги търся в гугъл Grinning.

# 81
  • Мнения: 1 860
Аз съвсем забравих, че съм поръчала един чуден фраш лак на hi hybrid! Saphhire virgo се казва и съм много екзалтирана. За зимата е тамън и ми се стори покривен от 1 път, но го мацнах на стария си маникюр на нюд позложка(не съм пекла, исках просто да го видя как стои на нокът). Ето снимка:

# 82
  • Мнения: 27 931
Kакво точно означава хибриден лак/база?😃

# 83
  • Мнения: 1 860
Директно от извора, тоест Невена:
 хибридни лакове викат на подобията на Шилак - гел с пигмент и разтворители. В чистите гел-лакове няма разтворители и съответно са по-трайно в шишето, но пък се свиват повече на нокът и се разтварят по-трудно. В някои системи само базата е с разтворители (OPI Gelcolor), в други всичко е гел (IBD Just gel, Ezflow truegel).

Последна редакция: чт, 03 ное 2022, 17:39 от karmilla

# 84
  • Мнения: 428
Аз нали поръчвам от тях, с техен куриер
Може би в това е проблемът. Аз като съм поръчвала с техен куриер, получих поръчката след 10 дни единия път, другия път 15. От Пловдив съм. По никое време вечерта беше 20:30 и ми звъни някой - куриерът на Мейкъп, вятър го вее на бял кон… От тогава насам посочвам само Спиди и идва за 3-4 дни. Винаги слагай опция Спиди за доставка, а не Мейкъп куриер!!!

Последна редакция: чт, 03 ное 2022, 20:49 от Regalia43

# 85
  • Мнения: 685
Здравейте, пиша за първи път в темата. изчетох ви подробно и съм много благодарна, че ви открих. Първо сте събрали всичката необходима информация и второ сте много вдъхновяващи с красотите, които творите.
Ходила съм три пъти в живота си на маникюр и самото разкарване до салона не ми е приятно, плюс това гел лакът ми никога не е издържал повече от седмица / 10 дни преди да се обели. Изчетох ви, купих всичко необходимо, направих си маникюр сама и за първи път издържа две седмици преди да израстне и да се повдигне леко на един нокът отдолу. Simple Smile. Сложих ултрабонд на kodi, каучукова база, цвят и топ на клареса. Много съм доволна! Имам нужда от практика, но съм сръчна и съм сигурна, че ще се усъвършенствам.

Днес го свалих и се измъчих със свалянето. Ще се радвам да ми препоръчате самоотлепяща се база, от която сте доволни и има сравнително добра издръжливост, защото бих искала да пробвам и този вариант.

Другото, което искам да попитам е когато ползвам ултрабонд необходимо ли е да слагам дехидратор под него или двата продукта се изключват един друг.

Последна редакция: пт, 04 ное 2022, 06:15 от paradigma

# 86
  • Мнения: 27 931
А какво по-точно е Шилак?😄😃
Аз снощи махнах гела (имам си нова ел. пила😊) и днес правих подобен на този тип укрепване на крайчетата:
https://youtu.be/De_MIuOaazk
Докато нанасях базата, случайно капна малко количество отвън на шишенцето и...като избърсах с парче салфетка, забелязах, че се отделят черни люспички.😅 Т.е., ако искам да почистя шише от база и то да не е черно, а прозрачно, има начин?🤔 Събрала съм няколко почти празни, които искам да използвам за друго...🙂

# 87
  • Мнения: 1 860
Шилак е една от първите такива "системи" гел лак на CND. Реално преди години всички си правиха шилак,.недависимо с коя марка ги правят, а всъщност шилак е името на серията на конкретната марка.

Последна редакция: чт, 03 ное 2022, 22:22 от karmilla

# 88
  • Мнения: 27 931
Лампата ми е нещо като Sun X Max 7...как да направя така, че като сложа ръката вътре, автоматично да ми се отброяват 60 секунди?😃 От известно време тръгват все 120 секунди...Ако избера 60 секунди, то те запопват да текат от батускането на бутона (независими дали в лампата има ръка или не). Не знам какво точно натискам, че по някое време превключва на "автоматинчни" 60 секунди.😅 Но КАК да го оправя за постоянно?🤔

# 89
  • Мнения: 413
Здравейте, изключително полезна тема, чета ви от известно време и се радвам на красотите, които пускате.
И аз препоръчвам лаковете на Клареса, добра покривност, на моите нокти издържат около месец и 1-2 седмици.
Включвам се обаче с питане: имам лампа на Zenifique(купена преди 2 години от Емаг), наскоро забелязах, че 3 от диодите са изгорели. Вече не е в гаранция, съответно къде мога да я занеса, за да ги сменят, и изобщо има ли смисъл, или да търся нова? Благодаря! Hug

Общи условия

Активация на акаунт